0 oy
160 göst.
Diğer kategorisinde (140 puan) tarafından
Arkadaşlar ya kızım 10 buçuk aylık ilk defa dış çıkarıyor 2 gündür ateşi var hemde 38 38,5 39 larda sağlık ocağına götürdum bugün şurup verdi 4 saatte bir içir dedi içiriyorum çok az hafifletiyor ama geri çıkıyor şimdi yine ateşi var uyuyor şuan anlina bez koydum şurup koydum ama ne zaman biter hep böylemi diş çıkarırken fitilde vermiştim duş da aldırdım akşam ustu yok düşmüyor 

8 Cevaplar

0 oy
(667 puan) tarafından
Bi kaçgün böyle devam eder canım benimkide azı dişerini çıkartıyo önce bi kaçgün ateşleniyo burun akıntısı yaşıyo 1 2 ay sonra çıkarıyo zor valla sen dönüşümlü olarak fitil şurup ver inş çabuk çıkarır
(140 puan) tarafından
Ya inşaallah ya gerçekten çok zormuş bu dis olayı uyutasimda gelmiyor bu şekilde ama yatıyor işte bu sefer uykusuz kalıcak :(
(667 puan) tarafından
Ateşten zaten yoruluyo uyut rahat etsin ama eminsin demi dişten olduğu başka rahatsızlığı falan yok
(140 puan) tarafından
Başka bi rahatsızlığı yok bı anda oldu zaten eli hep agzindaydi bı anda ateşlendi
(667 puan) tarafından
Sen istersen bi acile götür emin ol canım
-Reklam-
0 oy
(12,622 puan) tarafından
Başka bişi olabilir bence sabah ilk iş Bi çocuk doktoruna götür 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Canm acile görürsene bogax enfeksiyonuda olmuş olabilir benim kızda öyleydi ilk gün götürmedim vaktim olcak gibi değil acile gittik boğaz enfeksiyonu çıktı
(140 puan) tarafından
Bugün gittim bana dis çıkarıyor bikacgune patlar dedi doktor başka biseye bakmadı bnde şaştım kaldim valla
(3,419 puan) tarafından
Canm sen sağlık ocağına götürmüssğn orda kan vs alınmıyor acıle götür serum takımlar hem ateş düşürücü veriyorlar kan alıyorlar baksınlar Allah korusun havale geçirir 39 ateş asla beklenmez evde benim sağlık ocağı hemşire hep uyarır beni 39 da bekleme açile git die
(140 puan) tarafından
Haklısın olmadı bi gotureyim :(
0 oy
(3,582 puan) tarafından
3 gündür düşmüyorsa enfeksiyon vardır. Doktora götürün. Zaten tüm çocuklar hasta bu ara. İhmal etmeyin. 
(140 puan) tarafından
Çok şükür şuan düştü ama bakalım tekrar çıkarsa goturucem inşaallah çıkmazda  
0 oy
(5,945 puan) tarafından
Sağlık  ocağında  Tam anlamıyorlar  acile  götür  ateşi  baya  çıkmış  serum takarlar  hemen kendine  gelir  geçmiş  olsun 
(140 puan) tarafından
Evet farkettim tam bakmıyorlar çok şükür şuan düştü inşaallah çıkmaz ama çıkarsa goturucem
0 oy
tarafından
Ayy iki gecedirde Zeynep aynı :/ bu gece fitil vermek zorunda kaldım dusmeyince
(140 puan) tarafından
Bende fitil verdim büyük tuvaletini yaptırdı ama ateş düşmedi halbuki gecmesi lazımdı gerçekten çok zor rabbim yardimcimiz olsun zeynebinede bütün evlatlarimizada rabbim şafi ismiyle şifa versin
tarafından
Allah razı olsun canım sizede çok geçmiş olsun
0 oy
(425 puan) tarafından
Bende aynı şeyi yaşadım canm bizimkini bı tek fitil düşürdü.atesini takip et devamlı diş patladiktan sonra geçer diş zorluyodur

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 196 göst.
3 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Damla berna (2,081 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
0 oy
3 cevap 88 göst.
16 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Gonulgungor (240 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 132 göst.
14 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,840 puan) tarafından soruldu

397,154 soru

11,878,481 cevap

35,995 kullanıcı

...