0 oy
992 göst.
Aile kategorisinde (932 puan) tarafından
Kizlar sabah esimin gorusu war we bebegim 16 gunluk kimligi bayram dolayisiyla cikmadi hala goruse bebegi bu yuzden sokamiyorum esimi gormem lazim cok ozledim birdahaki gorus ta oteki ay ama bir gorup ewe gelmem 4 5 saat suruyor annem.bana birak git dedi icim el wermiyor ama kocamida cok ozledim we ilk kez gitmicem benden baskada gideni yok boynu bukuk kalicakk sizce napmaliyim ya 

21 Cevaplar

0 oy
(3,457 puan) tarafından
Canım bebeği almazlarsa annene bırak napicaksin ki
(932 puan) tarafından
Iste durmazsa diye tedirginim cnm ewde yarim saat bnsz durmuyor bebege aglaamaktan birsey olurmu acaba
-Reklam-
0 oy
(4,179 puan) tarafından
Canım annen bakarım demis karnını doyur bebegının, esini gormeye git. İnan o gormek ıcın gun saat sayıyordur
(932 puan) tarafından
Esimin annebabasi goruncem falan wefat etmis kimsesi yok abileri war onlarda dogumuma bile gelmedi :(
(932 puan) tarafından
Kuzum esim daha oncede 4 sene yati icerde taksi duragi isletitorlar 2 ortak cok lanet pis bi is. Suan infazi war eger bundan ceza alirsa cok yatar icerde oyuzden infazi oldugu icn paraya cewrilmiyor :(
(932 puan) tarafından
Ilk yatisiidir babanin ondan kuzum bnmki bu yasina kadar 13 sene yatmis ::( suanki haric ya hepte bos sebebten hakkini asla yedirmez kimsenin hakkinida kimseye yedrmez e duraktada hep kawga dowus allah yardimcimiz olsun ya :(
(7,197 puan) tarafından
7 aydır ne yiyip ne içiyorsun yardım edenin var mı
(932 puan) tarafından
Esimin isinden bi miktar para geliyor cnm oda gelmese bitmistim zaten
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Yanında biri ile git sen içerdeyken bebeğinle beklesin  çıkışta da birlikte dönersiniz
(1,292 puan) tarafından
Anladım sütünü sağıp, bıraksan annen biberonla süt verse uyusa diğer odaya yatırır  işini görür belki o arada sen de gider gelirsin ama aksi halde çocuk durmaz annen de işinden olur ya da 1 gün izin alabilse geciktirse falan imkanı varsa
(932 puan) tarafından
Dogum yaptim pis kadin anneme 1 gn izin werdi sadece is werenler okadar kotu ki erken gitcem artik anneme deneyim durursa birakatim ise gotrsun ama aglarda bebefime bisey olur die korkuyorum
(1,292 puan) tarafından
Sen gene de emzik bırak biberon bırak süt sağ bırak annene
(1,292 puan) tarafından
Allah, yardımcın olsun bu, arada
(932 puan) tarafından
Cok tsk ederim cnm allah razi olsun
0 oy
tarafından
Bir tanem cok ozel olacak ama esin meden girdi cezaevine ? Annene birak bence biraz baksin o sen de esinle gorus.
(932 puan) tarafından
Iste ewde yarim saat bnsiz durmuyor 5 saat dayanirmi sizce onu merak ettim bnde cnm. Kawgadan girdi kuzum esim ceza ewine uyusturucu saticilarinla kawga etmisti ::(
0 oy
tarafından

Annenle git annen baksın sen eşinle görüşürken en mantıklısı bu

(932 puan) tarafından
Ahahahah basligi gordum okudum ama yorumlara daha cok guluom ben onlari kacirdim adi neydi soranin yenimi hesap acmiss
tarafından
Evet canım yeni açmış adı Mert di
(932 puan) tarafından
Hiii kesin erkekk erkeklern aklina bu uygulama nasil gelio acaba yaaa :)
tarafından
Kullanan kadınların kocaları da olabilir bilemiyorum :D
(932 puan) tarafından
Ahahaha bu hic aklima gelmemisti :D
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Annen ve bebekle gitsen onlar dışarda beklese olmazmı ki?

Allah kurtarsın bu arada :(
(932 puan) tarafından
Tsk eerm cnm annem calisiyr izni yok gidemicem zaten kuzum
(1,272 puan) tarafından
Çok üzüldüm :( güzel günleriniz yakındır inşallah. En kısa zamanda kavuşmanız dileğiyle. ❤️
0 oy
(712 puan) tarafından
Canım sütünü sağ bide kiyafetinden bir parca ver bebeğin kokunu arıyor büyük ihtimalle yanı başına koyarsa annen bişey olmaz sen gidip gelene kadar idare eder inşaAllah
(932 puan) tarafından
Cnm geceden beri 5 dakika mememi birakmadi eenedik drcakmi die nefesi gidene kadar agliyor artik gidemicem ::(
(712 puan) tarafından
Hadi ya Allah kolaylık versin canım
0 oy
(51 puan) tarafından

Eğer bebeğini almıyorlarsa sütünü sağ bebeğin için bırak eşini görmeye git 

(932 puan) tarafından
Durmuyor cnm durmuyor ya geceden beri 5 dakka mememi birakmadi anneme denemek icin gittim nefesi kesilene kadar agliyor onda bn kucagima aldm gibi susuo bnm birakinca ewe glmem en az 5 saat 5 satte ahlamaktan catlar ::(
(51 puan) tarafından
Bu arada ne görüşüne gidiyorsun eşin nerede?
(932 puan) tarafından
Ceza ewine gidiyorum cnm
(51 puan) tarafından
Allah kurtarsın canım rabbim en kısa zamanda eşinle kavuşmayı nasip etsin
(932 puan) tarafından
Aminnn askim cok saol
0 oy
(2,728 puan) tarafından
Sen süt  sag yada mama yiyorsa versin  ayaginda sallasin uyutsun ama meme emyoya 5 saatte arayip aglayabilir çünkü çok  küçük 
(932 puan) tarafından
Yok cnm yok denemedk icin anneme geldim nefesi kesilene kadar agliyor hayatta drmaz geceden beri 5 dakika mememi birakmadi ya
(2,728 puan) tarafından
Aglar kuzum kokunu  arar daha
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Almazlar mı acaba bir sansını denesen? Yada annen bebegin ve siz gidin bir denersin baktın olmuyor kapıda bırakırsın annenle. En azından durmuyor katıldı diye telefon acaesa hemen ulaşman kolay olur
(932 puan) tarafından
Gidemicem malesef denemek icin anneme geldim durucakmi die katilerak nefesi kesilene kadae agliyor 5 saatte catlwr agkamaktn we 2 saat snra kocamn gorusu war cok kotuyum ::(
(10,972 puan) tarafından
Kıyama ya. Bir sansını denesen avukatınız yok mu
0 oy
(607 puan) tarafından
Sizin kimliginizle geçici olarak bazı işlemleri yapılıyor diye biliyordum ama olmuyor demekki
(932 puan) tarafından
Bayram dolayisiyla tatil kapaliydi ya kuzum we gidemicem cok uzgunum ya esimde orda herkezi ziyaret eden war boynu bukuk kalcak ,::(
0 oy
tarafından
Keşke de çocuğunu görebilseymis. 

Annenle gidin cezaevine. Onlar dışarda bir ağacın altında yada kantin varsa beklesin  olmaz mı. 16 günlük bebedir sen gelene kadar hiç gözünü bile açmaz
(932 puan) tarafından
Oyle lanet bir yerki kapida bile bekletmiyorlar gunesin alninda bekliyoruz annemede kadin izin wermedi ise gidip orda bakicakti bebegime ama 5 saat bnsiz durmaz gidemicem ne beni ne bebegini goremicek ::(
tarafından
Hadi yaaa nasıl şans bu  bir sonraki görüş ne zaman
(932 puan) tarafından
Ayda 2 kez cnm birdahaki daha belli deil yeni ay gelince yaziyorlar netten bakiyorum ya arayip bisey sorunca bile tersliyorlar gidince 1 saat griste beklioz bisy desek 6 ay gorus yasagi weriyorlar ::(
0 oy
tarafından
Aylin yorumları okudum içimi dagladin :( hiç komşun falan yok mu biri gelse kapıda baksa sen girene kadr en azından görüş saati 45 dakika zaten 45 dakika falan durur du 
tarafından
Niye 5 saat cokmu uzak cezaevi
(932 puan) tarafından
2 saat gidis 2 saat gelis 40 dakika gorus 1 saat gors icin kapida bekleyis cikarkende yarim saat hatta 6 saat gidiyor esimi 40dakika gorcem die
tarafından
Biliyom kuzum bende görüşe gidiyorum ama sana cezaevi çok uzak :( bana yarım saat bile değil çok yakın ondan senin çok uzun sürüyor ama nasıl gidiceksin annen idare eder ya bırak mama bırak şu sag
(932 puan) tarafından
Gecti askim 9da basladi gorus ::(
tarafından
:(((( ilk görüş mü yaa çok üzüldüm :(((
0 oy
(119,346 puan) tarafından
Dogum belgesiyle alirlar belki
(932 puan) tarafından
Yok aradim sordum almiyorlar kimliksiz kuzum gidemiom yani icime nasil dert oldu anlatamam ya
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Annenin de yanında gelme imkanı yok mu, kapıda beklese sen eşini görüp gelsen 
(932 puan) tarafından
Yok kuzum calistigi kadin izin wermiyor gorus saati geldi zaten artik cok gec ::(
(1,552 puan) tarafından
Diğer yorumları şimdi okudum, şimdi gördüm.. Allah yardımcınız olsun, dayanma gücü versin :(
(932 puan) tarafından
Aminn.cnm.bnm amin  cok saol
(1,552 puan) tarafından
Amin :( İçim kötü oldu, tez zamanda kavuşursunuz inşallah
(932 puan) tarafından
Insallah cnm ::(
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Bebeğini de anneni de yanında götür taki içeri girene kadar ilgilenirsin en azından yakınında olur canım 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Sütünü sağ birak annene git kuzum Allah kurtarsın insallah cok zor 
0 oy
tarafından
Cnm sütünu sag annene brak esinde merak ederseni
(932 puan) tarafından
Arama hakkimiz yokki cnm haftada 1 kez o ario 20 dakka oda ::( biz ariyamiyoruz
tarafından
Ay üzuldum simdi ya kapali ceza evinde galiba
(932 puan) tarafından
Aynen cnm
tarafından
Allah ijinizinde yardimcisi olsun o minik melegin yuzu suyu hatrina tez vakite çıksin
(932 puan) tarafından
Aminn kuzum cok aminn allahim razi olsun
0 oy
tarafından
Aylin bir baksana birşey sorcammmmm
(932 puan) tarafından
Sor askim
0 oy
tarafından
Kız W, normalde cocugu kimseye birakma derim ama seninki başka bence git cocuktan da haber verirsin kocaya o cok kucuk  çok uyur ya sut birak ya mama ya da annenle cocukla hapis kapisina kadar gidin onlar da oralarda oyalanir sen iceri girersin ama yol yorar bebisi
(932 puan) tarafından
Bugun sabahti we ben gidemedim kuzum

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 547 göst.
0 oy
13 cevap 847 göst.
7 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Busem (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
53 cevap 2,801 göst.
3 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Yasittar (356 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 77 göst.
28 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneadayi54 (968 puan) tarafından soruldu

380,246 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...