0 oy
268 göst.
Aile kategorisinde (699 puan) tarafından
3 gün oldu doğum yapalı. Sezeryanla doğum yaptım bugün ayaklandım çok şükür. Bayrama denk geldi. Acım çok fazla 2 yaşında kızım var. 50 mt evin içinde bir sürü insan. Kocamın ailesi 0 anlayış erkek kadın fark etmez millet gelme derdinde. Mal koca desen zubbe abisiyle dayisyla denize gitti ordan kuzenini eve bırakmış. Günahım kadar sevmediğim anasını yanıma bıraktı. Smdi bide anasının teyzesinin almış getiriyor gecenin şu saatinde misafir mi olur Allah aşkına. 2.ci çocuğum ama bana ilk anneymsm gibi herkes bi laf diyor. Ya tamam belki hormanlarm tavan arada m.al m.al ağlıyrm ama bu kadarida normal mi yani. Dün kurban kestiler eşim öyle gitti gelip ancak evde yatıyor ablası bizde allah razı olsun herseye o yetişiyor. Beyfndi de ancak oraya buraya gidiyor güya yarın evdeyms bakalım 

6 Cevaplar

0 oy
(775 puan) tarafından

İyy diyesim geldi böyle sorumsuz insanlara 

valla bebeğin den ve kızından başka bir şeyle ilgilenme otur bebeni emzir uyut yanına yat ama sakın ha bi iş yapayım deme önce sen kendi kıymetini bil bizler bilmedikten ne oldu madalya mı taktılar

Sağlıcakla büyüt bebeğini
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla canım essek kadar insanlar ama sıfır anlayış
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Yat kalkma hemen hizmet etme sakin birak naz yapiyo desinler. Daha cok taze lohusaain . Bosuna takmiyor degilsin.   Lohusaya hemde bu koronada misafir getrilmez. Zaten yasadgin surec bagsikligini etkilemistr  koronaya acik davetiye vermissin keskr dogumdan once soyleseydin misafir almam diye ben kayinpederim termal oteld gidip ordan bana gelicekmis gelme dedim kimseyi kabul etmedim 2. Cocgumda  iyilesene kadar
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Yorgun olduğunu söyleyip yat dinlen şuanda en çok buna ihtiyacın var düşünme kimseyi bosver
0 oy
(937 puan) tarafından
Eşinin tatile gidişi ne gıcık ya sen 3 günlük doğum yapmisken
0 oy
(238 puan) tarafından
Lohusalıktan değil de o anlattığın insan kalabalıklığı normal zamanda bile insanı deli eder. 3 gün önce doğum yapmışın senin vücudun bebeğinin vücudu bütün mikroplara açık şu 40 gün boyunca hiç mi düşünmüyorlar.

sende kimseyi düşünme çocuklarının sağlığından ve senin sağlığından önemli değil hiçbirşey. senin iyiliğini düşünmeyen insanlara ağzına geleni söyle bence kim ne düşünürse düşünsün. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 290 göst.
20 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sena-55. (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 889 göst.
8 Mart 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 78 göst.
0 oy
5 cevap 176 göst.
16 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu

381,017 soru

11,406,814 cevap

34,943 kullanıcı

...