+2 oy
293 göst.
Diğer kategorisinde (12,264 puan) tarafından

Dun bir posta yazdım kızım 21 aylık öğrendi 

Diye kendi tecrübe lerimi yazdım vay anam yazmaz olaydım nazara gelebileceğini düşündüğüm için detaylara girmedim :ermm:

Dünden beri kızım iki kere altına yaptı 

Hemde halıya çömeldi yaptı 

Alıştırma zamanında bile yapmadı 

Biraz önce de bir baktım ki abovvvvv taytı sırılsıklam rahatsız olup söylemiyor birde :O

Senin o kofteni keserim kız  gel buraya dedim kaçtı :D

Allahu Ekber kızım çiş gelirse soyoe diyorum

hayır  anne diyor :ermm: 

5 Cevaplar

+1 oy
(496 puan) tarafından
Ben anneme bile anlatınca çocuk uyudugu an altına kaçırıyo söyleme canım cidden nazar oluyo
(12,264 puan) tarafından
Ulan nasıl iş ya yardımcı oldum soyoeidgum şey sadece 21 aylık öğrendi kızım bu yani nasıl insanlar anlamıyorum cidden
(496 puan) tarafından
Benm kızım da baya erken öğrendi 2 yaşında tamamen alışmıştı bu bayram soruyolar sen ne zaman öğreticen falan oho dedim çoktan öğrendi şuan 2.5 kızım aslında bence erken değil ama insanlar neden bu kadar şaşırıyo anlamıyorm 3 yaş çok gecikmiş bi yaş benm için biraz da annelerin rahatlığından oldgunu düşünüyorum ben
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Valla ben nazara inanırım o yüzden çocuklarım hakkınd kimseye bahsetmiyorum "D ne zaman iyi desem muhakkak bir şey çıkar 
(3,895 puan) tarafından
O postu bende biliyorum 4 yaş gerçekten geç.
(12,264 puan) tarafından
Kız kardeşime attım dün postu☺️☺️☺️ bana geç diyordu 21 aylık için bak gir DEDİM ☺️☺️
Hahaha ne dedi biliyirmusun bence kesmesin direk evlensin kocası keser onu dedi
Şaka gibi
4 yaşında çok çocuk görüyorum
Okuma yazmayı çözüyor lar artık
(3,895 puan) tarafından
Kız kardeşin 21 aylik için geç mi demiş birde 33 aylik için ne diyecek acaba ben kızıma 33 aylik olduğunda ogrettim 3 yaş :)
(12,264 puan) tarafından
1.5 yaşında öğretti o kızı çok dilliydi
(3,895 puan) tarafından
Oyle cnm bnm cevremde de 1 buçuk yasinda ogreten var öyle olabiliyor ama her çocuk ayni degil.Bnmki de 29 aylikken hazirdi ama ben hazir degildim 3-4 ay daha bekleyim dedim.Sadece çocuğun degil annenin de hazır olmasi lazim.Ve herkes ayni degil masallah kardesin iyi hazirlanmiş kizi da iyi ogrenmiş maşallah.
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Nazar diye bisey var kizim nezaman uyuyo duzeldi desem butun duzen alt ust oluyor
0 oy
tarafından
Burda bazı arkadaşlar yaziyor tamam iyi niyetle yazıyorlar ama nazar var çocuğum şöyle konuşuyor böyle yapıyor diye belki iyi niyetle bakıyoruz ama göz işte değiyor sonrada bize kızıyorlar inşallah bu postu görür arkadaşlar:))
(12,264 puan) tarafından
İnşallah kız valla birşey desem tmm derim yani  senin el kadar bebey le ne işin olur ne gözün değer anlamıyorum hsy gözü çıksın bebeğe gözü degenjn
tarafından
Kız yok mesela bak göz değiyor ama isteyerek değil bi anlık gafletle maşallah demeyi unutuyor insan. Oda işte pahalıya mal oluyor insana:((
0 oy
tarafından
Kız sorma bende anneme dedim şimdi tekrar islatmaya başladı . 
(12,264 puan) tarafından
Ben anama derim gözü değmez annemin ama millet berbat ya

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 91 göst.
2 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,614 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 237 göst.
15 Mart 2022 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 194 göst.
31 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde GizemAsel (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 339 göst.
30 Eylül 2020 Aile kategorisinde Minarin (1,921 puan) tarafından soruldu

380,334 soru

11,387,828 cevap

34,890 kullanıcı

...