0 oy
219 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Oğlumun yaklaşık 10gecedir sebebsiz ağlamaları var .22aylik gazlı kolik bebekti herşeye ağlayan huzursuz uyku nedir bilmezdi öyle böyle büyüttüm kendi başıma bı goz yaşı dokmedim ama artık doldum mu bilmiyorum . anne yani besigimiz vardı bizi geçerek düşmüştü yere 10gun önce düşünce beşiği çıkarıp tek kişilik bazali yatagomiz vardı yatağı getirdik yere koyduk uyur die düşmez yanına inerim uyanınca sallarim dedim.tabi ara sıra uykudan uyanınca ağladı aşırı şiddetli uykuya dalamadigndan.bu gecede yatağın kenarına vurdurmus kafasını o kadarda kenarlık yaotim olacak ya başladı ağlamaya bişi yapıyorlar mı sandi bilmiyorum 10dkk boyunca duraksiz yapışık ağladı eşim kalktı lavbya gitmem gerekti zorla aldı anneeem anneeem diye ağlayınca dayanamadım içime oturdu hem sinirden yorgunluktan hem bana muhtacığına ağladım .bana sabır ver Allahım cocugumu kırmayım die dua ettim .Rabbim evlatlaromizi korusun

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Seni çok iyi anlıyorum canım. İnsaninda bir tahammül sınırı var. Ama evlat olunca yapmayız dediğimkz neleri yaptık ki... Rabb'im onlara selamet versin. Sarıl şöyle kocaman oğluşuna hamd et
tarafından
Rukye ayetlerini açmış eşim sakinledi .aklıma gelmedi o sıra 2gece çok güzel uyudu sevindim tekrarlamadi die kafasını vurma bile değil sürttü bişi oldu sandı heralde . Gerçekten yoruldum artık insanlar yaramazlık yapar die kızar eder çok yaramaz degik oraya tirmanayim şunu dusureyim bı çocuk değil ama bu ağlamaları gazlı zamablari o kadar yordu ki yaramazliga razıydım dedim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Seni okadar iyi anlıyorum ki bu saatt oldu daha yeni uyudu tüm gün uykusuzum gazlı olmadığı halde hiçbir sıkıntısı yok yine uyumuyor ara ara böyle çok yapıyor 3yasina geldi üstelik aglamadigi halde öyle oturduğu halde artık yoruluyorum artı hamileyim tüm gün zombi gibi uykusuz dolanıyorum evde
0 oy
(3,550 puan) tarafından
Canım artık o çocugun odasını ayır... Güzel bir yatak yap. Tavana şu fosforlu yıldızlardan ay ve gezegen kapartmalı yapışknlar var onlardan tak. Kendine ait odası olsun... Akşam yatarken biberona bisküvili sütünü ver kendisi içerken uyusun. Bu sırada bebeği uzaktan kontrol et.. Biberon bitince uykuya dalacaktır.... Sessizlik olsun odasında.. 2 yasına gelmiş artık kendisi yatagında gayet rahat dönebilir. Gece arada bir uyandıkca kalk kontrol et. Zaten annelik içgüdüsü ile en ufacık sesini duyarsın. Benim tavsiyelerimi dinle bebeğin uykusu nasıl düzene binecek gör.. Öyle sallamakla falan uyumaz artık o. Salladıkca bası döner uykusu iyice dağılır.. Birde ne olursa olsun. Çocuk yanınızda horul horul uyurken bile afedersin eşinle yakınlaşma..... Uyku konusunda baskın ol. Otoriter ol.. Gündüzleri sadece öğlen uykusu olsun. Saat 12.gibi o saatten sonra yatırma. Taki akşam saat 9 bucuk olana kadar. Bu sürecte de iyice yor onu... 3 gün içinde düzene girmezse gel beni bul burdan. 
tarafından
Emiyor bu ay çıksın sütten kesip ayırmayı düşünüyorum zate .
(9,340 puan) tarafından
Sorması ayıp olmazsa neden cocuk derin uykudayken bile eşinle yakınlaşma ddn canm
(3,550 puan) tarafından
İslami yönden ben çocugun huzursuz olacagını düşünüyorum canım. Bu arada en ufacık bir şey görse bu durumu hafızasından silemez ve psikolojisi bozulur canım..
tarafından
Canm biz kocamla çoğu zaman birbirimizi unutuyoruz zate çocuk dursun da rahat olsun da die.cita kalkan biri zate.
(9,340 puan) tarafından
Haklısn kzum teşekkur ederim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 265 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (187 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 86 göst.
12 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 72 göst.
30 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Mrvgul (3,149 puan) tarafından soruldu