0 oy
537 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Altın yaptım cok hemde bunu yapmak istemiyorum üstümde kalsın çünkü ihtiyaclarim var almam gerekiyo ama bi yandan da diyorum ki altın yap kaldım böyle ya☺️☺️

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Altın yap tak koluna boynuna ihtiyacını 2 ay sonra da taksitle falan al :)
tarafından
Kız zaten ben direk altına ceviririm hic bekletmem ama bilmiyom hosuma mı gitti ne üstümde durması tobe tobe☺️☺️☺️
tarafından
Sen boşver altın olarak birikeni yap öyle de üstünde kalsın öylece altın güzeldir mistir sevilir:)
tarafından
Valla altın hoştur ☺️☺️☺️☺️☺️
tarafından
Altın yinmez ama güzeldir :) :)
tarafından
Kesinlikle c☺️
-Reklam-
0 oy
(4,665 puan) tarafından
Kesinlikle altın al öyle öyle 320 gram altın 9 tane çeyrek aldim 
tarafından
Kız bende yaptim oyle simdi kolumda ikinciyi de tamamladm da daha çıkıp yaptirmak nasip olmadı ☺️☺️☺️
(4,665 puan) tarafından
eşin alsin
tarafından
Eşim bana bırakıyor sen al diyo okdr biriktiriyosun bari almakta sana nasip olsun☺️
0 oy
tarafından

Bana vererek kendini bu beladan kurtarabilirsin  :D

tarafından
Maşallah maşallah hiç haber vermiyor ki annesi bi foto atayım demiyor
(119,065 puan) tarafından
ulan bi suru post actim baby boyum yurudu diye zalim teyzee
tarafından
Ben nerelerdeydim acepppp
(119,065 puan) tarafından
ne bilim ;))
tarafından
Artık büyüdüğünü görürüm bende  :)
0 oy
tarafından
Altın en guzeli 
tarafından
Dimi ama
0 oy
(5,338 puan) tarafından
Nasıl biriktiriyirsunuz ya ben biraz biriktiriyorum sonra harcanıyo altın almayı çok istiyorum ama nerdeee
tarafından
Şöyle şimdi bende 50 ₺ var diyelm harcamam gerekirse 20 harcar 30 kenara atarim bu sekilde topluyorum bide esimin cok bozuk paralari olur demir para yani onlari alır toplarim bi defasinda 500₺ toplmistim demir paradan ☺️☺️☺️
(2,626 puan) tarafından
Olur kuzum insan yapmak istesin yeterki benimkide bozukları  hep kumbaraya atardi banada 50 tl verir kartimada yatırır  ama artik kartima yatiramaz adam kredi borcuna girdi
tarafından
Amman cnm borcunuz bitsin de sonrasnda sende toplarsin kendine
(5,338 puan) tarafından
@Minigimin annesi  Bende yapıyorum aynen ama bir yerden birşey çıkıyor harcanıyo mesela 300 biriktirdim eşim bu ay borçlara verdi parasını 100 yetmemiş ben verdim kaldı 200 :D yine sağlık olsun da şimdi çoluk çocuk küçükken biriksin biraz istiyorum
tarafından
Bitiyo

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 343 göst.
21 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde VAVEYLAA (391 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 215 göst.
22 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Sevgi344 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 334 göst.
11 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 415 göst.
30 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aysegul&20 (3,351 puan) tarafından soruldu

377,854 soru

11,309,774 cevap

34,743 kullanıcı

...