0 oy
498 göst.
Diğer kategorisinde (1,137 puan) tarafından

Hanımlar günaydın.  En baştan soylıyım kimse yargılamasın laf sokma peşine girmesin lütfen.  2.ye hamileyim ve 37+1 günlüğüm.  Sezeryan olacak ilki de sezeryan oldu . Hanımlar ALLAH rızası için sizlere yalvarıyorum kulunuz köpeğiniz olayım ben gününü beklemeden nasıl doğururum bu çocuğu?  Bana yol gösterin bileniniz varsa erkenden doğum yaptırabilir miyim ? Dayanamıyorum artık piskolojimin içine edilmiş durumda çok kötü şeyler düşünüyorum uzun zamandır kendimi merdivenlerden mi atsam diyorum ve denemeye kalktım ama cesaret edemedim yapamadım.  Dermanim gücüm hiçbirseyim kalmadı artık.  Bi yol söyleyin bana nasıl doğurabilirim? Inanın bana neler cekiyorum neler oğluma hamileyken zerre bişeyim yoktu ama kızımda öyle değil öleyim artık diyorum çünkü çok kötü sancılar ağrılar cekiyorum katlanamiyorum artık 

Ne okur ya ne olur biseler deyin de bende boştayım kızımı ne olur ya :'(:'(

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yavru neyaptin yaa 37 haftamınsın erken doğum gbi bir durm yok şükür kalmamista sen ne guzel anne oluyosun yaa bak 2cisi olucakmış hayırlı evlat olsun annesine babasına ınsallh silkelen bakam sen bi karnında bebegini üzme günah bol bol dua et sabret bir anneye böyle düşünceler yakışmıyor 
-Reklam-
0 oy
(683 puan) tarafından
Daha 38 bile değilsin beklemen lazım ben 40 ya sezeryan yaptım boşa demiyorlar annelerin hakkı ödenmez diye 
0 oy
(496 puan) tarafından
Dr. A git zaten zorunlu sezeryan 38 de alıyolar diye biliyorum 
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Herşeyin sorumluluğu sadece sizin üzerinizdeyse psikolojik sorunlar yaşamanız çok normal. Ama lütfen bol bol dua edin zamanınız çok az kalmış. Daha sonra bu düşüncelerinizden bile pişman olacaksınız.  Rabbim yar ve yardımcınız olsun. 
0 oy
(3,734 puan) tarafından
Canım sana gün vermediler mi planlı sezeryan ya verdikleri güne kadar sabret bak günler çarçabuk gelip geçiyor seni çok iyi anlıyorum fakat bebeğin için su an en güvenli yer senin karnın orada bir gün bile fazla kalsa bebeğinin basikligi için çok önemli onun için az kaldı az daha sabir
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Ah cnm bende kizlarimda cok iyiydim oglumda cok kotuydum resmen aldirmayi falan dusunuyidum o derece icim cikiyotrdu kusmaktan ayaga kalkamiyirdum agrilardan hergun agliyordum psikolojim alt udt oldu ama cocuklarimla vakit gecire gecire tam 9 ay dayandim simdi iyikide yapmamisim boyle bi hata diyorum oglum o kadar sakin bi bebkki beni hic yormuyir hamileligim zordu ama buyutunce hic zorlanmiyirum .Cok şukur binlerce sukur diuorum .canim sende Rabbine sıgin sana bi kapi acar elbette her derdin dermanida vardir elbette 
0 oy
(812 puan) tarafından
Kendini merdivenden atsan belki sana bişey olmicak ama 37 haftadır sana tutunan sana muhtaç bebeğine bişey olbilir ne kaldı ki bitti ztn 2.sezeryab daha erken olmuyor mu doktor gün vermedi mi 
0 oy
tarafından
Bacım özelde doktora gitsen yarına alır seni sezeryana ne biçim şeyler yazmışsın yargılamak değil amacım sakin yanlış anlama korktum senin adına sadece. 37. Haftadasin bu bir erken doğum olmaz zaten. 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Walla  laf sokmayın  falan  demişsin  ama  sen  bebegini öldürmeye  çalışıyorsun  remen  yaa tövbe tövbe  git  tedavi  ol sen 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 365 göst.
7 Nisan 2023 Diğer kategorisinde SuDuru (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 505 göst.
23 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 296 göst.
12 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 315 göst.
22 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevgim04 (381 puan) tarafından soruldu

384,891 soru

11,512,363 cevap

35,173 kullanıcı

...