0 oy
287 göst.
Diğer kategorisinde (2,765 puan) tarafından

Bende useniyorum ama ha gayret diyip 5 dkda yaptim kettle sag olsun ama oda bozukluk veriyor hakkin rahmetine kavuscak sanirim kocis bugun gunduz vardiyasinda onada yorgunlugunu alir diye dusundum sizler neler yapiyorsunuz icildimi kahveler bide yemek menusjde alabilirim 

image

6 Cevaplar

0 oy
(1,787 puan) tarafından
Bende kahve yapmaya kalktım kız :))
(2,765 puan) tarafından
Yapda at canim fotosunu
-Reklam-
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Tavuklu pilav yapicam esra 

Ortadaki baklavayi benim için ye:)

(2,765 puan) tarafından
Simdiden ellerine saglik canim ben agzimi ayirip buraya paylasmaya calisana kadar benim kiz ile koca hic bisey birakmadilar canim☺
0 oy
(3,921 puan) tarafından

Afiyet olsun bende akşam ne psiirsem diye dusunenlerdenim:)

(2,765 puan) tarafından
Bende valla bu dusuncelrr verem etcek bizi ya hergun ayni dusunceler hatta ben haftanin basindan dusunmeye badliyorum pazartesi sunu yapim sali bunu yapim diye ama bi turlu karar veremiyorum
0 oy
tarafından
Oh afiyet bal şeker olsun canım

Benim eşim sabah nöbetten geldi yatiyo daha oğlan ses etmesin diye uğraşıyorum bi yandan yemek yapıyorum

Et yemeği yaptım ben bugün yanına pilav salata :)
(2,765 puan) tarafından
Sagol canim benim ayni dert banada gelicek haftaya esim gececi bi yandan oglan bi yandan kizi susturmaya caliscam bakalim becerebilirsem bizimkiler etdende pilavdanda biktilar ya surekli onlar yapildi bu hafta
0 oy
(5,721 puan) tarafından

Yavrusu hasta olmuş anne kahvesi 

image

(2,765 puan) tarafından
Gecmis olsun canim benim nesi var
0 oy
tarafından
Ohhh afiyet olsun cnm Bebiş durmuyor ki biz keyif yapalım benim içinde bir dilim baklava al da afiyet sifa olsun bebişe bol bol süt olsun inşallah cnm
tarafından
Amin cnm Rabbım acılarını göstermesin aynen cnm agulayip duruyor sürekli ilgi istiyor bir de iki gündür baş parmağını çok emiyor nasıl unutturacm bilmiyorum görende diyecek aç kalıyor nasıl sapur supur ediyor:-))
(2,765 puan) tarafından
Bizde oyleydik canim ben kendi haline biraktim oda unuttu ustune dusunce inadina yapiyorlar o yuzden hic dusme ustune benim kiz inatci seninkide oyleyse kolay kolay istedigini yaptiramazsin zaten kendi istedigi zamn birakir☺
tarafından
Wallahi çok inat cnm ben çıkarıyorum o daha çok alıyor o yetmiyormuş gibi diğer eliyle de itiveriyor bu sefer midesi bulanıyor:-)
(2,765 puan) tarafından
Birak canim emsin bisey olcagini sanmiyorum zaten birakir kendisi
tarafından
Internetten baktim pek iyi şeyler yazmıyorda o yüzden cnm buraya da yazdım bir şey olmaz dediler inşallah bir olmaz koruyorum cnm ilk bebişim ister istemez korku panik

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 148 göst.
0 oy
6 cevap 275 göst.
15 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Meleksss (4,664 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 140 göst.
12 Nisan 2021 Aile kategorisinde Cimri kaynanam (256 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 547 göst.
29 Kasım 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,082 soru

11,378,079 cevap

34,863 kullanıcı

...