+3 oy
1,005 göst.
Diğer kategorisinde (1,633 puan) tarafından
Bilmiyorum bana çok değişik geliyor kardeşim bikere istedi çocuğunu emzirmemi valla yapamadım kızımı eltim iznim olmadan emzirdi hiç istemedim ya siz

45 Cevaplar

0 oy
(932 puan) tarafından
Ben emziremem baska bebegi ama sutumu sagar weririm 
-Reklam-
0 oy
(3,550 puan) tarafından
İmkanı yok yani. Benim ilk kızımda da hastanede bir teyze benden rica etti. Yoo dedim yapamam..ben kendi çocugunu emzirmiyorum sizinkini töbe dedim. Anne sütünden midem bulanıyor nedense. Emzirmek istemiyorum hiç.. Baskasının sütünü de emsin hayatta istemem. Allah ım göstermesin. Hele bir zıt cinsiyetse. 
(1,633 puan) tarafından
Hahahhhhh :) kız benim kardeşim çok huysuz bir yengemizin sütünü içmişti hep ona sinir olduğumuzda kadının lakabını takardik ona kız kız resmen saçını yollardi
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Ablamla emzirdik birbirimizin çocuklarını süt kardesler
(1,633 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
tarafından
Süt kızım var kızımın da süt annesi var :)) mesele çok uzun istersen başka bi zaman anlatırım :) 
(1,633 puan) tarafından
Hahahhhh tam can ❤
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Çok ciddi bir sorun varsa tabikide emziririm de emzirmelerine izin veririmde. Ama keyfi bir durum için emzirmem, keyfi benden habersiz bebeğimi emzirenide mahvederim.

Süt anneliği söz konusu olduysada irtibatı koparmam vebali çok büyük. 
(1,633 puan) tarafından
Anladım canım ya düşünsene bide sen emzirmek için  mahvederim diyorsun geçen ektim yeni itiraf etti kızın kaç günlük Ken ağzına tukurmusum bana benzesin diye buraya anlattım manyak eltim böyle yapmış direk  uyarı verdiler hakaret etmişim
(1,272 puan) tarafından
Daha yüzüne bakmam ki. Bunlar benim için yenilir yutulur şeyler değil. Hatta çoğu anne için değil. Vebali çok büyük Bi defa.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 140 göst.
15 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 459 göst.
18 Ekim 2023 Diğer kategorisinde MehSinOz (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 343 göst.
+1 oy
22 cevap 334 göst.
26 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu