0 oy
346 göst.
Aile kategorisinde (124 puan) tarafından
Bugün çok yazdım hakkınızı helal edin bugün annem gitti demiştim ya eşim anneme hiç kal bile demedi çok ilgisiz yani ben çok şaşırdım kendi ailesi gelince kanatlanıyor ve benim ailem annem ayda bir bile gelen insanlar değiller 38 haftaya giricem yaşadığım olaylara bak ağlamaktan zaten gözlerim fırlicak sinirden stresten yemekte yiyemiyorum ki

4 Cevaplar

0 oy
(3,572 puan) tarafından
Herşeyi bir kenara koy bebeğine odaklan yazık degilmi o yavruya neden beslenmiyorsun doğumun başlasa güçsüz kalicaksin hele bı doğur sağ salim sonra bunları takarsın kafaya vakit bulabilirsen ama şimdi hiç sırası değil

Ben yakın bir zamanda aldatıldım ama karnımdaki bebek için güçlü duruyorum görmezden geliyorum şimdilik
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şuan senin tek derdin bebiş olması lazım 
0 oy
tarafından

Bebişini düşün sadece

0 oy
(320 puan) tarafından
aynılarını herkes yaşıyor bende yaşadım canım toplan kendine gel inan bunlar geçiyor bende aynısını yaşadım hiç alınıp kendini üzme böyle dicem yine üzücen ama inanki eşinle aran bozuluyor onların ailesinin yaptıkları gözüne battıkça aglayıp eşine konuşacaksın senden uzaklaşıcak onlar yüzünden sana gıcık olucak .hormonlardan dolayı sen böylesin şuan atlatıcaksın bunları hemen bi gülümse hiç bişey umrunda olmasın bebişinden başka hadi bak son haftaların bebişine odaklan

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 242 göst.
22 Ocak 2021 Aile kategorisinde Bsrerts1 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 796 göst.
22 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 515 göst.
21 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Dilek6616 (5,134 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 289 göst.