0 oy
535 göst.
Aile kategorisinde (388 puan) tarafından
Bilen bilir benim durumumu 40im çıkmadan eşim beni zorla babasınin evine göndermişti memlekete sonra kaynanamla tartışmıştik ilk torunları olduğuna rağmen bir çöp dahi vermemislerdi kovmaktan beter etmişlerdi beni çocuğun fotosunu hiç bir şeyini istemiyorlar asla aramiyorlar oğullarını bile ama benim kocam sülük gibi her gün oğlumun fotosunu çekip kardeşine atar erkek kardeşine, yollama diyorum bırak bir kerede onlar istesin ve gönderdiği zamanda erkek kardeşi maşallah bile demiyor güzel bir söz bile söylemiyor görüldü atıp bırakıyor zoruma gidiyor ya bilmem neymiş babam için atıyorum baban o kadar düşünceli olsaydı karısına dur derdi zorla getirttin bari kavga etme derdi yada bir şey oğluma takardı pislikler ya 

5 Cevaplar

0 oy
(13,203 puan) tarafından
Hepsi aynı canım ben de vazgeçiremedim desem yeri var hala arada atıyor. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aynı durumu bin beteri benimde başimda canjm senin koca da benim ki gibi evin saaf idrisi sanırım

Benim eşim askeri personel geçen sene hamilelohom annemin yanındaydım ailesi ne bi aradı ne de korona zamanı napiyosun hastaneye gideviliyo msn nasılsın bir kez olsun atamadılar. Doğuma gidince ofkelendim gelmesinler dedim onlar meğerse dünden gönüllülerms eşim asla gelmeyin dedi demez doğum yapınca da gelmediler.Esimde onlara ömrünü vermiş yedirmis kaynimin düğününü yapmış oldugu halde ha böyle muamele. Kaynimin düğününü eşim yaptı düğüne çağırmadıgi gibi kaynim olacak gelmedin cok mutlu oldum vs say say bitmez. Eşim bunlara resim atar küstüm babaevine geldim adam geldi bizimkilere götüreyim el öp diyo adamlar beni istemiyor çocuğumu görmeye gelmemisler hala gelmiş öyle scmaliyo 
0 oy
(1,789 puan) tarafından
Takı konusunda ısrar etmem asla istemem ama insan torununa nasıl öyle yapar ya torunun annesine benim kaynana kayınpeder gözümüzün içine bakıyor birşey iste ALLAH RAZI OLSUN sezaryan oldum gel ben bakarım sana dedi ya ALLAH SANA SABIR VERSİN CANIM EŞİNDE İNŞALLAH DÜZELİR
0 oy
tarafından
Bisey alma konusunu kafama takmam egerki düşünseydi zaten alirdi kii onlarin aldigi biseyede kalmazdm . Ama resim atma konusuna gelincr bende eşime göndertmezdm beni ve bebegimi hiçee sayan insanlarla işim olmazdj
0 oy
tarafından
Görümcelerimle hiç kavgam tartışmam yoktur ama onlar benden değilde ya kocamdan yada diğer görğmceler imin kızlarından foto istiyor. Bn bundan ne anlamalıyım peki

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 257 göst.
13 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Periii (993 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 42 göst.
1 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 302 göst.
20 Şubat 2022 Aile kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 553 göst.