0 oy
296 göst.
Aile kategorisinde (412 puan) tarafından

Göreve gitti eşim araziye cikcagi için aradı biraz konuştuk bayramın ilk günü ailesi ile sorun yaşadı baya stres yaptı konuştuk işte sesi biraz düşük geldi iyi misin dedim kimseyle konustunmu dedim ailesinden bahsettim anladı tabi ne zaman onlarla konuşsa morali bozulur hm peki dedim moralin bozuk geldi hayatım ondan sordum dedi kimseyle konuşmadım ben bu kendim ile konuşunca rahatlıyorum seninlede konuşunca sinirleniyorum dedi :'( normalde birbirimizi çok sever anlarız aramızda hiç sorun olmaz acaba yaşadığı stresten mi öyle dedi bilmiyorum telefonu kapatınca ağladım hemen hamileyimde çok kötü oldum ben onun sesini duyunca rahatlıyorum oysaki oda her boş olduğu zaman beni arar görevdeyken neden böyle demiş olabilir ciddimiydi sizce

6 Cevaplar

0 oy
(12,776 puan) tarafından
Gorevde suan zaten sinirleri biraz yıpranmış tır bide aile soz konusu olunca konuyu actigin icin sinirlenmistir gorevde iken ailesi ile ilgili konusma bence 
-Reklam-
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Canım esin polis yada asker galiba işleri gerçekten çok zor benim eşim elinden geldiği kadar yansıtmaz ama anlatım kendisinin tavırlarından yaşadığı sorunlardan dolayı ufak şeye tartışırız bazen ama konuşunca böyle sorunlarim var der yarın yada bı kaç gün sonra durumu şöyle kendisine neden böyle dedin de ailesi ilede sorunu varmış kolay degil
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Asker olsam araziye çıksam değil kocamı annemi düşünecek halim olmaz stresten sıkıntıdan. Bence çok takılma stresi sıkıntısı vardır.
0 oy
tarafından
Cnm morali bozuktim olur öyle şeyler bizimde moralimiz bozulunca birşeyler söyleriz 
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Başka bir duruma sinirlenmiş olabilir sana nazi geçtiği için söylemiştir hiç takma olur öyle şeyler 
0 oy
(3,550 puan) tarafından
Canım sizler yani eşleri doğuda görev yapan yapıyor olan kişiler daha dikkatli olmanız lazım. Benim kardeşim de uzman. Suan suriyede ama öncesinde 4 yıl hakkarı yüksekovda durdu.. Ne yemek ne bişi veriyorlardı. İhtiyac ları 2 hafta da bir helikopter vana gidecek de ordan gelecekti. Kendi yemeklerini bile kendileri yapıyorlardı. En son el yapımı patlayıcı ile karakoldan bunların bulunduğu yere giderken araçları patlatıldı. Arkadaşı şehit düştü. Bacagı koptu falan. İzne gönderdiler Bi geldi konusmayı bile unutmuş psikolojisi alt üst. Orda pusuya yatmak bile aşırı travma yaratan bir durum... Her konuda hassas olmanız lazım. Özellikle kafasına birşey takmaması lazım ki dalıp dalıp gitmesin. Dikkatini korusun.. Aman diyim dikkat edin. Gerekirse ailesine ssen konus. Nasıl davranmaları gerektiğini anlat. Annem hasta olur onu bile saklar... 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 112 göst.
5 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Nalankt (1,109 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 307 göst.
31 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Anonim (319 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 206 göst.
13 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 396 göst.