0 oy
128 göst.
Diğer kategorisinde (1,218 puan) tarafından
Oğlum bir kac gün önce hasta oldu kustu ateşlendi sonra geçmeyince acile gittik boğazı iltihap yapmis dedi ateşi için çalpol verdi orda birde igne yaptılar şimdi dünden bugüne ateşi düştü ama mızmız ve huysuz şimdi akşam üstünden beri öksürük var uykusunda şuan öksürüyor ya doğal yöntemler ne var öksürük için gündüz amcası durmayinca yan villa ya havuza götürmüş suya sokmuş acaba tekrar hasta mı oldu üsuttumu

10 Cevaplar

0 oy
(2,020 puan) tarafından
Umarimm yardimci olan biri çıkar 

Benim oglumda 10 aylik pksuruk basladi uykuda.

Bende suracikta bekleyim
(1,218 puan) tarafından
Aynen yeni basladi bizimde öksürük akşam üstü başladı
(7,743 puan) tarafından
Salgın gibi bir durum mu ki acaba ya? Benim de bebeğim öksürüyor bu aralar ama burnu da akıyor. O geniz akıntısı yapıyor diye düşünüyorum ben
-Reklam-
0 oy
(48,695 puan) tarafından
ayak altina viks sür 
(1,218 puan) tarafından
Tamam canım
(48,695 puan) tarafından
salgin var ailecek kapildik bizde halamda ayni şikayetler var. dun kizim.oksurukten uyuyamiyodu sürdüm kesti
(274 puan) tarafından
Ben diyecektim ayağının altına vikus sürüp çorap giydir terleyince arkasına bez koyup çorabını çıkar anında kesiyor
Ben bile öksurunce yapıyorum çok faydası oluyor
0 oy
(2,330 puan) tarafından
1sogani yemeklik suzgecin içine doğra ve üzerine 2,3kasik bal koy ve bir tabağın içine yan şekilde koy suyu suzulecek o akan suyu istediğin kadr verebilirsin çok faydası var ama günlük taze şekilde yap hergün yenile 
(1,218 puan) tarafından
Yan koy derken suyu akacak sekilde demi
(2,330 puan) tarafından
Evet canım tabağı yan köy ki suyu süzülsun kenara çıkan suyu gün içinde ver surekli
0 oy
(131 puan) tarafından
Canım öksürüğe en iyi gelen şey ayva yaprağıdır kurutulmuş ayva yaprağını çay gibi demle içebileceğj sıcaklığa gelince içirebilirsin birçok öksürük şurubundan daha etkili ben yazdan kurutuyorum kış için bu sene de komşunun ayva ağacından yaprak toplayıp kış için kurutucam öksürüğü Bi günde kesiyor
(1,218 puan) tarafından
Şuan bulma sansim zor evde hemen yapılacak bişey lazım
0 oy
(292 puan) tarafından
On adet cevizin içindeki yaprak gibi zar 

Yarım limon 

Bir tatlı kaşığı zencefil 

Bir buçuk su bardağı su hepsini kaynat demlensşn biraz ılıyınca varsa bal koy ayına göre.yarım çay bardağı içir sabah akşam şifa bulur inşallah çok ile yarar
0 oy
(8 puan) tarafından
Öncelikle geçmiş olsun, doğal yöntem demişsin ama bitkisel bı ilaç var biz çok faydasını gördük prospan denemek istersen canım
(1,218 puan) tarafından
Çocuğa iyi gelirmi kayınpederim kendine almış yetiskin şeyi deilmi
(8 puan) tarafından
Bitkisel olduğu için prospektus de de yazıyo yaş miktar, bize de doktor vermişti zaten
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Bnm oğlum da kaç gündür öksürüyor göğsüne dün has zeytinyağı sürdüm bugün baya baya azalmıştı hatta geçmiş bile diyebilirim çok iyi geldi dene istersen
(1,218 puan) tarafından
Tamaam deniyim
0 oy
tarafından
İki tatlı kaşığı tereyağını erit ılıyınca pekmezle karıştırıp içir anında rahatlatir
0 oy
tarafından
İki tatlı kaşığı tereyağını erit ılıyınca pekmezle karıştırıp içir anında rahatlar
0 oy
tarafından
Sarımsaklı yağ, kesinlikle araştırın derim.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 118 göst.
0 oy
6 cevap 100 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Abdurrahmanbebe (200 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 114 göst.
0 oy
0 cevap 55 göst.

380,269 soru

11,385,351 cevap