0 oy
464 göst.
Aile kategorisinde (8 puan) tarafından
Kızlar benim annemle babam ayrı yıllardır Babam vefat etti annem Bi evlilik yaptı olmadı ayrıldı haklı sebepleri vardı. Bu süreçde arkadaşlıkları olduşuan da 2 yıldır görüştüğü birisi varmış adam evli 4 çocuğu var ve annemden 7 yaş küçük  duyduğumda yıkıldım bırak dedm bırakmadı şmdi imam nikahı kıymşlar ve adamın annesi kız kardeşi de bunları desteklio. Defalarca konuştum anlamıo beni sil diyorm tmm dio işin içinde engelli kardeşim olmasa silip atacam ama ona kıyamıyorum. Karşmayn bana dio ama karışmadan edemiorm içim almıo kabul edemiorm. Esra erol da fln izlerdim yok artık derdim şimdi benm annem yapıo. Napmalıym Bi akıl verin kabullenemem ben uzakdaym evliyim. 2 gün sonra evime gidicem a

8 Cevaplar

0 oy
(4,698 puan) tarafından
Annen kaç yaşında ki 
(14,079 puan) tarafından
Tam yazacaktim senin yorumu gördüm bende merak ediyorum genç biri olsa gerek
(4,698 puan) tarafından
İnşallah gençtir
-Reklam-
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Sen elinden geleni yapmışsın istemiyorum vs sil beni demişsin annen silerim tmm demiş seni gözden çıkarmış zaten bu saatten sonra ne desen de boş canım 
0 oy
tarafından
İki kere post açmışsın.annen evli adamdan tekmeyi yemeden akillanmaz.ne olacak ki 4 çocuklu adam ona mı nikah basacak.yazik.boyle ilişkiler bitmeye mahkûm.
0 oy
tarafından
Napcan canim çocuk değil ki etme tutma diyesin kaldırıp benim hayatım dese birsey de diyemezsin. Artık zaten olan olmuş nikahlanmis, k bakma da cabim annen yuva yıktığı için zatn bugün olmazsa yarın ilahi Rahman nin şefkat tokatıni yiyecek sen bisey deyip boş yere kötü olma. 
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Annej kaç yaşında yuva yikanin yuvası olmaz derler Allah ıslah etsin
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Walla  yazık ya  4 çocuğa ve o kadına  üzüldüm  adamda  tam  bjr  şeref.siz miş  evli  barklı  adamsın  ne işin  war ki başka  kadınla  annende  baya  safmış  ya adam  resmen  metresi  yapmış  anneni  koca  kadın  çocukları  war hiçmi  utanmamiş 
0 oy
tarafından
Hiç bişey diyemedim Allah yardımcın olsun
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Yuva yıkanın yuvası olmazmış Allah o adama da akıl fikir versin, ne desem bilemedim. Allah yardımcın olsun.

İlgili bir soru bulunamadı

384,646 soru

11,506,492 cevap

35,159 kullanıcı

...