+1 oy
305 göst.
Aile kategorisinde (69 puan) tarafından
Merak ediyorum

16 Cevaplar

0 oy
(606 puan) tarafından

Benim çok rahat geçiyor İnş dogdugunda da akıllı uslu olur ya çok korkuyorum hep aglarsa diye

(69 puan) tarafından
Valla canım oğlumda hamileliğim bildiğin zehirdi oğlum burnumdan daha getiriyo ama bu hamileliğim daha çok yeni ama güzel geçiyor gbi diyorum belki böyle giderse uslu olur :)
-Reklam-
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Valla pandemiden dolayı hep evde sessiz sakin geçirdim ama hiç sakin bi bebek değil elinden gelse uyurken bile emekleyip yürüyecek
(69 puan) tarafından
Ahahaha :) :) Allah seni sesli güldüm
(4,089 puan) tarafından
Sakince sabırla bekliyorum belki büyüyünce uslu olur :))
0 oy
(9,022 puan) tarafından
İlk hamileligim çok sıkıntılı stresli bol bol ağlamalı hüzünlü geçti oğlum çok huysuz 2.ye hamileyim bu çok rahat geçiyo bakalım nasıl bir hebisim olacak
(69 puan) tarafından
Hayırlısı olur inşallah canım benimde aynı oyle
0 oy
tarafından

Hamileligim cok kolay gecmedi bebem duz duvara tirmaniyodu taki 8 yasina kadar sonra bi efendi oldu masallah ben bile saskinim :D

tarafından
Ben ozel urettim baci dahada yapamiyom zati ahahhah
tarafından
Niye cnm özel bir sebebten mi yoksa istemiyorsun
tarafından
4dusuk bi kurtaj birisi ikiz toplam 6kaybim var artik bende istemiyorum diyim ne diyim
tarafından
ALLAH oğlunu sana bağışlasın canım diğer dünyada sana şefaatçi olurlar o kayıplar canım  benim ❤❤❤
tarafından
İnsallah canim ❤️❤️
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Hem hamileliğim zor geçti hde şuan oğlum çok yoruyor 
(69 puan) tarafından
aynen benimde öyleydi canım
(2,671 puan) tarafından
:-):-)
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Oğlum da hamileliğim kızıma göre çok daha iyi geçmişti ama piskolojikmen kötüydüm sürekli bir tartışma falan  oğlum çok fena kızımda 4 ay Oldum öldüm dirildim ama bu sefer piskolojikmen iyidim çok sakin bir bebek 
(69 puan) tarafından
MasaAllah canım
0 oy
(1,314 puan) tarafından
37 haftalık ken mahallede tur atıyordum anadolu yakasından avrupa yakasına geçiyordum ailem  yanına aşırı rahat geçti hamileligim şimdi kizim 16 aylik aşırı uysal ,Sakin biri etrafimda herkes de bunu vurgular
(69 puan) tarafından
MasaAllah sübhanallah canım Allahım hep bu şekil devamını nasip etsin
(1,314 puan) tarafından
Amin cumlemizin
0 oy
(1,741 puan) tarafından
Benim çok  rahat sakin geçti oglum da sakin bi derdi olmazsa kendi oynar beraber oynarız ne gaz derdimiz oldu ne kolik  ne de şimdiye kadar yemede sorun yaşadık 14 aylik olacak
(69 puan) tarafından
MasaAllah canım Allah daha iyi etsin
(1,741 puan) tarafından
Amin cnm inşallah
0 oy
(844 puan) tarafından
Evet ikisinde maşallah diyeyim sadece 1 ay mide bulantı dışında hiçbir sıkıntım yoktu hatta ablamlar bana çok şaşırıyordu sen nasıl hamilesin falan diyorlardı kızım doğdu ben hastanede tepiniyordum resmen hiç ağrım sızım olmadı kızım şimdi bir yaşında çok uslu kendi kendine oynamayı seven biri evime gelen maşallah ne kadar uslu diyor veeee hiç uykusuzlukta çekmedim çünkü kızımda uykuyu çok seven biri 
(69 puan) tarafından
MasaAllah berakAllah Allahım daha da iyi etsin inşallah
(844 puan) tarafından
İnşallah canım bütün bebişler iyi olsun
0 oy
(119,461 puan) tarafından
24w2 cok rahat geciyo bakalim dogunca nolcak
0 oy
tarafından
Rahat geçirdim bebeğim genel olarak sakin dış ve hastalık durumları haricinde çok şükür 
(69 puan) tarafından
MasaAllah böyle devam eder inşaallah
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Mide bulantısı dışında çok rahat geçti hamileligim. Sinir stres de yoktu. Bebegjm inanılmaz mizmiz 22 aylik kök söktürüyor bana
(69 puan) tarafından
:) Allah yardımcın olsun bacım düzelir inşallah şimdikiler çok fena
0 oy
tarafından
Hamileligim rahat gecti ama bebegim kolikti suan 2. Hakileyim bu biraz stresli gecti bakalim nasil olacak
(69 puan) tarafından
Hayırlisi olur canım hakkımızda
0 oy
tarafından
Benim hamileliğim yasaklara denk gelmişti evde çok  sıkılmanın dışın da rahat geçmişti oglum da öyle de çok huysuz değil maşallah, sünnet, diş çıkarma, aşılar vs. Hepsini rahat atlattık, uykusu da iyi.. 
(69 puan) tarafından
Maşallah sübhanallah Rabb'im hep böyle devam ettirsin canim
tarafından
Amin.. Teşekkür ederim❤
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Kızımda çok rahat geçmişti. Maşallah çok usluydu 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Ben diyim maşallah:)

İlgili sorular

0 oy