0 oy
396 göst.
Aile kategorisinde (159 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Artık anlayamıyorum...İki yüzlü gibi davranıyor.Bir çok iyi oluyor bir başka.Ağzına tükürdüğüm suratına tükürdüğüm gerizekalı yüzsüz...Laflar hep böyle.Bugün daha tişörtünü ütüledim beğenmedi yaptığın ütüye tüküreyim dedi...Kendimi o kadar değersiz hissediyorum ki...Hiç nezaket kalmamış sende dedim senden mi öğreneceğim diyor bana.Cezalandırır gibi şu kalbimin nasıl kırdığını gòstermek istiyorum ama ne yapayım bilmiyorum artık

8 Cevaplar

0 oy
(9,007 puan) tarafından
Ver eline ütüyü al sende benim tişörtümü ütüle de... Bu adamlara durdukları yerde rahat batıyo valla bacım
(159 puan) tarafından
Beni çok kırıyor artık.Zerre umursamıyor ettiği laflara üzüldüğümde.Iki yüzlü davranıyor bazen çok kibar gider mutfakda bulaşıkları yıkar yardım eder.Ama içinde bir yerde bana kini var gibi küçümsüyor beni ciddiye almıyor sanki.Bana söylediği sözlere karşı tepkim hafif kaçıyor diye belki umrunda olmuyor üfff ya yürü git deyip geçiyor bugyn tekrar öyle yapınca hayret ettim...Herşeyimi toplayıp gidesim geldi evden
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ve sen de sesini çıkartmıyorSun öyle mi yemin ederim ağzına sıçarım net...
(159 puan) tarafından
Bunu yapmış olsaydım keşke şimdiye kadar.Haklısın o zaman böyle yapmazdı
tarafından
Geç değil canım yap bir defa bak gör nasıl köpek gibi oluyor terbiyesiz adam

Ama sakın cocugunun önünde yapma bacım:)
(159 puan) tarafından
İşte çocuk var o var diye sesim bile yükselemiyor ama bir şekilde tepki koyacağım
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım benim
(159 puan) tarafından
Amin sağolasın
0 oy
tarafından
O herşeyin en iyisini biliyor herhalde bidahakine gel ben tükeriyim tat istersen de bu ney rezilik terbiyesiz adam 
(159 puan) tarafından
Sağol canım.Bunları diyorum da ağır birşey gerekiyor belli ki
tarafından
Bunları diyip halen devam ediyosa si.tir et o zaman sende takma  nereye kadar giderse
(159 puan) tarafından
Öyle gerçekten
tarafından
Hakında hayırlısı olsun
(159 puan) tarafından
Amin sağolasın
0 oy
(734 puan) tarafından
Beğenmiyorsan bundan sonra kendin ütülersin deyip dönüp arkamı giderdim.Bir sonrakinde de ben beceremiyorum ya hani kendin yap der oralı olmazdım
(159 puan) tarafından
Öyle yapacağım.Çok yoruldum beni küçük düşürmesinden
0 oy
(2,202 puan) tarafından
Sen de sessiz mi kaliyosun agzinin ortssina scarmmm oyle dicek . Ver eline utuyu yada utu hazir kizginken al dus pesine yakarim lan seni diye bak bidha gt korkuya yapiyomu ne susucaksin esim onceden ben baska odaya gecsemde pesime gelip dirdir ediyodu bigun patates kizartirken git diyorm gtmiyo tavayi aldim sictm bacgna diye bi kovaladm patatesler zioliyo tavada kendini yatakodasina kitledi dedm burdan bi cik yakmazsam seni bende neyim . Dinsizin hakkndan imansiz gelir susma anladigi dilden konuscaksin
(159 puan) tarafından
Gözüm yaşlı okudum yazdıklarını.Insan bunları yapmalıymış gerçekten artık asla öyle daha sakin olmam ki.Sen iyi yapmışsın çünkü insanlıktan anlamıyorlar
(2,202 puan) tarafından
Ya lutfen aglama :( sen aglma o aglasin gozynun yasi kdar degerlimi acaba benm esimde cok fena asla alttta kalmam canimizi onlar vermedi hddini bilckler cok kavga idtyolarsa gtsnlr erkeklerle kvga etsinler yda memnun deggllermi bizden sktrolup gtsnler bz hem erkek hem kadn oluruz gucluyuz onlar aciz esine hkrt edcek jdr zWalli baska kadna agzi ack bakar agzina sictklarim
(159 puan) tarafından
Çevreye gösterdikleri yalancı saygıyı bize gösterseler keşke .Sen de hiç ezdirme kendini.Bazen diliyorum ki beni mumla arasın
0 oy
(299 puan) tarafından
Evlenmeden önce öyle değiller karı gordgumu degsyorlar
(159 puan) tarafından
Asla öyle değildi..27 yaşındayım 14 yaşından beri taşınıyoruz.Asla kıyamazdı bana.Şimdi bir köşede ağlasam niye diye ya sorar ya sormaz.Çok yüz vermemek gerekiyormuş kıymete binemiyoruz
(299 puan) tarafından
Aynen ağırdan almak lazım
0 oy
(10,963 puan) tarafından
Oyle dediği anda bagırarak utu masasına tekme atacaksın kalkta kendin yap o zaman diyip bak nasıl sasırıyor
(159 puan) tarafından
Öyle haklısın ki inan böylesinden anlıyorlar bir daha asla o kadar sakin durmayacağım defalarca aynı lafları kullandı bana oturduğu yer temiz önünde sıcak yemeği eksilmez saygı duyarım ama olan bu olur
(10,963 puan) tarafından
Bak bacım deveyi diken insanı sk demişler vallahi dogru
0 oy
(1,673 puan) tarafından
Begenmiyorsan geç utule de. Ne diye kendini yoruyorsun ki
(159 puan) tarafından
Yormam artık yazık ki onun bana duymadığı saygıyı ben ona duymuşum

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 22 göst.
18 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sebnem77 (1,010 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 357 göst.
1 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 408 göst.
0 oy
2 cevap 97 göst.
23 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 2prensesannesiii (161 puan) tarafından soruldu

380,165 soru

11,380,762 cevap

34,871 kullanıcı

...