0 oy
145 göst.
Diğer kategorisinde (14 puan) tarafından
13 gün önce normal doğum yaptım dikislerim var şişiyor mu kırmızımi anlayamıyorum sadece utanarak söylüyorum vajinam mor dikislerim olduğu yerde açıklık var iç kısma doğru ben nasıl anlicam enfeksiyon mu kaptı açıldı mı felan 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
doktora gidicen cnm ne desek yalan olur .. tentirdiot vs vermedimi doktor
(14 puan) tarafından
Kullandım oda yakıyor suyla temizliyorum daha sonra sıkıyorum tentürdiyot bazen sıkamiyorum bebeğim ağladığı için duşta sampuan mı kötü ediyor ki
tarafından
yakmaz normalde tentirdiot ama bilemedim ben dogum yapali cok oldu bunda da daha var acikcasi ilkinde de egilip hic bakamadim iyilesene kdr.. doktoruna bir sor anlattigin cok da normal dill gibi geldi en azindan iyi gelen bisi verir
(14 puan) tarafından
Hep başka yerlerde başka doktorlara muayene oldum doğum yaptigim hastanedeki doktora bir kez bile muayene olmadığım için başka Dr gidicem inşallah normaldir
-Reklam-
0 oy
(278 puan) tarafından
Kokudan belli olur kuru tut sen bence
0 oy
tarafından
Boşuna gitme doktora aynıları başıma geldi inan ki boş yere 1 defa dikiş yedim senin yapman gereken tek şey şu tuvaletten sonra kurut peçeteyle sonra saç.kurutma makinesiyle kupkuru yap ve her ıslandığını hissettiğinde böyle yap inan ki çok hızlı iyileşiyor böyle bana buny doktor söyledi sen şimdi doktora gidersen tüm dikişlerini açar baştan diker iyileşme sürecin başa döner ve dikişler tekrar atılınca açılma ihtimali daha da artar tecrübeyle sabittir başıma gelmeyen kalmadı benim her gün ağlardım bir ben bilirim bir de Allah
(14 puan) tarafından
Kuruluyorum kurutma makinesine gerek bile kalmıyor kupkuru ama ne bileyim illaki ağrı sızı yapar demi enfeksiyon olsa
tarafından
Evet enfeksiyon ağrı sızı yapar ama enfeksiyon olmasa bile ağrı sızı olması normal

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 476 göst.
13 Şubat 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kubraaa (571 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 501 göst.
2 Ağustos 2018 Diğer kategorisinde Esmaa (979 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 151 göst.
0 oy
16 cevap 261 göst.
13 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Belinay esila (34 puan) tarafından soruldu

377,144 soru

11,286,980 cevap

34,694 kullanıcı

...