0 oy
2,794 göst.
Diğer kategorisinde (356 puan) tarafından
Kızlar yardımcı olun bana ne yazacam nasıl yazacam  bilmiyorum daha önce esimin teminde uygulama gördüm tabi eve gelirken silerdi sonra farkettim buldum baktım meğer bu sayfa erkeklerin erkeklere zaafı olan bi sayfa kızlar çok kötü manlar fotolarda gördüm tabi eşim inkar etti yaptı o gün bugündür eşime güvenmiyorum acaba diyorum erkeklere karşı bsyi mı var dune kadar kızlar ilişkiye girdik düşünü almaya gitti bende gittim bi baktım kızlar affola nasıl yazacam bilmiyorum arka tarafını kıçının içini jiletle almış kıçı hep sivilce dolmuş bu ne dedim e rahatsız ediyor falan afalladı o gün aldım dedi ama esin kaç günde duşa giriyor 5 dakika su döküp çıkıyor bugünde çöpe baktım jilet yol kızlar kafam karıştı aklıma kötü şeyler geldi bende bilerek gel dedim krem surim ağrıyor dedi kızlar eşime demek istiyorum ama ne dcem bilmiyorum akıl verin umarım düzgün yazdım off :(((

53 Cevaplar

+16 oy
tarafından

image.            

(1,862 puan) tarafından
Öylemi yapmış ben orayı anlamamisim
(1,897 puan) tarafından
Biri beni durdursun geberiyorum dünden beri gülmekten
tarafından
Kız nerde fotosunu başkasına gönderdim dememiş ki kıçını görmüş adamın nasıl gördü ise orasını eğildi demek adam zaarr
tarafından
Hayır heno arkadaşına kaba etini çekip yollamıştı galiba yanılmıyorsam sanırsam öyle biseydi :D
tarafından
Öyleymiş yorumlara yazmış şimdi gördüm:/ biri bana atsa korkarım ben ya
-Reklam-
+1 oy
(2,678 puan) tarafından
Başlığı okudum geri kalanını okumadım yüreğim dayanmaz :)) 
+1 oy
(2,548 puan) tarafından
Al karşına konus baktin g. Başı ayrı oynuyor bosa gitsin. 
+1 oy
tarafından
Allah yanlış yapıyorsa pişmanlık verip doğru yola çevirsin eğer yapmıyorsa şeytan buna yöneltiyorsa Allah doğru yoldan çıkarmasın... diyecek başka söz bulamıyorum 
(356 puan) tarafından
Amin amin:((
0 oy
tarafından
Ay ne yazacam bilemedim sanırım o yolunu sapıtıyor . Tedirgin olduğuna göre takip et bence
(356 puan) tarafından
Karşı taraf atto esimde fotosunu attı kendi
(670 puan) tarafından
O zaman heteroseksüel canım benim çalıştım iş yerinde var wasp kız arkadaşı vardı sonra ogerendim ki erkek. Sevgilisiyle De tatile cikmis ama inan beklemezdin birde üstüne arada bana asılıdır bekarken ben onun için hiç belli olmaz
tarafından
Aa canım ama ben resim attıgını okumamostım ozaman belli malasef
tarafından
Ozaman belli etmiş baya kendını canım ufaktan yoluna bak
tarafından
Çok üzüldüm senin adına onun yolu yol değil
0 oy
(119,154 puan) tarafından
ohaa gay lemi evlisin 
(1,862 puan) tarafından
Ama o boşamazsa boş ol demezse ben boşanamıyorum da:)
tarafından
Olmayan şeyi konuşup konuşupta moralini bozma. Evliliğinin tadını çıkar :)
(1,862 puan) tarafından
Ha bide şey imanlı erkeğe dört tane huri veriyorlar cennette :)
(1,862 puan) tarafından
Eğer erkek istediğinde yanına gitmez karılık yapmazsan melekler lanetlernis:)
(1,862 puan) tarafından
Kızlar üzülmeyin eğer bunlara uyar ses çıkarmazsanız sizi cehenneme atmazlarmış:)
0 oy
tarafından
Hepside ust uste denk gelemez herhalde bilmiyorum yanlis bisey demek istemiyorum
0 oy
tarafından
Ne desem bilemedim tövbe estağfurullah
0 oy
(5,713 puan) tarafından
Allahım bu gözler daha neler görecek nolur yanılmış ol yada şaka de aklım almıyor bu cok agır bişey bunun şüphesi bile korkunc yaa
(356 puan) tarafından
2 çocuğum var buraya girme zamanın bile olmuyor artık ama kimse de yok anlatacak ama gerçek malesef neden bi insan öyle yapar arkasını bide özene bozene görmez ki o kadar
(889 puan) tarafından
Canm benm yakın bir arkadaşımın(erkek,),  eşi de aynı şeyi yaşadı.iki çocugu da vardı.esi ama cinsel yönden çok yanasmazdi.o çocukları bile hap kullanarak yapmış adam sırf adı çıkmasın diye.sonra kadın sahte hesapla isletti erkek olduğunu belirterek sohbet etmiş eşi resim istemis kadın Google'dan bir penis atmış , kocası da poposuni atmış orda emin olmuş kocasının ne mal oldigunu.ama hala evliler.bosanma yok bide adam bsnm çocukluk arkadaşım çok zor bir durum.
0 oy
tarafından
Tövbe tövbee ben ne okudum böyle 
0 oy
tarafından
Tövbe yaaaaa
0 oy
(736 puan) tarafından
Icinde kuşku kucağına Sen yinede esine syle 
0 oy
tarafından
Ay aman Allahım çok kötü bir durum gerçekten bence biraz takip et telefonunu falan geçmişine bak et 
0 oy
(1,251 puan) tarafından
Allah korusun ya :( insaallah düşündüğün gibi değildir
0 oy
(1,493 puan) tarafından
Tisttim vala takipte kal sonrada açık.acik konuş 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Tövbe yarabbim tovbee  Allah akıl fikir versin ne diyim valla yazcak bişey bulamadim
0 oy
(6,952 puan) tarafından
Valla bacım benim de aklıma çok kötü şeyler geliyor. 
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun ne yazık ki öyle ama burda suçlu olan aileler çocuklarının cinsel yönelimlerini kabul etmiyor ve bu şekilde gayleri kadınla evlendirmeye lezbiyenleri erkekle evlendirmeye çalışıyorlar ve yanan karşı taraf oluyor
(128 puan) tarafından
Allahu teala kadını ve erkeği yarattı. fıtratımızda karşı cinse ilgi vardır  ki üreme olabilsin yok gey yok lezbiyen böle bişe yok bunlar kendi uydurmaları Bi insan kendi cinsine ilgi duyamaz.
tarafından
Kızlar kendi fikrimden tam olarak size ne ?
tarafından
Öyle tabiki ilgilendirmiyor ama münakaşa edilebilir :D sizene bir cevap değil bence
tarafından
Hormonlarla değil psikoloji ile alakalı, çevrenin etkisi, yaşam şekli, büyüme tarzı vs... Hormonlara bağlı olsaydı her yüzyılda sayıları aynı olurdu. Son yüzyılda arttığı gözüküyor verilerde.
(128 puan) tarafından
Meftun 1881 böyle fikirlere hiç biz zmn saygı duymayacağım rabbimin haram kıldığı şeyleri elbette kınayacağım
0 oy
(27 puan) tarafından
Güzel bi dille açık açık konuşmaktan başka çareniz yok gibi.Şüpheyle yaşayamazsınız. Direkt olarak düşündüğünüz şeyi yapıyomuş gibi muamele de gösteremezsiniz,belki gerçekten rahatsız olduğundan alıyodur. Düzgünce şüphenizi söylemek  en doğrusu sanırım
(356 puan) tarafından
Ya öyle ama bu kadar özene bozene alması yane nasıl yaptı hiç evdede görmedim durmadı nasıl şüphe etmeyeyim şimdi üstüne afedersin kıçı hepsi sivilce olmuş nasıl offf umarım ifade edebildim kendimi
(27 puan) tarafından
Alın karşınıza konuşun derim
tarafından
Bence şuan konusma bir bak bakalım
0 oy
(718 puan) tarafından
Takipte ol öyle birşey varsa illa acik verecktir yine eger yoksa zoruna gider erkek sonucta tesaduftür diye umuyorum insAllah
(356 puan) tarafından
Dun dedim mesela birimi elledi seni şakadan büyük tepki vermedi mesela onada şaşırdım
tarafından
Ne dedi öyle diyince tövbeeee
(356 puan) tarafından
Geçiştirdi  resmen
(718 puan) tarafından
Takip et baklm cnm ne biliym ya insallah yoktur yoksa buyuk sknti

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 842 göst.
7 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Busem (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 991 göst.
25 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Aylin35ksk (932 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 75 göst.
28 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneadayi54 (968 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,491 göst.
7 Eylül 2020 Aile kategorisinde Nihalinannesi (1,238 puan) tarafından soruldu

378,391 soru

11,326,065 cevap

34,778 kullanıcı

...