0 oy
758 göst.
Aile kategorisinde (279 puan) tarafından
Kızlar eşimle aram kötü söylemiştim ben doğum yaptığından beri yüzüme bakmıyor bebekle ilgilenmiyor bende hep korkuyordum lohusayken ben doğum yaptığım zaman kaynanam bana Almanya'dan  hediye olarak bir süslü çanta aldı ben kullanmadım hatta sadece bir düğüne gittim geçen hafta o zaman taktim koluma biz kaza yaptık sürekli evimde bir şey kırılıyor kötü rüyalar görüyorum bugün dedim çantayı satayım kullanmıyorum aşırı süslü diye biraz baktım kurcaladım beyaz bir ip fark ettim dikiş yapılmış içinden bir ses aç aç dedi baktım siyah bir muska vardı hemen eşimi aradım geldi oda şaşırdı babası imam baktı bu muska insan öldürür dedi hala etkisindeyim inanmak istemiyorum kimseye zararım yok neden bunu yapmış ki köye gitti kaynanam gelince ona soracaklar kimse inanmak istemiyor inşallah o değildir ben onun düşmanı değilim bu nasıl kin Allah'ım

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tövbe yarabbi ya çantayı kayinnan getirdiyse senin adına yapılmıştır o büyü muska 
(279 puan) tarafından
Evet benim saçım çıktı içinden adım yazıyor birde bir sürü yazi var arapça şekiller var
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne diyeceğimi bilemedim. Allah beterinden korusun inşaallah. 
(279 puan) tarafından
Amin cümlemizi inşallah

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 693 göst.
12 Ocak 2021 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 158 göst.
0 oy
3 cevap 217 göst.
10 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ruken34 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy