0 oy
713 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından

29 haftalık hamileyim. 2 yıldır evliyim eşimin ailesiyle birlikte yaşıyoruz sürekli sorunlar yaşadım eşim bir kere arkamda durmadı simdi de görümce 2 çocuk enişte 2 aya yakındır burdalar ordu gibi bi evin içinde yaşıyoruz. 3 gündür ailemin yanındayım tek bir eşyam yanımda yok eşim beni bırakıp ne arayıp ne sordu kendisi rakı masalarında denizlerde eğleniyor. Nasıl bir yol izlemeliyim yaşım 23 onun ise 30

12 Cevaplar

+1 oy
(196 puan) tarafından
rakı masalarında denizde derken canım sen zaten kendi cevabını vermişsin kararını Allah korusun basıma öyle şey gelse ailemde  arkamdaysa hamile falan demem boşardım rakı masalarında olandan ne köy okur ne kasaba ne baba Allah ıslah etsin 
(13,203 puan) tarafından
Saptırmadım yaşamayan bilmez. Evet görümcenin de anası tabiki gelir. Birlik sorun oluyorsa tabiki kabul edilmez adam zaten ilgisizin teki ben de Trakyalı ile evliyim milletin normali bu. Bilen zaten evlenmez. Sorun edecek olan evlenmez. Antin kuntin şeyden nişan atıyorsun 2 sene zaten sorunlu bir evlilik yapmışsın kadın diyor ki zaten içkisi varmış herşey çok normalmiş gibi.
(196 puan) tarafından
canım sende çok çekmişsin belli  Allah yardımcın olsun ama doğru olan bu içkisi olan ayyaş ben böyle bilirim hele hele evladın  olucak sen o illete devan edersen ben sana baba diyemem ben ne içkisinde  insanlar gördüm tabi genelleme yapmakta doğru değil bazıları zevkine içiyor bazilarida bildiğin yoluna içiyor ay şiştim çok yazasım varda susayım  en iyisi arkadaşın  Allah yardımcısı  olsun zor durum içinde Allah kalbine ferahlık nasip etsin
tarafından
Evt niki trakyalida her icen sarhoş dglki bizm orada tabi bunye alışırsa kaşa kasa içsin hiçbişey olmuyor adma olan cebe eve kadına oluyor boşasın ne ugrasicak ickiciyle
(13,203 puan) tarafından
Eşim şükür hamile kaldığımdan beri içkiye para vermiyor pek verdiği de olmamıştır ama kullanır malum göçmenlik olunca şişe şişe dururdu evde elini sürmezdi.
Bende kalsın boşver arkadaşıma katılıyorum söyleminde. Kasa kasa içilse ayakta gezerler sarhoşlarsa yatar uyurlar içkiyi de evde yapan vardır o da kışlık hazırlarız ya onlar da hazırlar. Yani öyle paramı komple içkiye yatırdım diye de birşey pek olmaz ha yok diyemem tabi.
Allah kolaylık versin ama arkadaş oldu mu çok zor bu işler inşallah doğru yolunu bulur eşi de
tarafından
Çok zor içki içen bir insanın bir anda içkiyi bırakması çok zor Allah hidayet versin Rabb'im doğru yolu bulursun inşallah
-Reklam-
+1 oy
(3,552 puan) tarafından
Millet ne kadar rahat görümcen anasının 3vi demiş.. Sjsjsj iki ay iç güveysi olmuşlar artık dile kolay 2 ay. Adam utanır.. Bunlar yıkanmıyor mu birlikle olmuyorlar mı o evde abi var anne baba var. Ne biliyim anamın evinde bir hafta kalsam duramam..hel3 eşimle 2 ay kalcam ha.. Allah korusun.. Sende kafana takma bacım. Döner gelirse senindir. Gelmezse zaten hiç senin olmamıştır 
+1 oy
tarafından
Erken yaşta yapılan bilinçsiz evlilik malesef 
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Arkanda durmaması kötü tabi de e canım misafir olacak görümcen gelebilir yani annesi sonuçta da eşini de fazla boş bırakma
0 oy
tarafından
Senin arkanda durmayan erkegi birak raki masasinda meze olsun tabiki ailen arkanda ise bosanma konusunda degilse Allah esine hidayet versin sanada bol bol sabir
0 oy
(774 puan) tarafından
Canım eşini çok yalnız bırakma bence bırak içsin dönüp dolaşıp sana gelicek emin ol ayrıca görümcen annesine gelebilir kalabilir tuhaf olan sizin orda yaşamanız rahatsız oluyorsan taşının canım 
0 oy
tarafından
Canim hamilesin en azindan bi aramasi sormasi gerek tabiki, karnindaki onun da cocugu.

Kavgali mi ciktin evden ondan tavir yapiyo falan olmasin?
0 oy
tarafından
yani kizicaksin  bana ama 2 yıllık  evlisin esin ilk defa gitmiyo belli raki masalarına  kendi agzinlada söylüyosun  arkamda degil diye e bacim ne diye cocuk yapiyosun  o cocugada yazik degilmi  sen zaten cekmissin bu hayati bide o sabiyemi reva goruyosun cocuk olmasaydi bosa kurtul derdim ama cocuk isin icine girince sular duruluyo 
0 oy
(937 puan) tarafından
Aynı eve gelin gitmeyi ne yapmaya kabul ediyorsunuz ya çok kızıyorum çok 
(9,247 puan) tarafından
Katılıyorum
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Baik baştan kokar ailen destek oluyosa al pilini pirtini dön ailene belki adam olur bu surecte
0 oy
(494 puan) tarafından
Arkanda durmamasi ayri bi olay gorumcenin uzun sure orda kalmasi ayri olay raki masasi deniz buyuk ayri bi olay 
0 oy
tarafından
Konuşmayı evini ayırmayı denedin mi

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 491 göst.
28 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 296 göst.
20 Şubat 2024 Aile kategorisinde Yusram.6925 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 429 göst.