+1 oy
468 göst.
Aile kategorisinde (1,856 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
 ......................................

10 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Biz neyine yetmedik gi
tarafından
İyidi bu sjsjsjjs
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gerçekten konušuyolarmî telefonda
tarafından
Aaa ne gúzel.ben devlet piskoloģuna gitmeyi düšünûyodum bi sûredir ama cesaret edemiyodum.valla ararım bende :) ilk ne diyim yani niçin aradım diyim
tarafından
Tamam canım çok  teşekkûr ederim.ama buraya yazdın yaa  hatlar kitlenir artık :))
tarafından
Evet yaa haklısın :) şaka yaptım zaten
0 oy
(10,976 puan) tarafından
Burayı pakladık sıra devlet piskologunda diyorsun =) ben cıldırtırım o piskologu
(10,976 puan) tarafından
Hadiii kız bir deneyim bende. Bende cocuklara cok pimpirikliyim
0 oy
tarafından
Yıllar önce psikoloğum böyle bir projenin olacağını söylemişti çok takip etmiştim denk gelmemiştim yazdığınız için sağolun bir çok kişinin işine yarıycaktır bu bilgi 
0 oy
(14,080 puan) tarafından
Arayıp ne dedin de psikolok görüşmesi verdi kız belki lazım olur nasıl bir yol izleyelim anlat hele
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Belki lazım olur çok teşekkür ederim :)
0 oy
(29 puan) tarafından
Ben 2016 da ilk eşimden ayrılırken gittim. Öfke kontrol problemim vardı, onu da çözdük. Ayrılmak isteyen taraf bendim ama karşı taraf çok yoruyordu. O süreçte çok iyi geldi bana. Yüz yüze çok daha etkili inanın.
0 oy
(48,833 puan) tarafından
aslinda hepimizin almasi lazim bugun kizima kzidim.bazen gereksiz yukseliyorum şimdi onun vicdaniyla bogusuyorum
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Arayınca ne dedin canim 
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Kız naptın sen hemen ulu orta pat diye söylenir mi. Hatlar kitlenecek şimdi:)  burda herkes dertli. İki güne değiştirirler bu numarayı:) 

İlgili bir soru bulunamadı

381,742 soru

11,428,405 cevap

34,988 kullanıcı

...