+1 oy
444 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kaynım elektrik kesildiği 10 dk askiyi arıcam dedi hahaha aradı diyor elektrik ne zaman geliyor elektrik gitti Nefes alamıyorum yanıyorummmm diyor Allah'ım kahkaha ata ata güldüm klima çalışıyor ya ay kırıldım gülmekten nefes alamıyorummmmm diyo

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kız nesi komik sıcak demekki adam nefes alamamis
tarafından
10 dk olmuştu gideli Ama yanıyorum bak diyor :D nefes alamıyorum diyor
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Elektriğe aski mi bakıyor:-D
tarafından
Hahahaha o öyle diyo :D hahaha
+1 oy
(812 puan) tarafından
Ay burda da gitti ne stres oldum eşim de yok nöbette 
+1 oy
tarafından

Adam haklı bacımmm gülmeyinnn:D

tarafından
Ama yanıyorum bak diyor :D nefes alamıyorum diyor
tarafından
Puhahahaha :D
(561 puan) tarafından
İyi de bu komik deglki canim ya
+1 oy
tarafından
Siz dalga geçiyorsunuz ama o müşteri hizmetlerinde ben çalıştığım için biliyorum her aramada kayıt aliyolar ve elektrik gittiğinde o O kadar yoğun oluyorlar ki veba ile giriyosunuz farkında değilsiniz nefes bile almiyolar!
(1,501 puan) tarafından
Bunun nesi vebal yani o işi yaptığın için para alıyorsun zaten kimse aramasa çalışamazsın zaten
tarafından
Sizin gbi dalgasına arayanlar yüzünden kayıt alinmasa azar yiyolar alınsa yetişmiyor o bilgisayarın ekranında gözlerin zaten açıyor yemeğe dahi salmiyolar su dahi icirmiyolar eğer siz aramasaniz böyle %50 rahatlar o insanlar ama okadar bencilce bir davranış ki mantıklı dahi düşünmeyip neresi vebal diyorsun ve çalışıyor para alıyor dedin ya çok kulaklık takmaktan kulak basinclarim düşmüş kulaklarım çok çok güzel duymaz
0 oy
tarafından
Bende  sana güldüm:))))))
(202 puan) tarafından
:)))valla bende
tarafından
Niye kız :D
0 oy
(48,361 puan) tarafından
bazi anilar o anda o kisilerle komik oluyo☺️simdi yillar gecsede sen buna gulersin ama bize komik gelmedi☺️
tarafından
İkbal ya sjsjsjs
(48,361 puan) tarafından
oyle degil mi ama rabisim ☺️♥️
tarafından
Bize komik gelmedi yazmışsın ya en çok ona güldüm sjsjsj ,❤️
(48,361 puan) tarafından
bazen esime bisey anlatiyorum oyle bos bos bakiyo oysaki bana gore komik bisey anlatiyorum☺️☺️☺️
tarafından
O an komik olan seyleri sonra anlatınca komik olmuyor sjsjsjja
0 oy
(1,106 puan) tarafından

Elektrikler gidince aski yi neden arıyor... Orası su işletmesi :angel:

0 oy
tarafından
Bende evde nereye gitsem vantilatör götürüyorum evdekiler artık benimle birlikte oda oda geziyorlar eşimde geçen gün tableti için USB girişli kucuk vantilatör almış artık gece yatarken de onu takiyorum :D adam diyo ki karicim anlıyorum yanıyorsun da ben donuyorum ben hasta olucam diyo git başka odaya yat diyorum yok diyo ben daha ne yapayım :D yanıyor ayaklarım ellerim :Dg

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 128 göst.
9 Mart 2024 Aile kategorisinde 3kuzucukannesi (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 236 göst.
1 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Rahel. 21 (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 281 göst.
30 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Asiiii (1,101 puan) tarafından soruldu
+1 oy
51 cevap 1,209 göst.
17 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Merveem (27 puan) tarafından soruldu

376,964 soru

11,281,871 cevap

34,684 kullanıcı

...