0 oy
115 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,087 puan) tarafından
Ilk dozunda ertesi gün hastalanmistm ikinci doz oldum dün bugünde hastalandm kolumun agrisi ayri belimden asagisi uyusyor agriyor igne batmasi gibi sizde de böyle etkiler oluyor mu bana mı oluyor bir tek anlamdm

6 Cevaplar

0 oy
(1,037 puan) tarafından
Babam dün oldu bugün acildeydik .kalbi agirdi ateşi 40 oldu serum verdiler
(1,087 puan) tarafından
Gecmis olsun canm kalbi agrıdıgi icin mi yatirldi
(1,037 puan) tarafından
Hem ateş hem kalbi için canım sana da geçmiş olsun eşim de dün vuruldu onda da kol ağrısı üşüme var
-Reklam-
0 oy
(44,763 puan) tarafından
Eşim oldu tek kol ağrısı yapti ben olmadım ama
0 oy
(812 puan) tarafından
İlk doz da ikinci gün yerlere yattım agldim tansiyonum düştü ateşlendim su gibi terledim burnum kanadı aşırı kustum öldüm dedim ve bakmak zorunda olduğu lm oğlum var 2 yaşında o günde eşim nöbette ne yaşadım ben bilirm ve adetim 2 ay gelmedi dün oldum şimdi 2.doz siram geldi kimse götüremez beni 
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Eşimin abisi oldu sadece iki gün kol ağrısı çekti ama hareket ettirmekte zorlanıyordu. Geçen hafta da kuzenim oldu onun bayağı kötü geçmiş ishal ve kusma yaşadı kilo verdi. Annem babam da ikinciyi olacak smdi korkmuyor değiliz
0 oy
(238 puan) tarafından
ilk dozdan sonra bişey olmadı aşı atılan yerin ağrısı dışında. ama 2. dozdan birgün sonra çok kötü oldum inanılmaz bir baş ağrısı, halsizlik, sırt ağrısı , aşı yerinin ağrısı, sürekli uyku hali. bebeğim var 4 aylık onu kucağımda taşıyamadım düşürürüm diye eşimi çağırdım işten izin aldı. sonra uyudum biraz uyandıktan sonra iyi oldum akşamına. bol bol su içtim bide öyle öyle yan etkiler azaldı. sizlerde yan etkilerin geçmesini hızlandırmak için bol bol su için.
0 oy
(36 puan) tarafından
Bünyeden bünyeye değişiyor etkileri. Annem dün 2.dozunu oldu ilk dozda da ikinci dozda da kol ağrısı dahi olmadı çok şükür 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 252 göst.
10 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Muazzez Ersoy (337 puan) tarafından soruldu
+1 oy
26 cevap 579 göst.
7 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 412 göst.
1 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 473 göst.
5 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,947 soru

11,434,867 cevap

35,002 kullanıcı