0 oy
112 göst.
Diğer kategorisinde (979 puan) tarafından

11 günlük bebegim var. Kzm dgdu 2.gün gögsüm taş gbi oldu acısndan duramadm ama daha sonra ki günler duzeldi smdi yumuşacik acaba sütüm yk mu yetmyr mu. Sürekli emiyor her saat başı emiyor bazen daha erken. Acaba yok mu sütüm

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bi zaman sonra sadece bebeğin ihtiyacı kadar üretmeye başlıyo ondandır büyük ihtimal. Bebiş doyup ağlamıyosa sütün yetiyodur. 
(979 puan) tarafından
Sürekli emmek istyr. Yarım saatte olsn saat başı olsn hmen aglyo meme aryr. Blmyrum ki dymuyor mu acaba
-Reklam-
0 oy
tarafından
Emzirrkem gogusunde sızlama var mı canım 
(979 puan) tarafından
Emzirirken farktmdim de emzrme dşında bazen szlama olyr hafif cnim
tarafından
Sütün geliyordur canım.bebegib daha küçük doymanin yanı sıra seni aradığı içinde emmek istiyor.
(979 puan) tarafından
Anldm cnim nrdyse mama aldrcm yani o dreceye geldm dymuyor die
0 oy
(176 puan) tarafından
Canım bebeğim 4 aylık hep göğüsüm yumuşak ama Allah’a şükür sütüm yetiyor sen hep sütünün yettiğini düşün emin ol her şey kafada bitiyor ben öyle yaptım hiç düşünmedim çocuğuma sütüm yetiyor dedim hep kendi kendime şuan haftada bir mama kullanıyorum bazen
(979 puan) tarafından
Insalah cnm. Bnde mama aldrcm nrdyse vala ya
0 oy
(3,148 puan) tarafından
İlk zaman süt kanalları dar olduğu için taş gibi oluyor sonra genişliyor ve yumuşuyor korkma sütüne güven kendine güven sonra gelsin sütleeer♥️
(979 puan) tarafından
Amin cnim insalah. Sık sık ve uzun uzun emiyor ondn ytmio die düsnyrm hatta eşime mama al diorm kac gndür
0 oy
(550 puan) tarafından
Bol bol yemek ye canim su ic
(979 puan) tarafından
Vala bol su içyrum cnım

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 233 göst.
0 oy
6 cevap 108 göst.
10 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Uras (191 puan) tarafından soruldu
0 oy