0 oy
91 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Neden tekrarlar bilen varmı acaba şimdi gene başladı hemde gene aynı yerde okuttum geçti 1 ay oldu gene tekrarlıyor

1 cevap

0 oy
(2,493 puan) tarafından
Cumartesileri ay olduğunda komşumuz bir ota okudu. O otu duvara sıkıştırdı. Ot kurudukça siğil de kuruyup düşecek dedi düştü bir daha da çok şükür tekrarlamadı. Daha öncede okutmuştum ama seninki gibi tekrarlamıştı. Bileğinde kocamandı bir de
tarafından
Bende cumartesi ve çarşamba günleri okunuyormuş diye okuttum gitti gene başladı verrutol siğil ilacım var bu akşam ondan sürdüm ama gene içinde siyah siyah noktalar olmuş cikmis
(2,493 puan) tarafından
İlaç hiçbir işe yaramadı bende. Düştü mü siğiliniz
tarafından
Yok işte bacım 3 4 gün kullandım ilacı kullanmadan en azından ayağımın üstüne basiyordum kullandım ayağımın üstüne bile basamadjm sabahları ağlayarak kalktım hep yeminle çarşambaya kadar kullanicam en azından belki bı faydası olur Çarşamba tekrar kadına gidip okutucam ayağınmi bı arkadaşım var burdan tanıştım Gamze diye Allah razı olsun onun babası da dediğin gibi bı ot kiricam falan dedi kırmış artık o mu fayda etti kadının okuması mu bilmiyorum bugün gamzehlede konuştum babasına sorucakti niye takrarlar diye
(2,493 puan) tarafından
Benim ki kocamandı. Bir defa okuttum kadın iple kopardı onu tuz bastı üstüne tekrarladı. Bu işte ota okuttuğumda çok şükür tekrarlamadı
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 377 göst.
27 Haziran 2021 Diğer kategorisinde arifelif (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 112 göst.
14 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 333 göst.
11 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Sevilremzi (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
7 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zehra212121 (62 puan) tarafından soruldu

378,963 soru

11,343,596 cevap

34,809 kullanıcı

...