0 oy
495 göst.
Diğer kategorisinde (82 puan) tarafından
Kizlar yardım edin eşim 50 bin lira kredi çekmiş borsaya yatirdim kaybettim diyor bunu nasıl nerden görebilirim inanmıyorum çünkü bence yalan soluyor 

13 Cevaplar

0 oy
(812 puan) tarafından
Oha nasıl ya 50 bin bide insan söylerken yoruluyor kesinlikle peşini bırakma dur gelir şimdi yorumlar
(82 puan) tarafından
Hiç sorma bacım sinirden elim ayağım titriyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Siteden oynadığı için zaten abonelik vardır orda ne yaptığı görünür
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Satmadığı müddetçe geri yerine gelebilir aldığı fiyata ama bitcoin ise zor gelir. Eşim öyle dedi. 
(82 puan) tarafından
Ama satarsa bit miktar da para olması gerekir elinde dimi olmadığına göre satmayız demek oluyordur bir sorar mısın eşine lutfen
(4,584 puan) tarafından
Satarsa sattığı fiyata olur tamamen yok olmaz dedi. Mesela bir şeyi 5 liradan 50.000 liralık aldıysa, 1 liraya düşerse aldığı şey 10.000 lirası kalır sattığında. Tamamen 0 olmaz yani.
tarafından
Satmadigi sürece elindeki bitcoin ise bu sene baya kazanır. Zor gelmez :)
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Borsa hesabina giriyorsun eşinin ordan butun yatirdigi cektigi kaybettigi paralari hepsini gorebiliyosun esinin telefonundan bakmalisin saatlerini bile gorebiliyosun bende oynuyodum bi ara cunki 
(82 puan) tarafından
Kendi telefonuma uygulama indirmem bakamaz miyim
(1,667 puan) tarafından
Onun hesabini ve sifresini ögren kendi telefonuna indir gir bakabilirsin
0 oy
(616 puan) tarafından
Eşim oynuyor. Öyle kaybettim diyerek kaybedilmiyor. Onun telefonuna bak. Eşim gedik yatırım diye bir uygulamadan giiryor. Bende devamlı bakarım. Portföyüm yazar orada yatırdığı hisse ve kaybettiği oran yazar
(616 puan) tarafından
Bide zor değil ekranı göster bana de. Mesela eşim bana hep gösterir hep anlatır. Kaybetsede kazansada bilirim yani
(82 puan) tarafından
Ondan silme imkanı yok değil mi kayıtlıdır yani çünkü yanımda değil arayıp kullanıcı adı şifre isteyip kendim bakicam nolur yardim bilmiyorum bu konuları cabim
(616 puan) tarafından
Hayır canım. Öyle silincek bi durum değil. Yani beklemesi gerektiğini bilecek kadar bilinçli ki 50 bin yatırıyor. Eşim 7 bin lirayla başladı öğrenmek için oda. 50 bin lira büyük para öyle hop diye yatırılmaz. Bide tek hisseye yatırması için borsadan iyi bir tüyo alması gerekiyor. Ki kaç aydır borsa berbat kazanan yok derece az. Aklı selim bi insan şu anda borsaya para yatırmaz zaten. Ha bide bi günde en fazla paranın yüzde onunu kaybedebilir. Öyle hepsini kaybetmesi için beklemesi gerekir. Kaybettiğini göre göre de beklemez heralde
(82 puan) tarafından
Ya girdim.ama hiç bir şey anlamıyorum nasıl anlicamki çok karışık
(616 puan) tarafından
En altta portföyüm yazar oraya gir. En üstte hisse büyüklüğü var orda ne kadar paranın hisseye yatırldğı onun altında eksi artı simgeli rakamlar vardır. Ne kadar zararda ne kadar da karda ordan anlarsın
0 oy
(4,668 puan) tarafından
50 bin lirayı çekerken hiç mi düşünmemiş ya bu parayı kaybedersem diye. Hey Allahım yaa.
(82 puan) tarafından
İşte bence yalan soluyor annesine verdi ama borsaya yatirdim diyor kanıtlamak lazim
(4,668 puan) tarafından
Kiz annesi ne yapacak 50 binlirayı. Senin çoluğun çocuğun ne yiyecek.
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Hisse aldı ise bir gece de kaybetmez 
(4,875 puan) tarafından
İyiyim canım sen nasılsın :))
(812 puan) tarafından
İyiyim canım çok şükür bende ❤️❤️
(4,875 puan) tarafından
Uzun zamandır yoktun :)) nerelerdesin tabi bende eskisi gibi online değilim ama :))
Sanki bizim dönemde daha iyi gibiydi buralar :) daha eğlenceli geciyordu :))
Oğlun nasıl ne kadarlık oldu :))
(812 puan) tarafından
Aynen cnm bizim zamanda çok coşkuyluydu şimdi baya durulmuş çok kişide gitmiş bende hesabımı sildirdim 1.5 sene yoktum bir yazayım dedim cnm  oğlum iyi çok şükür teyzesi 2 yaşında yramaz işini bilen bir canavar olduuu :)))))❤️❤️❤️❤️❤️
(4,875 puan) tarafından
Evet çok kişi gitti artık.
Maşallah paşaya ❤️
0 oy
tarafından
Borsa hesablari gözüküyor canım açsın göstersin
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Ben oynuyorum canım ne zaman yatırmış hangi hisseden almış ve çekmiş mi parayı 
(82 puan) tarafından
Ya sana re atmak istedim ama atamıyorum od kafayı yixem
(3,830 puan) tarafından
Resimlik bir şey yok canım ama parasını çekmesin zarardayken yine artar kaybettiğini alır beklesin
0 oy
tarafından
Ah o borsa elde avucta ne varsa gitti onun uygulamasi var tek tek aldigi kagitlara bak orda zararida kârida görürsün.
(82 puan) tarafından
Kiz resmini çektim ekranın ben anlamıyorum nolur bi yardım.et nası gondercwm sana burda  gönderilmiyor mu
tarafından
Fotoğraf ekleyebilirsin kuzum birisi yazmis bnde oynuyodum diye o daha iyi bilir bnde eşim yaparken bakiyodum hep zarar.Fotograf yükle buraya duzenle de
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Kuzu sorunun altında kalem var ona toklamskrıyu güncelle ordan yüklersin resm veya direk yorum yaz ordanda dosyayı seçersn
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Hangi banka üzerinden oynuyorsa telefondan o hesaba girip göster diyebilirsin hisse senetleri var portföyün den bakarsın neye ne kadar yatırmış ne kadar kar zarar var hepsi telefondaki uygulamasında vardır..  şifresini biliyosan direk bak
0 oy
(447 puan) tarafından
Ooo malesef goremezsşn eminim eşin iyi saklamıştır binancr var uygulama eşinin telefon da şifre koymadıysa bakabilirsin 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 174 göst.
22 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Grlk (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,345 göst.
0 oy
22 cevap 671 göst.
16 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 160 göst.
18 Ekim 2023 Aile kategorisinde Sulemhmt (732 puan) tarafından soruldu