+1 oy
1,855 göst.
Aile kategorisinde (27 puan) tarafından
Kızlar daha önce anlatmıştım esim çok kinci herşeye küser haftalarca konuşmaz yatak ayırır küsünce diye bayramda bile benimle konuşmadı babamın evine getirdi hiç aramadı sormadı bende gitmicem daha dedim 14 aylık bir kizim var 7 aylikta hamileyim kayinbabam aradı gelmiyorsan kızımızı hazırla gelip goturecem dedi bende gelin götürün dedim esim gelip alıp gitti çocuğu 3 gündür hala hiç aramadı mesaj atmadı hakkimi helal etmiyorum kimseye 

73 Cevaplar

+21 oy
(1,856 puan) tarafından
Herkes doğurur ama herkes anne olamazin mükemmel bir ornegisin bravo 
(1,856 puan) tarafından
Yalnız hamilesin sen haklarını bil kocan sana fiziksel de psikolojik de baskı kurmuş al çocuğunu al nafakani böyle olmaz
(1,633 puan) tarafından
Bilmiyorum inanki Zor bir durum tam onu verdi karnında da var birtane o ne olacak i
(2,678 puan) tarafından
Bugün anlattığım Bi olay vardı bakın tam bir örneği işte sırf ben bunu söyledim diye demedikleri kalmadı bana,
(2,252 puan) tarafından
Baby baby patlayacak yer arıyorsun galiba postlara bam bam dalıp durmussun. Dusuncelerine sonuna kadar katiliyorum ama üslubun ağır biraz. Ha konuya gelecek olursak dusmanim olsa cocugum nere ben ora ben de ayrilmazdim isteyen gelir yanimda gorur ya da ben de giderim ne olursa olsun
(1,633 puan) tarafından
Sanami bunların dilinde diken var kardeşim
-Reklam-
+6 oy
tarafından
İnat uğruna vermişsin şimdide üzülüyor sun bide 3 gündür aramadı diyosun sen naptın 3 gündür çocuğunu arayıp sormadın mı ne yapıyor diye........ 
tarafından
Aradığım yorum cidden.. Daha doğum yapmadım ama şöyle bir düşündüm de benden çocuğumu alacaklar bende 3 gündür aramadilar vs vs diyeceğim. Alamazlar vermem yani diyelim ki aldılar günde kırk kere ararım geri getirene kadar.
tarafından
Aralarında kan davası da olsa çocuk bu annesiz yapamaz hadi yaptı diyelim anne çocuksuz yapamaz uyuyamaz 3 gün haber yok bişey yok bilmiyorum Rabbim kimseye vermesin ama ztn kadın al götür demesinden rahat belliki polisede gitse işe yaramaz keyfi bir durum zorbalık yok vss
+5 oy
tarafından
düzenlendi

Nasıl verdin peki cidden ben olsam yıkarım oraları benim yavrumu kimse alamaz benden nasıl gel al dersin yazık o sabiye ona sen lazımdın kayınpeder babaanne değil bazen şaşıyorum böyle postlara polisle git kapılarına al bebeni ayy yarabbim çocuklarımın kokusu olmadan nasıl yaşarım nasıl dayanırım ben düşünmesi bile beni çıldırtıyo:ermm:

(1,633 puan) tarafından
Rahime bu inadına vermiştir eminim çocuk onsuz durmaz eşi ve ailesi pişman olsun diye vermiştir
(734 puan) tarafından
Çocuk bu ağlar zirlar susar deyip umursamıyorlardir.Selvi pişman olsun yalvarsin diye ne ararlar ne geri verirler
tarafından
Asla vermezler o çocuğu daha buna
(7,791 puan) tarafından
Sen gelin akın dersen alirksr tabi demeseydin.
(135 puan) tarafından
Kusura vakma selvi hanim bide utanmadan diyosunki ben nekadd gelim alin desemde gelip almalari yalnis ya bi git Allah askina burda yalnis olan tek kisi sensin. Benm annemde baba kuckken vefaat edince evlendi doguda gelim evlenmez diye bizi istediler kardesimle annem beni oldurun cpcuklarimi oyle alin dedi kaldiki bizi simdi buyuten babam  kendi oz amcalarimsan dedelerimden bin kat iyi... neyse annemin pesine mafyada taktilar kiralik katilde tuttular evimizi herseyimizi degistirdik. 6 yasindaydim ama herseyi hatirliyorum annemin gozyaslarini bizi birakmamak icin canini orraa koydu.. ne sen nede senin anne baban insan degilsiniz...
+4 oy
(12,777 puan) tarafından
K bakma alacagiz diyen insana gelin alin dersen kimsede hakkin olmaz kendin etmis kendin bulmuş olursun boyle insanlars en buyuk imtahan vermemek le olacakti gelin alin diyerek istediklerini vermissin suc sende 14 aylik çocuğu gondermissin 
(1,175 puan) tarafından
Hic anlamadm bende 14 aylk daha yavru napcak orda anasız süt kuzusu.. nedemek gelin alın. Senin kızın o kime veriyosun cok tuhafsınz gercekten kendi elinle vermişsin bide diyorsun getirmiyolar
+2 oy
(4,875 puan) tarafından
Daha önceki postlarinda zaten çocukları da gözüm görmüyor vs yazmışsın kocanın canı cehenneme tek bir sebep neden.  çocuğundan önemli mi senin .?? 

Belkide iyi oldu almaları belkide senden daha iyi ilgili olacaklar. 

Çünkü gerçek anne asla gelin alın demez 
+1 oy
(7,935 puan) tarafından
boşanmış olsan bile hakim henüz bebek olduğu için çocuğu sana verir neden verdin ki anırsınlar dursunlar .
+1 oy
(7,972 puan) tarafından
Gelin götürün ne yaa sen nasil bi annesin kendi ellerinle çocugu vermissin şimdide dert mi yaniyosun pess
(27 puan) tarafından
Ben sınır anında dedim onlarda vicdan olsa götürmezlerdi
(185 puan) tarafından
Iyi de sen evladını niye onların vicdanına terk ediyorsun ki.. vicdanlı olsalar bunları yaşamazsın zaten
0 oy
(25 puan) tarafından
1 hafta sonra ararlar gel al cocugu diye sen merak etmez vicdansizlar  senin ağın tutar merak etme
(27 puan) tarafından
Artık  gitmicem öyle kocadan hayır gelmez hiç bir baba anneyle çocuğu ayırmaz hamileyim bide
(734 puan) tarafından
Vallahi öyle bir ayırırlarki süründürür yinede vermezler
(612 puan) tarafından
Kusura bakma baba ayırmamış sen kocanı çekebilmek için çocuğu kullanmışsın resmen. Onu öyle alet edersen böyle ceremesi olur.
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Sen neden gelip alin dedinki bn gelmiyom cocugumuda vermiyom deseydn
(27 puan) tarafından
Onlar hep çocukla tehdit ediyodu beni alırız çocuğu diye
(2,722 puan) tarafından
İyi kolaysa gelip alalardi mahkeme zaten sana verrdi
(12,777 puan) tarafından
Tehtit eden insanlara cocugu vermen bu sonu kabul etmen demek olmus
0 oy
(48,529 puan) tarafından
neden verdin kizini
0 oy
tarafından
Sen nasıl verirsin aklim.almadi 
(27 puan) tarafından
Sürekli kızı alacaz diyorlardı bende gelin alin dedim
tarafından
Canim sürekli diyolar diye nasıl verirsin cocugu oyle sey mi olur yikman lazimdi ortalığı  onun sana ihtiyaci var küçük
(2,165 puan) tarafından
Gelip almalarındaki amaç ne ? Küçücük bebek daha ne hakla senden alırlar bebeğini
(932 puan) tarafından
Ay bu nasil mazeret ya surekli alcaz diyorlaris gelin aoin demis walla yaziklar olsunkarnindaki bebegede o werdigin bebegede yazik. Cok yazik
0 oy
(447 puan) tarafından
Niye verdin :((
0 oy
tarafından
hata sende neden veriyosun ki polis getirse kapıya öyle bi hakkı yok 
0 oy
(167 puan) tarafından
Niye gelin götürün dedin anlamadım orasını ?
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm nasi lgelin alır dersin. Sen baştan vazgecmissin çocuğundan. Daha bebebk sana ihtiyacı var.
(671 puan) tarafından
Aynen cnm bir an empti kurdum bebeğimi düşündüm. Ne babası. Ne halası hayatta vermeme o benim ve ben ihtiyacı var daha süt bebebgi bunlar. Hayatta vermezdim. Zaten yasalar bile her yönüyle bizden yana.
(932 puan) tarafından
Cok ufak birde cnm ya onun anneye ihtiyaci war deil kayinbabam 500 kere cocu alcaz dicek canimi alana kadar wermem neler yaptim neler oglumu wermemek icin we alamadilar da buyuk olsa tmm ama o suan daha bebek
(671 puan) tarafından
Aynen cnm muhtemelen başka şeyler var diye düşünüyorum. Bazı aileler kızı alıyor eve ama olan bebeği geri gönderiyor böle bişey diye duaunuyorum
(932 puan) tarafından
Ginede cozummu askim bebegi wermek bnide babam kapiya atti emziriyordm daha bebegimi sokakta kaldim bir gece ertesi ghn bi gazete aldim yatili temizlik isi buldum gttim ora olmadi baska buldm amabebegimi wermedim buyuk olsa werirdim kndimi topluyana kadar ama bu werilck yasta deilki
(671 puan) tarafından
Haklisin cnm Allah herkesin yardımcısı olsun. Bende olsam asla vermem.
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Allah'ım çok zor bir durum Rabbim kabul etmesin  vermeseydin çocuğunu
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Gelin götürün ne demek ya nasıl verdin kendi elinle şimdi ağlıyosun
0 oy
(13,806 puan) tarafından
Hata sende niye veriyorsun cocugu kayınbabana. 
0 oy
tarafından
Bi anlık sinirden gelip al demişindir diye düşünüyorum gerekirse canını ortaya kur yinede al hiç birzaman anne gibi iyi bakamaz çocuguna senin baktıgın gibi bakamazlar yazık o bebeye 
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Tövne çocugun sendeysw neden kendi elinle teslim ediyorsun.. Kafan mı güzel. Nasıl tehdit ediyorlar. İstedikleri kadar etsinler. Hukuk var mahkeme var. Napacak lar. Herhangi en ufak teşebbüs de cagır polisi... Ne bu ya birde ayırdılar diyorsun. Kendin vermişsin işte. Tövbe.. Kız çocugu verilir mi öyle herkse. Çağır polisi polisle git al çocugunu. Kimse gık diyemez polis yanında. Sonra Bi dava acınca velayet zaten sende olacak. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 311 göst.
29 Ocak 2022 Aile kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 318 göst.
23 Nisan 2021 Aile kategorisinde Tubik86 (487 puan) tarafından soruldu

378,391 soru

11,326,065 cevap

34,778 kullanıcı

...