0 oy
97 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Gebelik şekeri var kızlar 14 ünite vurulyom sizler gun de kac defa iğne ve kac ünite vuruyosunuz cvplar icin tsk

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kimse yokmju
-Reklam-
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Bn hamileyken bnde de vardi ama bn diyabetik diyetle düzelttim cnm..gunde 7 kez sekerimi ölçüp endokrinoloji doktoruma atiyodum sonucları..
tarafından
Bnm diyetle bile duzelmiyo
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Post uste ciksin
tarafından
Sagol.cnm
0 oy
(1,359 puan) tarafından
Canım her bünye için ayrıdır bende senin dozunda sabah akşam öğlen  vurdum .

Neden sormustun soryu
tarafından
Gebelik şekeri olduğu için sordum gulum biraz efham yaptım da kac haftalikken başladın daha önce varmıydı senin şeker yoksa gebelik sekerimi
(1,359 puan) tarafından
Benimde gebelik şekeri canım şeker yüklemesi yapılınca ortaya çıktı. İnsülin ve diyet yaptım . Bebeğim aşırı kilo alması bu sayede suyumda normal gitti hep . Efham yapcak bişey yok
tarafından
Inusilin bi zarari yoktur dimi cnm ya valla okadar ikilimdeyimki vurulammi vurulmayammi diye dusunyom
(1,359 puan) tarafından
Tabiki vur canım asıl vurmadigin zaman vücudundaki şeker bebeğe etki ederek karaciğerinde kalbine zarar verir. Doğduktan sonra kalbinde üfürüm olmasına neden olur.
  O yüzden doktor ne diyorsa harfiyen uygula. Aşırı yükseliyorsada bı diyetisyenlede görüşebilrsin. Benim doğru bildiğim birçok yanlış yapiyomusum ben diyetisyen iyi oldu benim için

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 50 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ceylancan (1,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 68 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 55 göst.
21 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sdsdcey5 (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 51 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,280 soru

11,290,521 cevap

34,704 kullanıcı

...