0 oy
270 göst.
Aile kategorisinde tarafından
4 aylk evliyim ilk ayrılışmda zor geliyordu tam alıştım derken şimdi yine evime dönmek zorundayım 1 ay kalıp tekrar ayrılmak zorr :(

25 Cevaplar

0 oy
(2,886 puan) tarafından
1 yıl olcak benim de hala alışamadım çok zor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bnde ailem den uzağım ve evimden de uzağım 
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Daha yenisin zamanla alışırsın
0 oy
(667 puan) tarafından
Yenisin  oyüzden alışırsın bende uzaktayım ailem karsta ben istanbulda ilk başlarda çoook zor geliyodu ama zamanla alşıyo insan
tarafından
Her gelişimde tekrar aynı şeyleri hissedecem gibi geliyor
(667 puan) tarafından
Yok canım dediğim gibi zamanla alışıyosun bebiş falanda olunca tamamen alışıyo insan yeri geliyo biran önce evime gitsem bile diosun
0 oy
(3,769 puan) tarafından
Bnde çok zor alışması cidden iki sene olacak banada
0 oy
(4,716 puan) tarafından
Bennnn çok uzağım hemde
0 oy
(16,099 puan) tarafından
4 yil oldu hala ayrılmak zor geliyor bana. Ne zaman ailemi görsem derdimi tasami unutuyorum
0 oy
(9,002 puan) tarafından
Benim ailem de antalyada ben malatyadaym. Çok uzaktayız. :( bir seneden fazla oldu geleli. İlk başlarda çok anlamadım eşime kavuşmanın sevinciyle ama aile de yakın olsa biraz iyi olurdu. 
0 oy
(734 puan) tarafından
Evlilikte değil ama üniversiteyi şehir dışında okudum ilk yıl biraz zordu sonra alıştım.Alışırsınız zamanla üzülmeyin
0 oy
tarafından
12 sene olacak bende ailemden uzaktayım 1 ay önce gelsim yanlarından hasretin her türlüsü zor 
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Annemede kayınvalidemede yakınım :) 
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Ben değilde eşim ailesinden uzak ve onun için çok üzülüyorum belli etmiyorum bise demiyorum oda özlemini belli etmiyo ama cok özlüyo biliyorum :ermm:

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Benim ailemde bursada 
0 oy
(215 puan) tarafından
Ben çok uzaktayım 2,3sokak ötede:)) 
0 oy
(119,519 puan) tarafından
Valla donusu dusunmek dahi istemiyom 
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Alisirsiniz. Şey gibi bu çocuk yuvasinda babam bizi ziyarete gelirdi sonra giderdi. İcim yanardi üzüntuden  sizde boyle visey hissediyorsunuz galiba .. alisirsiniz ama hayat alsitirir yani.   
0 oy
(264 puan) tarafından
5 senedir evliyim hala annemlere gidip geldikten sonra ağlarım 2 senedir onlari göremiyorum sadce telefnla konuşuyoruz görüntülü allah nasip ederse eylülde giidcem ins ben hataydayim onlar istanbulda gurbetlik cok zor
0 oy
(266 puan) tarafından
Artvin-Yalova...

Öyle zor ki hasret.. :(
0 oy
(12,513 puan) tarafından

6 yıl olcak ailem İstanbulda ben Ankara. Doğuma gelecekler heyecanla doğurmayı bekliyorum son 3 hafta :)

0 oy
tarafından
ağustos ta 1 yıl olacak evleneli düğünden 4 ay sonra memlekete bittim (Diyarbakir) 1.5 ay kadar kaldım döndüm izmirde olduğum için öyle her zaman gidemiyorum malesef uçakla 2 saat ama normalde 22 saat. ben kalabalık ortam da büyüdüm geniş bi aile bi köyde. o kadar zorlaniyorum ki hala da ilk evlendiğim de ağlıyordum hep  bide gidip geri gelince iyice kötü oldum bildiğin depresyona girmiştim. beni aileme gideceğim rüyasından uyandıran annem ( alış sonuçta gelsen de geri gideceksin senin evin orası) demişti öyle bi oturdu ki içime ahh ben artık burda mi yaşayacağım. eşimin ailesi de 5 saatlik mesafe de iki bayram da eşimin işinden dolayı hep yanlız geçti. öyle kötü ki uzak olmak. uzun oldu kusura bakmayın. ama bu öyle üstten yazmışım ah bi konuşsam susamam sanırım:)))
tarafından
Ben de Diyarbakır dan İstanbul'a geldim.
Eşimin ailesi yakın ama kimse ailem gibi olamıyo onlar gibi deger vermiyo (eşime bile) :)
tarafından
öyle valla aile gibisi yok malesef ki bizde de durumlar öyle iyiki mesafe var diyorum:))

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 1,148 göst.
0 oy
13 cevap 895 göst.
0 oy
11 cevap 749 göst.
4 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Arslan Fatma (219 puan) tarafından soruldu

381,360 soru

11,417,270 cevap

34,968 kullanıcı

...