0 oy
150 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Hamileliği sakin neşeli geçip bebegide öyle olan varmı 

14 Cevaplar

0 oy
(280 puan) tarafından
Ben sakin gecirdim bebisim sakindir 
tarafından
Maşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bayağı zor geçirdim bebeğim ama çok sakin
tarafından
Ya masallaah
0 oy
(1,158 puan) tarafından

Ben sakin gecirdim 1 yasina kadar hersey cok guzeldi oglusum sakin kendi halinde bir bebisti ta ki ne zaman yurumeye basladi tutabilene ask olsun :)

tarafından
Bizimkide durmuyo
0 oy
tarafından
Zor ve agresif geçirdim bebekte çok sinirli şimdi eli ayağı titriyor ağlarken
(3,895 puan) tarafından
Benimkininde aglarken sinirden çenesi titriyor.Benimde gebeligim zordu stresliydi.
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Benim ilk aylar stresli geçti çünkü beklemiyorduk ve annem aldır felan diyince moralim çok bozuldu ama 4.aydan sonra felan güzeldi ama şuan bebisim acayip sınırlı:)
0 oy
(636 puan) tarafından
Ben markette çalışıyodum çok hareketliydimm hiç oturmuyodum çünkü. Bebeğim de şuan öyle. 2 dk oturmuyo. Düz duvara tırmancak valla 
0 oy
(1,244 puan) tarafından
Bilmiyorum etkisi var mi da. Benim çok sakin rahat geçti bebeğimde çok sakin çok şükür 6 aylık  dişini çıkarmış biz çıkardıktan sonra gördük hiç farketmedik ne ağladı ne de huysuzlandı.  Islerimide gayett rahat yapıyorum çok şükür 
0 oy
tarafından
Ben bu durumu ispatladim kendimce. Hamileliginde nasılsan çocuk kesinlikle öyle oluyor. 

Bende de oldu ben neşeli enerjik esnek geçirdim ama bı kötü huyum vardı çok çabuk sinirlenirdim. Şimdi kızım tamı tamına böyle çok şirin şeker ama sinirli. Ablam ve çevremde gördüğüm herkesin böyle oldu. Hamileligine göre çocuğu sekillendi
0 oy
tarafından
Sinirli ve aglak geçirdim ama kızım çok sakin ve neşeli cnm
0 oy
(3,895 puan) tarafından
İlk gebeligim cok sakindi bebegimde oyle oldu ikinci cok stresliydi şimdi dogdu surekli agliyor gazdan duramiyor hep huzursuz ve stresli :(
0 oy
(183 puan) tarafından
O konuda çok şanslıydım her istediğimi yiyip içebiliyordum 8 aylıkken barajda balık tutmuştum 20 25 tane blk den antalyaya gitmiştim uzun yolculuklar yapmıştım güzeldi 
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Benimde sakindi bebeğimde maşallah çok uslu 

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Cok şükür benim oglumda öyle yani neşelidir
0 oy
(812 puan) tarafından
Annemdeydim eşim eğitimdeydi kocaman rahat bir yatak sınırsız servis dizi keyfi akşam bbam portakalımi sıkar getirir huzur dolu geçti oğlum sakinlik derken akıllı ama inanilams dercede hareketli görenler bana dua ediyor o derece sabır diliyor çok fena yaramz işini bilen bir çocuk dah 2, yaşında

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 66 göst.
16 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Araz im Berfin im (285 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 304 göst.
3 Aralık 2021 Aile kategorisinde Kerimenur (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 140 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
7 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Rabiat13t (30 puan) tarafından soruldu

379,895 soru

11,372,408 cevap

34,855 kullanıcı