0 oy
259 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde tarafından
Kızlar ya yıllar sonra ilk kez magazin izledim bugün . Tüm ünlüler kız olsun erkek olsun yabancılarla beraber. Neden böyle :D 

7 Cevaplar

+1 oy
(3,457 puan) tarafından

Batilasmaya çalışıyorlar ozeniyorlar 

Kültürümüzü benliğimizi kaybediyoruz
tarafından
Tabi canım. Herseyimiz batı olmuş karı koca batıdan olsa farketmiyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ünlü onlar cnm.Türk üm eşimde Türk.ama bizim erkeklerde yabancı özellikle Rus merakı var.
tarafından
Tabi canım zaten bizim gibi insanlar kendi çevresinden evleniyor  ama farkettim kadınlar erkeklerimizden erkekler kadinlarimizdan şikayetçi ay bugün de gördüm saydığı tüm ünlüler yabancılarla beraber Instagram'da da çok gördüm ünlü olmayıp yabancıyla evli olan. Dikkatimi çekti :))
0 oy
(928 puan) tarafından
Gonca vuslateri de asla bir Türkle sevgili olmam demişti ama hakan altunla oldu :)
tarafından
Ayyy ama zavallı Hakan Altun yine terkedildi. Ömrü telefonun başında çaresiz beklemekle geçti :) sevgili oldukları dönemde herkesi takipten çıkmıştı tek o kadını takip ediyordu  böyle sevince yalnız kalıyorsun hep :D
(928 puan) tarafından
Aynen böyle sevdiği için yalnız adam demek :)
0 oy
(13,886 puan) tarafından
Sadece ünlüler değil normal insarda artik yabancilarla evleniyor. Sosyal medya çıktiğindan beri herkes birbirine kolay ulaşır oldu. 
tarafından
Gerçekten büyük bir etmen bu. E zaten uçak var görmek mi istiyorsun atla git geri dön ne kadar sürer ki. İmkansız aşklar eskide kalmış :D
(13,886 puan) tarafından
He ya eskiden dagları deliyorlarmiş yinede kavuşamıyorlarmiş. Şimdi indirimli uçak bileti alsa hemen yaninda oluyor. Aşk imkansiz degil artık.
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Heralde yabanci hatunlar daha az dırdır ediyor ☺☺
tarafından
Sjsjsjsjsj belki yabancı erkekler de kadına daha saygılıdır
(6,053 puan) tarafından
Hahah buda mantikli☺
0 oy
(546 puan) tarafından
Bence artik tek soru batililarla olmalari degil. Artik suriyelilerle afganlarla evleniliyor.soyumuza soy karisiyor. 
tarafından
Tabi canım karısıni bırakıp Suriyeli alan adamlar gördüm
0 oy
tarafından
Sadece özentiden ibaret

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 172 göst.
7 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Cihann (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 412 göst.
11 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu