0 oy
103 göst.
Diğer kategorisinde (601 puan) tarafından
En son dun oglen emmisti dun yine bi sekilde uyumustu ama bu aksam cok buyuk bi krize girdi meme diye aglamiyor evet arada memeyi soruyor ama meme degilde atta araba yada o an aklina ne gekirse onunla ilgili krize giriyor saatlerdir sokaklardayiz en son arabayla gezerken yine memeyi sordu artik buyudun memeye ihtiyacimiz yok annecim dedim sonra kucagima yatti uyudu. Benim bebegim nornalde cok sakin ve sozumu dinleyen bir bebektir bugun aksam resmen oglumu taniyamadim deliye dondu cocuk. Ayrica cok guzel yemek yerdi artik az yiyor memeyi emmediginden beri.  Sizce devam etmelimiyim biraktirmak icin yoksa emdirmeli miyim ?  Kendimi vok kotu hissediyorum oglum 2 yasinda acaba hazir degil miydi ne yapmaliyim lutfen bi akil verin. Oglum boyle hircin mi kalicak cok korkuyorum uzuluyorum onu oyle gorunce. Tecrubeli annelrr lutfen yazin

2 Cevaplar

+1 oy
(3,120 puan) tarafından
Bence devam ettir canım pes edersen yeniden başa dönersin daha ben gelmedim o aşamaya ama kararlı ol bence biraz geçtikten sonra unutur artık memeyi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bir iki gün sürüyor sabır et unutuyor sonra ama erkek bebekler ayrı bir düşkün oluyor memeye vazgeçme dinden sinra anne sütüne ihtiyacı yok

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 107 göst.
24 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Birkizannesi (248 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 123 göst.
16 Mart 2022 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,807 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 2,583 göst.
13 Ocak 2020 Aile kategorisinde Papatyasever (3,148 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 81 göst.