0 oy
264 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar yaa moralim çok bozuk şuan okadar bekledim baktım bana hiç gelmedi. E postaya gelmiş ileti 15.30da kadar mı ne saate kadar onaylarsaniz gelicek kutunuz diyor ben yeni gördüm. Ne vardı kii acaba hediye kutusunda ? Bilen var mı baktım göremedim siteden :'( off yaaa 

8 Cevaplar

0 oy
(7,768 puan) tarafından
Bu ay hep njmunelik minik şeyler deterjan vs tam boy sadece kutu cola var salla gitsn
(7,768 puan) tarafından
Hep deneme boy ürünler kuzu instagramda denebunublogers yaz orda vr resimler :)
tarafından
Bakayım bi sağol canım ❤️ birdaha ne zamana çıkar bakalım bana. Senede 1 çıkıyor sanırım
(7,768 puan) tarafından
İkinci hesabın vrsa eğer bu hesp her ay kutu çıkarma tüyosu veriyo sn takip et :))
tarafından
İkinci hesabım yok canım. Takip etmeye başladım canım şimdi. Tüh yaa 40yilda bir vurdu oda olmadı esimin telinden yapsam acaba hemen gelir mi onay ??
(7,768 puan) tarafından
Eşinin telinden yap orda söylenen profile göre ayarla kuzu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende onaylamaya calisiyim olmuyor 1 saat kaldi
0 oy
(971 puan) tarafından
Banada cikmis kuzum ama onaylamadan suresi dolmuş gormemisim
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Bayramın 2.gunu çıkmıştı tekrar mı çıkmış :ermm:

0 oy
(4,759 puan) tarafından
Ay üzülme kuzum bende uyumuştum blr uyandım e postadan mesaj o ara kızım ağladı uyandım onayladım yoksa benimki de süresi geçerdi blr dahakine inşallah adres yaz sana gönderim ❤️❤️
0 oy
(818 puan) tarafından

image

bunlar cikti bana canm ilk defa cikti bana da sabh baktim mail gelmis ben baska bisey zannettim ki denebunudan gelmisti 
tarafından
banada bunun aynısı çıkmış   :-)
(818 puan) tarafından
Esime de aynisi cikti bakalim hep kucuk boy tek seferlik ama olsun ilk defa bisey çikinca bi mutlu oldum şansim varmiş dedim :)
tarafından
Banada çıkmış ama kaçırdık yaa ama çokta birşey yokmuş yani ama insan yinede mutlu olur :))
0 oy
tarafından

image

bana bu çıktı boş saçma sapan şeyler
tarafından
Aynen öyle valla şimdi burdan paylasanlardan gördüm. İlk üzülmüştüm ama şimdi üzülmüyorum hahahah :))
tarafından
Küçücük şeyler zaten neyimize yarayacaksa :)
0 oy
(355 puan) tarafından
Link verirmisiniz rica etsem çok merak etdim uygulamyi 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 145 göst.
28 Haziran 2023 Aile kategorisinde Sever (1,763 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 84 göst.
30 Mayıs 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 275 göst.
4 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 89 göst.
25 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ftmh (360 puan) tarafından soruldu

381,184 soru

11,411,306 cevap

34,953 kullanıcı

...