0 oy
636 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,235 puan) tarafından
Kizlar oglum 2 yasinda yaklasik 2 haftadr cok korkuyo uykuda filan bsy yok ama uyanikken geliyo diyo ezan okusa korkuyo disarda bi ****** gorse korkuyo bnmde psikolojim bozulacak o geliyo diyince bnde korkuyom kotu oluyom vesvese geliyo surekli ayetel kursi okurum bugunde gorumcemin komsusuna su okuttuk ins sifa olur eger olmazsa cin suresi var onu okuyalim dedi kizlar ndn boyle yapiyo ne yapmam lazm

17 Cevaplar

0 oy
(48,690 puan) tarafından
biseyden korkmus demekki canim okuyun siz duadan zarar gelmez
(1,235 puan) tarafından
Okudu can kayinbabam suda okuttuk daha iyi cok sukur
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tabi okutun Rabbım den şifa dileyin dua edin

Birde araştırın şehrimizde iyi pedalog kimse ona da gidin. 
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Bir boş kağıda besmele i şerifi 11 kez yazın abdestli halde. Arapcasını yattığı yatagın altına koyun..bas kısmına. 
tarafından
korkuya mi iyi geliyor canım
(3,551 puan) tarafından
Herşeye iyi gelir... Psikolojik sorunlardam tutun da korkuya kadar
tarafından
günah olmaz degilmi
tarafından
yatıyoruz ya sonuçta
(3,551 puan) tarafından
Yok canım. Kesinlikle benim kız 9 yasına bastı geçen sene kaldırdım. Yatagın altından. Doğdu doğalı duruyordu.. Günah olmaz. Tavsiye üzerine yaptım bende. Ben lohusayken kuranı da bebeğimin basının altından kaldırmam. Annenin de bas ucuna koyması falan günah değil.
0 oy
(418 puan) tarafından

Telefonda baktığı video veya oyun. Tv de çizgi film bile etkileye biliyor o yaş gurubunu.

Benim oğlum ' tel ali' den korkmuş kabuslar görüp uyanırdı, karanlıkta başka odaya çıkamazdı tel ali orda derdi.
Siz izletmesenizde izleten birileri olabilir 
(1,235 puan) tarafından
Hic bakmz ki oyle kilitlenip
0 oy
tarafından
Biseydrn korkmustur canm dua dan zarar gelmez evde bakara suresi felan da ac sesli bi sekilde okunsun
(1,235 puan) tarafından
Tsk ederm canm
0 oy
(734 puan) tarafından
Cevşen alıp takın boynuna 
0 oy
tarafından
Önce aklınıza onları getirmeyin çok mu tek başına televizyon izliyor tablet telefon veriyormusun eline birisi oyun yapmış olabilir geliyorum geliyor diye seninde farklı tepki verdiğini görünce devamını getiriyor olabilir tam hayali oyunlara geçiş dönemi çocuğun yanında bunlardan şğphelendiğinizi söyleyerek konuşup çocupu etkilemeyin
0 oy
tarafından
Çok fazla ekrana maruz kalan çocuklarda görülüyor aslınd abu tarz şeyler gerçek ile tv de yada telefon yada tablette gördüğü şeyleri ayırt edemiyor mesela bizim için çok basit bir durum hay.vanlarin yada eşyaların konusuyor olması bizi etkilemiyor ama iki yaşındaki bir çocuğun en büyük korkusu kabusu olabiliyor eğer çok fazla tv vs izliyorsa uzak tut derim daha çok kitap ve oyuncakla oyala dışarı çıkar gerçek ortamla haşir neşir olsun düzelecektir inşallah 
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Tek cocukmu 
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Cizgi film fln izliyo mu..genelde ordaki bazi karakterlerden etkileniyo cocuklar cbku
0 oy
(812 puan) tarafından
Dah küçük cnm TV izliyorsa hayali kuruyor dur sen oku sürekli yinede 
0 oy
(62 puan) tarafından
Cnm benim oğlumda uykuda çok korkuyodu çığlık atiyodu köpekler geldi diyodu agliyodu bende çok korkuyordum sonra korka korka kekelemeye başladı hocaya götürdük musha yazdı başka şeylerde verdi çok şükür artık korkmuyo ve konusmasida duzeldi
(1,787 puan) tarafından
2021 postu bu İnşallah düzelmiştir bebeği
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Tabletten izliyorsa birşeyler olanilir kızımda sürekli oluyor açtırmıyo eşim pek artık düzeldi 
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Offf aynısı kızıma oldu biliyor musun. Tablet telefon veriyorsanız YouTube kids izliyorsa derhal bırakın. Yavaş yavaş değil direk ortadan kaldırın. Kızım düzeldi çok şükür. Ondan suphelendim ve doğru çıktım. Çok da takip ederim ne izler neye bakar ama biseyleri kaçırmışım demek ki. Aynı seninki gibi geliyor geliyor deyip saklanmaya çalışmalari vardı. Hawiwi diyordu ben ne bileyim hawiwi ne. Meğer Halloween diyormuş. E orda da hel korkunç tipler var öyle bir video izlemiş demek ki. Çok şükür şimdi iyi aşırı bir düzelme var kızımda 
0 oy
(1,077 puan) tarafından
İzledigi cızgı fılmleri kontrol edin
0 oy
(940 puan) tarafından
O kelimeyi   söyleyebildiklerim  icin diyodur canım    benim oğlumda sürekli anne anne diyo içerden bi geliyo sanki biri bisey yapmış yardım istiyo gibi anne diyo 
0 oy
(790 puan) tarafından
Canım hemen bir korku Cevşeni yazdır bence 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 119 göst.
12 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 86 göst.
18 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Berat (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 820 göst.