0 oy
200 göst.
Diğer kategorisinde (886 puan) tarafından
Cidden oğlum eylülde 3 yaşına gircek bizimle kahvaltıya oturmak istemiyor kavgayla kızarak zor bela oturtuyorum sofraya yani zaten zeytin peynir yumurta asla yemez bal pekmez reçel.o tarz şeyler yer et tavuk balık yemez ne yapcam bu durumdan dolayı üzülüyorum ağlıyorum çünkü köfte yapıyorum yemiyor sadece çorba yoğurt makarna pilav bu tarz şeyler yiyor krep pisi börek yemez kek yiyor ağırlıklı tstli şeyler işkembe yapıyorum ordan vitamin alsn diye yok onuda pek yemez çocuk doktoruna gittik belli vitaminleri biraz düşük dedi tabi yememesininde etkisi büyük 6 7 ay uğraşırsın dedi bi çocuk tadını dahi bilmediği şeyleri neden yemiyor ya resmen bütün gün yeşermesem açlığa dayanıyor lütfen kırıcı olmadan yorum yapın nasıl bi yol izlemeliyim..

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
5 yasnda 15 kilo babası kizark yiyor ve 3 yasndaki cocuk elbiseleri oluyor
tarafından
Nefret ediyorum çocuktan bildgn artık ugrasmiyorum ye iç diye
(886 puan) tarafından
Bende öyleyim be canim bide küçüğü var 9 aylik
tarafından
Benim 3tne cocuk 10 yasnda 5 yasinda 9aylik
(886 puan) tarafından
Çok zor olmalı sizin icin
tarafından
Bazen zorlaşıyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaç kilo cnm yinede şükür yediği şeyler varmış 
(886 puan) tarafından
22 kilo Ama sağlıklı değil babası gibi kalıbı var
0 oy
tarafından
Aynı benim oğlumu anlatmışsın ben iştah şurubu aldım çok faydasını gördüm iştahını çok açtı
(886 puan) tarafından
Demek istediğim su aslında yani et tavuk yedimi surubtan sonra bunu merak ediyorum
tarafından
Hiç yemediği şeyleri yiyor canım şuanda mesela et asla yemezdi şimdi kavurma olarak yiyor salata bile yiyor ilacı çokta kullanmadım ama işe yaradı yani bide şekerli şeyleri kestim ben iştahını çok kapatıyor çünkü
(886 puan) tarafından
Valla içimi ferahlattiniz cidden şurubu eczaneden kendiniz mi aldınız yoksa doktor tavsiyesiyle mi isminide yazarmsnz
tarafından
Doktor şurup içebilir artık demisti canım ezcaneye sordum nurtigen üzümlü suruptu ama bir süre tatlı bişey verme bence yinede
(886 puan) tarafından
Tavuk et yese öpüp başıma  koycam
0 oy
tarafından
Sanırım bunun bir yöntemi tok sana tek önerim vitamin takviyesi. Zorlâ da olsa dök ağzına..Ocean multi kullanıyorum yemesi İçmesi iyi benimkinin ama balık yağı açısından kullanıyorum tavsiye ederim.
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Yorumları okudum da kilosu yaşıtlarından fazla maşallah. Ama yediklerine bakarsan da sağlıksız şeyler çoğu. Şekeri azalt canım. Illa zorlanırsın zaten ama böyle daha da sıkıntı ilerisi için. Benim kızım da abur cubur çok sever.  Abur cubur şeker falan çok çok az veriyorum. Ya da bak mesela  yemekten 1 saat önce  diyelim bi ceviz dut kurusu falan yesin akşam yemeğini yemek istemiyo ben de o tür şeyleri yemekten 1 saat sonra falan veriyorum yerse.. önceki kadar da üstüne düşmüyorum benimki de 2.5 yaşında 11.7 falan geliyodu en son  Allah yardımcımız olsun. 
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Benimkide ayni zorla kavga bela yiyor doktorada goturdum bi problem yok sen zorlama kendi gelir diyor ama ben zorlamasam yemiyor pedegogo goturdum hiper aktivite dikkat daginikligi var yaptigi hersey bunun yuzunden dedi bilmiyorum nasi olacak cok zayif ondan kucukler ondan buyuk duruyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 219 göst.
15 Eylül 2023 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 223 göst.
26 Şubat 2021 Diğer kategorisinde blm96 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 288 göst.
13 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,741 soru

11,368,039 cevap