+1 oy
1,864 göst.
Aile kategorisinde (28 puan) tarafından
Kızlar daha önce anlatmıştım esim çok kinci herşeye küser haftalarca konuşmaz yatak ayırır küsünce diye bayramda bile benimle konuşmadı babamın evine getirdi hiç aramadı sormadı bende gitmicem daha dedim 14 aylık bir kizim var 7 aylikta hamileyim kayinbabam aradı gelmiyorsan kızımızı hazırla gelip goturecem dedi bende gelin götürün dedim esim gelip alıp gitti çocuğu 3 gündür hala hiç aramadı mesaj atmadı hakkimi helal etmiyorum kimseye 

73 Cevaplar

0 oy
(7,791 puan) tarafından
2 senelik evliyim 9 aylik kizim var. 

Yapabilecegin degil bakabilecegin kadar yap.

2 senede 2. Cocuk yolda madem kocan öyle 2. Yi niye yaptin. 

Kizi gelin alin diye nasil dersin sen alin dersen alirlar yani polise git soyle dava ac neyi bekliyorsun?
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nasıl çocuğunu verirsin ya:-( aç kalsam dışarda kalsam bile asla vermem çocuğumu
0 oy
(775 puan) tarafından
Kız nasıl dilin vardı da gelin alın dedin ne demek kızımız o senin kızın 13 aylık kızım var vallahi için sızladı benimki beni 1 saniye bırakmaz sen nasıl ayrıldın üstelik hamilesin 
0 oy
tarafından
Onu çocuğu verirken düşünecektin malesef 
0 oy
tarafından
Niye verdin çocuğunu yarın bir gün mahkemede deseler ki çocuğu istedik hemen verdi 3 gün 5 gün herneyse arayıp sormadı biz el bebek gül bebek baktık dese ne cevap vereceksin yok bakmadilar desen baktılar mi bakmadilar mi bilmiyorsun yok çocuğu ben vermedim zorla aldılar desen poliste sikayet dilekcen yok çocuğumu kaçırdılar diye,ki diğer taraf her türlü haklı çıkar çünkü 3 gündür çocuğundan haberin yok.Ben arefe günü boş gebelikten kürtaj oldum bebek bile yoktu ortada hala içim yanıyor ki sen dünyada olan bir candan ve hala sana muhtaçken haberin yok...Ben bisey diyemiyorum gerçekten en azından ara sorda arayıp sordum diyebilesin 
0 oy
(612 puan) tarafından
Ne düşünerek gelin alın dedin çocuğunu ki? Ne bekledin bu cümleyi kurarken? Sen demişsin onlar da almış işte. Şimdi niye yakınıyosun? 
0 oy
(776 puan) tarafından
Diğer postlarına baktım sizin probleminiz ailesi yarın onları ara mesaj at çocuğumu gösterin getirin de yapmayacaklar zaten sende ilk olarak aile dışındaki büyükleri ara amca dayı hala gibi de böyle böyle ailesi yüzünden bosayacak bakamaz geri getirirler dedim ama getirmiyorlar da de rezil et onları utansinlar biraz ise yaramazsa polise git ama elinde mesaj olsun kanıt olur eski konularida aç mesajda kanıt topla eğer bosanirsan tazminatını nafakani al valilik falan da yardım ediyo mis gibi bakarsın çocuklarına. Duygusal davranma aklını kullan annesin artık sen
0 oy
tarafından
Nasıl alabilirler çocuğunu senden şuanda sessiz kalman bile hata ne yap ne et al çocuğunu nasıl dayanıyorsun canım onsuz birde çocuk çok küçük belki ağlıyordur da gidip bir an önce almalısın onu 
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Bayramlaşmaya 2 3 saat alsalar neyse de 3 gün cidden biraz fazla olmuş bence kafanı topla küçücük bebek sana ihtiyacı var seni özlemiştir günah yani ağlıyo mu gülüyor mu ne yapıyor sorman gerekirdi senin de psikolojin bozulmuş gelin alın demek dediğim gibi gün içinde olur yani insan hastaneye gidiyo kuaföre gidiyo vs 2 3 saat annemize eşimize veriyoruz ama 3 gün çok uzun canım acilen ara getirin yoksa polis ararım de bu hareketlerin de mahkemede önüne serilir vermez hakim bebeği sana ilgisiz alakasız annelik ten uzak vs diye vermeyebiliyo 
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Allah sabır versin cnm ne yaşadın bilmiyorum ama keşke vermeseydin git polise şikayet et al kızını şimdi ne haldedir sana ihtiyacı var
0 oy
tarafından
3gun boyunca nasıl durdun evde gidip kendin alsaydın yavrunu , o çocuk halen süt kuzusu sana ihtiyacı var gerekirse kapıda bekle al bebegini
0 oy
(932 puan) tarafından
14 aylik bir bebegi hicbir sebeble weremezsin hicbir yatcak yerinde olmasa sokaktada kalsan acta kalsaniz birakamazsin bunun aciklamasi yok yasadiigmi bilemezsin demek mazeret sadece ben 1 ewliligimde bitirdigimse oglum daha meme emiyordu baban ewine almadi annem almadi kucagimda emzikli bebemle sokakta kaldim birakmadim wermedm babasina yatili ew temizligi isi buldum gittim ora olmadi baska buldm hic olmadi siginma ewine gittim ama cocugumy birakmadm ha yasi buyuk olaa bi nebze tmm ama daha 14 aylik diyorsunnn. Babasi bbannesi dedesi kapima polisle geldi cocugu alsn die ama birakmayi birk gostermedim bile al cocugunu gec olmadan 
0 oy
tarafından
Gerçekten herkes anne olmamalı ya. Nası bi vicdan var sende nası insansın sen ya gel al dedim diyosun bide. Yazık sana yazık 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 315 göst.
29 Ocak 2022 Aile kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 321 göst.
23 Nisan 2021 Aile kategorisinde Tubik86 (487 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı

...