0 oy
152 göst.
Diğer kategorisinde (2,479 puan) tarafından
Şimdi aktardan Ziya dede süt çayı aldım da başka ne arttırır sütümü biraz önce netten lactamax kapsül de gördüm faydası oluyor diyorlar mama kullanıyoruz ama azda olsa sütüm artsın istiyorum çok yoruluyorum pek dinlenemiyorum yardımcım yok diye bu yüzden gündüz de çok azalıyor sütüm napacağımı şaşırdım bebeğim daha 1 aylık 

7 Cevaplar

0 oy
(169 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Güzel uyku dinlenme ve yemek yapior süt... 
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Sütü en çok artıran şey gece uykusu aslında oda bazen imkansız oluyor. Ben lactamil ve galaktago kullandım etki etti mi bilmiyorum. Çok hurma yedim çok su içtim gece babası baktı ben uyudum 1 saatte olsa 15 gün sonunda tamamen geldi sütüm. Her fırsatta uyumaya ve bol bol emzirmeye çalış. Hurmanın da çok faydası var. 
(2,479 puan) tarafından
Gece sıkıntı yaşamıyoruz da gündüz olmuyor sütüm
(25,224 puan) tarafından
Gündüz de yemene içmene dikkat et aıvı tüket bol bol inşallah olur
(2,479 puan) tarafından
Yemek yapmaya vaktim olmuyor akşam da bayılıp. Yatıyorum çocuklar uyuduktan sonra :(
(25,224 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Stres yapmayın bazen olmayınca olmuyor, neler yedim neler içtim malesef olmadı. Sadece bestlak damla ve instagramda emzirme danışmanı dilruba hanımın momstok çayı iyi gelmişti
(2,479 puan) tarafından
Stres yapmamak elde değil canım zor günler geçiriyorum büyük oğlumda daha 20  aylık tek üstüne birde tek başınayım eşimle aramız da bozuk ayrıyız şuan psikolojim alt üst :(
0 oy
tarafından
Bende sütumu arttırmaya çalışıyorum. Naturapy milk tea faydasını gördüm ama gene mamayı birakamadim. İyice çoğalsın istiyorum. Bol suyla birlikte tüketmiştim. Bugün laktamax siparişi verdim bakalım
(2,479 puan) tarafından
Canım kullanınca bana yazar mısın ona göre bende alayım
0 oy
(671 puan) tarafından
Uyku hurma incir dut yeşil üzüm su 
(238 puan) tarafından
+ dereotu, hoşaf, kuru üzüm, boza, leblebi
(671 puan) tarafından
Aynen bak onlri unutmuşum :))
0 oy
(4,243 puan) tarafından
Canim sutum olmuyo az yetmiyo gibi seyler dusunme, senin vucudun o bebegi besleyecek donanima sahip boyle dusun hersey beyinde bitiyo once 
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Bebenle bol bol uyu uydukca süt olur, her emzirmeden sonra 2 bardak su, mamayı azalt emmeye zorla, emzirdikce  bebeğin tükrük bezleri beyine komut gönderecek ve bebeğin daha emerken diğer emme vakti için süt üretimi baslayacak, bol bol uyu iş güç yapılıyo bebeğini al koynuna uyu, birde emzirme şekli cok önemli bir göğsü tamamen boşalmadan diğerine geçme, bebek göğsü boşaltcakki yeni süt gelsin, memen boşaldıkca emdiği anlarsın, mesele ilk emmede 5 dk mı emdi 1 saat sonra yine o 5 dk emen memeni ver ki boşaltsın, her saat başı emzir bol bol 15 20 emdiği kadar

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 164 göst.
23 Eylül 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Esmosum (7,751 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 180 göst.
14 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Esssss18 (276 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 114 göst.
31 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Esmaa (979 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 125 göst.

380,617 soru

11,396,010 cevap

34,913 kullanıcı

...