0 oy
135 göst.
Diğer kategorisinde (204 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Adet olmadım 10gun geçti .iki kere test yaptım pozitif çıktı . sonra iki kere DH yaptm negatif ama o kadar çok kaşıklarm karnım agrio ki ve özür dileyerek soyluom yumurta Beyaz gbi akintm var midem bulanıyor arada off

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kan testi verseydin keşke. Ama büyük ihtimalle gebesin sanki
(204 puan) tarafından
Bilmiyorum ki cnm ya ♥️ testlerinde hangisine inanim bilemdm .11aylik oğlum kafasını karnıma koyuyor o ble ağır gelio agridan
tarafından
Pazartesi kan ver en iyisi. Baya geçmiş üstünden.
(204 puan) tarafından
Gdcm pazartesi Randevu aldm cnm ♥️♥️♥️♥️
-Reklam-
0 oy
(11,099 puan) tarafından
Bence hamilesin ama sanki riskli gebelik. Hemen kan ver emin ol kadın doğuma koş sonra da 
(204 puan) tarafından
Ayy cnm saolsın ya gdcm pazartesi Randevu aldm ♥️
(11,099 puan) tarafından
Hadi hakkında hayırlısı olsun
(204 puan) tarafından
Saolsın cnm bnm ya ♥️
0 oy
tarafından
Hamile gibi belirti var sende canım kan verseydin keşke 
(204 puan) tarafından
Pazartesi gdcm cnm kısmetse
0 oy
(3,551 puan) tarafından
İlk ikisi pozitif son ikisi negatif çıktıysa muhtemel bebek karnında öldü... O ağrı da o yüzden. Hemen bir hastaneye git. Bebek karnında ölmüşsse seni de zehirler. Allah korusun. Kalbimden be geciyorsw onu versin Rabbim. 
(204 puan) tarafından
Olabilir mi acaba cnm bende hangisine güvenim bilemdm testlerin ama geceden beri hiç gecmio ağrım ya pazartesi olsun diye bekliom
(3,551 puan) tarafından
Olabilir tabi canım.. Hatta ilk iki test pozitif son iki test kesin negatifse büyük ihtimal dediğim gibi.. Düşük olsaydı kanama baslardı.. Sadece öldü ise şiddetli agrın olur. Kürtaj yaparlar.
(204 puan) tarafından
Öyle cnm ya ağrıdan napicmi bilmiom artk kaşıklarm çok agrio hala adette olmdm ins yarın gdcm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 51 göst.
2 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 34 göst.
16 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gamzeee123 (842 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 16 göst.
0 oy
2 cevap 48 göst.
19 Nisan 2024 Aile kategorisinde M1e2l3e4k5 (233 puan) tarafından soruldu

381,901 soru

11,433,011 cevap

34,998 kullanıcı

...