0 oy
352 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
2 yasindaki kızım ben uyurken mutfağa girmiş deterjanı almış buzdolabındaki mamasına dökmüş bende her zmn tadına bakıp veririm nasıl bi kaşık ağzıma koydum iğrenç bi tad var di detarjan tadı  7 aylık gebeyim karnimdakine bi şey olur mu yer yemez hemen banyoya gidip kustum mamayida döktüm 2 yasindaki bebek bunu nasıl yapıyor anlamıyorum çok sinirlendim 

8 Cevaplar

+4 oy
tarafından
2 yaşındaki çocuğunuz uyanıkken siz neden uyuyorsunuz ki Allah korusun mama içine dokmeyip o deterjani avuç avuç yiyedebilirdi yada daha kötü şeyler yapabilirdi bence buna şükredin 
(2,591 puan) tarafından
Tamam bebeğim asla kalbini kırmak istemem öyle kalp kıranlardan da nefret ederim anneliğine laf söylemek Asla haddime değil zaten o cahillerden değilim.. Tekrar kendimizi ifade ediyim dikkatsizlik konusunda yazdım eşime de anneme de emanet edemiyorum çünkü tedirgin oluyorum ama sen hamileymişsin onu bilmiyordum kuzum yinede elinden geldiğince dikkat et Rabbim yavrularımızı korusun inş
tarafından
Amin inşallah bundan sonra daha dikkatli olucam allah çocukları korusun
(2,591 puan) tarafından
Tamam kuzum burda yazılanlar için kötü anne sanma kendini sadece çocuklar çok hareketli herşey anlık oluyor sonuçları kötü oluyor dikkatli ol diye yazılanlar emin ol
tarafından
Biri yorum yapmış kapağı nasıl açıyor zorlayinca açılıyor  demekki buzdolabını nasıl açmış demiş çekince açılıyor  biri yorumda kurgu yapmış hikaye yazmış anne olan çocuğu oln brni anlar çocukla her deliğe giriyor her şeyi açıyor malesef 2 yaşında diye inanmyanlar var
(2,591 puan) tarafından
Benim kızımda öyle valla herşeyi yapıyorlar 1 bucuk yasında
-Reklam-
0 oy
(10,775 puan) tarafından
Kız dokmemiş olabilir bazen mamaları acıkınca zamanı geciyor acıyor. Acılalı oldu mu 4 hafta
tarafından
Yok detarjni baktım bitirmiş ztn  sonradan kokusundan anladım  nasıl boyle yapıyor anlamıyorum allahtan önce ben baktım tadına sabah yaptım mamayı dedim dolaba bırakayım soğusun öğlen kalkınca veririm ama sonuç bu
(10,775 puan) tarafından
Kız ne yaramaz amann. Kaldır bacım ne varsa
tarafından
Çok yaramaz valla deterjanları çok seviyor nasıl eli yetişip almış anlamıyorum masanın üzerine bile çıkıp her şeyi dağıtıyor 2 yaşında
(10,775 puan) tarafından
Yaparlar canım yaparlar
0 oy
tarafından
Ay çok fena aman diyim deterjanları saklayın ben hepsini bi dolaba koyup bağladım benim oğlum da aynı çünkü. İnşallah bişey olmaz yuttun mu mamadan
tarafından
Evet biraz yuttum bide şişemdeki buzlu suya bile detarjan dökmüş benden önce  uyanmış yaramazlık yapmış
0 oy
(935 puan) tarafından
Yogurt ye canm umarm bi sey olmaz bir bilgim yok geçmiş olsn
tarafından
Buzdolabında ne varsa hepsine dökmüş benden önce uyanmış yaramazlık yapmış  malesef
0 oy
(546 puan) tarafından
Baska biri yapmis olabilir mi?evine giren cekemeyen falan
tarafından
Çekemeyen var ama kızım  yapmıştır çünkü deterjanları seviyor her yere döküyor
0 oy
(561 puan) tarafından
Ayy Allah'tan bebeğin yememiş rabbim bütün yavruları korusun
tarafından
Yok yemedi her zmn tadına ben bakarım allah korusun bebekleri
0 oy
(2,900 puan) tarafından
Deterjan çok tehlikeli Allah muhafaza mutlaka yüksek yerlere kaldırılmalı
tarafından
Yuksek yer yok ki bide çok  fazla detarjan var mutfak dolabına koyuyrum iple bagliyorum bundan sonra uyusam bilr yatak odasının kapısını kapaticam kapıyı açamaz eli yetişmez
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Bebeğinin yemediğinden emin misin su kapağını deterjan kapağını nasıl açıp dökebiliyor şaşırdım
tarafından
Siselerin de kapagini açabiliyor  ben ztn  iple dolabı bağlamistım önlem almıştım ama ipi çözmüş allahtan önce mamanın tadına ben baktım çöpe döktüm  2 yaşında ama çok yaramaz
(12,852 puan) tarafından
Bütün kapıları kilitle anahtarları da çok yüksek bı yere koy Allah korusun başına bı is gelir
tarafından
Allah korusun teşekkür ederim cnm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 430 göst.
28 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 228 göst.
5 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 110 göst.
2 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sgb (2,014 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 44 göst.
2 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sgb (2,014 puan) tarafından soruldu

377,939 soru

11,312,500 cevap

34,745 kullanıcı

...