0 oy
196 göst.
Aile kategorisinde (393 puan) tarafından
Gurbetteym eşim evde ya olur ya olmaz doğuma tek gidebilir miyim giden yada çevresinde giden varmi nasıl davranmalıyım sancı gelince

7 Cevaplar

0 oy
(9,747 puan) tarafından

Ben doğuma tek girdim tek çıktım :D eşimle kovalamaca oynadık resmen bir sürü aksilik oldu pandeminin başıydı kimseyi almiyolardi zaten sezeryanla doğum yaptım bu ara da kontrol diye gidip acil doğuma alındım

-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben tek gideceğim sanırım eşim 11 e doğru çıkar evden genelde ve gece yarısına kadar yok. Sancılar sıklaşmaya başlayınca ambulansı aramayı düşünüyorum sonrasında eşimi ararım. Son haftalar zaten rehberin en üstüne acil durum numaralarını kaydetmeyi düşünüyorum. 
0 oy
(156 puan) tarafından
Ben tek gittim cnm sabah 10da esim Tekirdağ'a iş için gitmişti kanama olmuştu çok yoğun zaten hemn doğum olmuyor esim geldi 5 te bende sıkıntı çıktı hemen sezaryen oldum 5 15 gece oğlum doğdu 
0 oy
(1,364 puan) tarafından
Yaa boyle deyince uzuldum, izmirdeysen ben geleyim bakayim :) yine bir destek moral olur
0 oy
tarafından
Evde tek olursan o an ambulansı ara evde tekim doğum yapıyorum diyince geliyorlarmış 5cm sonra alındım ben doğum haneye o zamana kadar tektim 
0 oy
tarafından
Canım inan doğumda yalnız olsan üzülürsün sanıyorsun ama hiç öyle olmuyor benim bı yakınım.vardi ama olmasaydı hiç uzulmezdim doğumda kendi derdine düşüyorsun kimseyi gözün görmüyor. Hele benim gibi eşine nazin geçiyorsa zaten hiç olmasın yanında. O varken daha nazliyim daha gucsuzum. O olmasa Canımı disime takip mücadele ediyorum. Olmaması benim için çok daha iyidi. Tabi doğumdan çıkınca ilk görmek istediğim kişi de oydu. Eğer öyle olursa bence bı sorun olmaz 
tarafından
Ben narkozdan gözümü açar açmaz Halide nerde dedim :) millet ne güzel eşini bebeğini istiyor bende doktorumu istiyorum :)))) diğer doktor ve hemşireler Halideye takılmışlar arkadaşın seni çok seviyo demek ki ilk seni sayıkladı demişler :))) Bu arada doktorum aynı zmnda arkadaşım oluyor:)
tarafından
Sjsjsjsjsj ilahi yaaa. Ama çok güzel biseymis arkadaş doktor :D
tarafından
Evet en ufak bişeyde arıyom kız Halide bu normalmidir diye :)))))
0 oy
tarafından
Yarın doğuma gidiyorum benimde kimsem yok eşim evde kızıma bakacak eşimin patronun karısı da bana bakacak hastanede ama nasıl olacak bilmiyorum dünden beri ağlıyorum Allah kimseyi varken sahipsiz bırakmasın kimsesizlik çok zor
tarafından
Ay hadi Allah bi avazda kurtansın canım :) boşver takma bende de iş arkadaşım baktı 2 eltim 1 görümcem ve gönümcemin 3 tane yetişkin kızı var iken iş arkadaşım gelip baktı.. Sen bebeğine odaklan başkasını boşver..

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 96 göst.
29 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mys62 (2,547 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 244 göst.
0 oy
1 cevap 83 göst.
0 oy
1 cevap 67 göst.

399,776 soru

11,958,129 cevap

36,124 kullanıcı

...