0 oy
631 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Kizlar ben doğum yapalı 3 ay oldu ve 2 ay hiç durmadan kalamam geldi 1 ay adet görmedim sonra tekrar gördüm.ama aletimin 2 vey 3. Günü eski eşimle barışıp birlikte oldum (ayrıydik ve hala ayriyim) o gece korunmasız beraberlik yaşadık daha sonra zatn tekrar ayrıldım hamile kalma ihtimalim varmi yada adetliyken beraber olunca hamile kalan varmi zaten kızıma hamile kaldığımda da zevk suyundan hamile kalmistm 

27 Cevaplar

+3 oy
(1,066 puan) tarafından
Adetliyken düşük de olsa ihtimal vardır yumurtlama zamanına bağlı. KADIN adetliyken ilişkiye girmiş size ne siz niye insanların Her yazdığına üstünüze düşmeyen şeylere tepki veriyorsunuz günahsa ona günah size mi günah. Burda kaynanana dedikodusu yapmak kocayla ilişkiyi anlatmak sevap mı da bu günah oldu. Bırakın milleti işinize gelen günah değil işinize gelmeyen günah. Rahatsız olan yorum yapmasın niye milleti yargılıyosunuz. 
(1,066 puan) tarafından
Anlatması hoş değil evet ama bu kadar ağır yorumlara da gerek yok biz kimsenin hayatını yorumlama kınama hakkına sahip değiliz. Keşke böyle şeyler hiç olmasa tabi ki
(1,066 puan) tarafından
Benim duyar kastığım yok doğruyu söyleyince rahatsız oluyorsunuz. Burda kocasıyla cinsel sorunlarını anlatan kadınlara kaynana görümce dedikodusu yapanlara sesiniz hiç çıkmıyor maşallah sayfa sayfa yorumlar yazılıyor ama burda bi kadının açığı ortaya çıkınca vur abalıya oluyor
tarafından
Keşke bu kadar detaya girmeseydi sadece reglken öyle bi durum oldu deseydi bilemiyorum valla herşeyede normalmiş gibi bakmaya tenezül edemiyorum artk allah affetsin başkada söyliyecek birşey yok malesef
(1,066 puan) tarafından
Yani tabi ki bu kadar detay olmasaydı eşiyle durumunu falan yazmasaydı ama biz buna karışamayız herkesin hayatı kendine sonuçta
tarafından
Aynen öyle valla yapacak birşey yok
-Reklam-
+2 oy
(424 puan) tarafından
Baştan soyleyim sanmıyorum ama kalinadabilir herşey olabiliyor 

O nasıl ayrılık işimizi görelim geri ayrılalım mi diyorsunuz  eski eşim diyosunuz bosandiysaniz neden birlikte oluyorsunuz 
(1 puan) tarafından
Seni.ilgilendirirmiii günneelliiff
(3,419 puan) tarafından
Günahh günah adetliyken birlikte mi olunur
(177 puan) tarafından
Simdi bak burda kimsenin kalbini kirmiyayim diyiyorum ilk defada icimden geceni buraya şak diye dokecem ulan hem eski esim diyiyorsun bosanmissin galiba eger bosanmissan bu zaten zinaya girer bosanmamissanda o ne bicim ayrilik isinizi gorup sen yoluna ben yoluma misali ayriliyorsunuz onuda gectim adetken nasil birlikte oluyorsun sen gunah gunah Allahtan korkmaz burda kiz gercegi soyleyincede nasil zoruna gittiyse artik sananeee seni ne ilgilendirir diye soyleniyorsun pardon sen o zaman yedigin naneleri ne diye buraya dokuyorsun doktormu burdakiler ? Yapmayi biliyorsan sonucunuda az uz bileceksin.. zaten birinci cocugun zevk suyundan olmus bu kadr korkuyrsan ne diye korumasiz iliskiye giriyorsun ? Simdi sen bunada sananeee dersin cok kolay nede olsa sananeee demek demi
(424 puan) tarafından
Ağzına sağlık valla şimdi gördüm sanane diyeceği belliydi zaten işine gelmedi bilmemizi istemişsin yazmışsın bende içimden geçenleri söyledim o kadar detaylı anlatmasaydin
tarafından
Bayiliyorum ya şöyle kitabin ortasindan konuşa n insanlara helal kiz sana
+1 oy
(292 puan) tarafından
Hem eski eşi ile birlikte olmuş hem adetliyken Allah'tan korkmamışsın bunları bu halde yaparken bence hamile kalmaktan da korkma.. şimdi bana da bi sanane dersin arkadaşa dediğin gibi hem tavrın hem yaptıpın çirkin...
+1 oy
(147 puan) tarafından
Adetliyken yapmayı nasıl mideniz aliyo 
+1 oy
tarafından
Iyyy kanlı kanlı mi yaptınız midem kalkti
+1 oy
tarafından
İnşallah hamile kalırsın çok isterim kalmanı:))
(48,671 puan) tarafından
anne baba ayri zaten bir cocukta varmış günah bebeğe umarim hamile kalmaz. Allah isteyene versin
tarafından
Allah korusun inşallah kalmaz  allah herşeyin en iyisini biliyor  :( hiçbirseyi umursamadm fakat bebek olayına cok takıldm  allah yazdysa bozsun
tarafından
Kadin eskisinin tadını unutmamış yenisine vardır onda.
tarafından
Ne yapmak istiyosa yapsn  beni ilgilendirmez inşalah bebek olmazz ona içim acyor yeminlen o bu cehenemi yaşasn istemiyorum ben
(48,671 puan) tarafından
gulguzel bazen sacmaliyosun ne demek yeniside vardir.sen esinle ayrilma noktasina gelsen ve barissan illa sende birlikte olursun(adetlilik haric tabi) birlikte olmasanda barışabilirsin. ne demek yeniside vardir kadinin namusuna da laf atmayin
+1 oy
(1,455 puan) tarafından

Bildiğim kadarıyla adetliyken yumurtlama olmaz ve kan akışı olduğu için de sperm tutunmaz ama şans tabi herşey olabilir. Adetliyken enfeksiyon riski çok fazla doktora görünmeniz de fayda var. Günah boyutuna gelince de dininizi bilmiyorum bu platformda herkes müslüman olacak diye bi şart yok herkesin günahı kendi boynuna kadını yargılıcaz diye kendinizi günaha sokuyosunuz :)

+1 oy
(15 puan) tarafından
Hamile kalmazsin hem yeni dogum yapmissin hem adetliymissin zaten. Ama körün attigi tas belli olmaz hesabi ihtimalde var.  Muhtemlen yasinda kucuk boyle biseyi yazacak kadar yada pskoljin kötü. Yargilamak haddim değil lakin soyle bir durum var bir kadin olarak sana cok üzüldüm bazi seyler bu kadar basit olmamali bide 3 aylik bebegin var nasil kendini toparladinda hemen birlikte oldunuz 
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Sanmıyorum ama belli de olmaz zamanı gelince test yapın yinede 
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Kalınabilir düşük bir ihtimal de olsa. Belli olmaz. 
0 oy
(891 puan) tarafından

Kalınır korkmalisin bence8-)

0 oy
tarafından

Yatacak yeriniz yok yeminle adetliylen ilişkiye girmek ne kadar günah çok yazık etmişsin gerçi mide meselesi çocuk olabilir de olmayabilir de kii inşallah olmaz

0 oy
tarafından
Kalabilirsin ve yeni doğum yaptığın için hormonların aktif çalışıyor hamile kalma olasılığın yüksek çevremde bu şekilde hamile kalan tanıdıklarım var 
0 oy
(248 puan) tarafından
Allah afetsin
0 oy
(1,472 puan) tarafından
Ne iğrenç birisn adetliyken ilişli üstrlik eski eşim dediğin kişiyle günlere zıkkm mı oldu biteydin öyle gireydin Allah affetsin
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Yani bilemeyiz olabilir ama o pis kanla yapmak günah üstüne nikahsız günah üstüne korunmasız yapmak ne bileyim sen herşeye lades demişsin
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Adet o ayki üretilen yumurtanın atılması mi denir ne denirse o olduğu için vücut yeni bir yumurta daha uretmememis olacağı için gebelik oluşmaz diye kendimce mantık yürütebiliyorum sadece. 
0 oy
tarafından
Eğer içine boşalmadıysa adetliyken sanmıyorum kalacağını çok çok düşük ihtimaller
0 oy
(937 puan) tarafından
Adetli iken birlikte olmak nasıl bir iğrençlik ya nasıl mide var sizde yuh günahını demiyorum bile 
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Adetliyken beraber olmayi sorun etmiyon da hamile kalmayi mi sorun ediyon..nasil bi mide anlamiyorum..ya da nasil bi az.ginlik ya adetliyken gözün mü döndü nedir bu acele..hadi dini bilgin tam degil diyelim ama bunu da mi bilmiyosn ya adetliyken ilişkiye girilmez bu kadar mi eksik bilginiz..

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 144 göst.
28 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Eso9090 (164 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 141 göst.
31 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bahar6565. (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.
23 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Eso9090 (164 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 71 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,744 soru

11,368,063 cevap

34,850 kullanıcı

...