0 oy
186 göst.
Diğer kategorisinde (18 puan) tarafından
13 gunluk bebegim bi memeyyi emiyor digerine gececekken doyuyor sanirsam ondan almiyor. Siz nasil yapiyordunuz iki memeyi emzirebiliyor mudunz

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Minicik midesi zaten kuzum biriyle doyar ki her emzirmede bi taraftan veriyodum ben hala da aynı veriyorum
-Reklam-
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Yeni doganlarin midelri kucuk oldugundan tek memyle doyuyorlar sen sirayla ver ki mastit olma cnm biz 15 ayligiz iki memeyide sonuna kadar bitirir anca doyarrr :)
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Sütünü kesene kadar 2 taraftan da vermeye çalış sırayla aralıklı da olur ama mutlaka ikisine devam ettir sonra bi memen kücük diğeri büyük olur 
0 oy
tarafından
ikisi tam veremediysen yarim kalanla devam et bir sonraki sefer suan daha kucuk normal doymasi
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Cift emzirme yapardım ben 

Once sol verdim emdi uyudu ya mesela 2. Emzirmede sol tekrar verir 2 3 dk sonra sag geçerdim uyudu sonra uyandi tekrar  sag verir 2 3 dk emzirir sola gecerdim

Cunku kg yapan ve yagli sut arka da oluyo 
0 oy
tarafından
Benim de epey zaman hep tek memeyle doydu bebegim, aklimda tutmaya calisirdim en son hangisiyle emzirdim diye. Sonra sonra buyudukce ikisini birden emmeye basladi
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Bir memeyi 2 kez emzirmen gerekiyormuş tam boşalması için demişti ebe bende öyle yapıyordum 
0 oy
(2,484 puan) tarafından
25 günlük kızım ikisini de emiyor ama doymuyor bi sonraki öğünde mama veriyorum 1 saat sonra acıkıp ağlıyor sütüm fazla yok
0 oy
tarafından

Kaç dakika emmesi gerekiyor benimkide 15 günlük tek memede doyuyor galiba bilemiyorum ki :'(

(18 puan) tarafından
Vala bende sen gibi bilmiyom
(18 puan) tarafından
15 20 dk dursun deniyor ama ben fazlada emse ellesmiyom ambiyansi bozmayayim diye
tarafından
Bende oyle
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Cnm ben böyle yaptım

Şimdi sağı emzırdım ya tamam doydu

Sonraki emzırmede soldaki verdım

Hep böyle yaptım 
0 oy
tarafından
İkisini birden bitiremez canım her seferinde diğerini vermelisin 
0 oy
tarafından
Ilk zamanlar ben iksiinide emdiriyordum ama sutum cok degildi seninki coksa doyuyor olabilir
0 oy
tarafından
Bi memeyi emziriyorm 2.emerse kusuyo gerek yok doyuyo zaten ki seninki daha yeni dogmus midesi minicik doyar tek memeyle
0 oy
(3,823 puan) tarafından
13 aylık kızım ilk günden beri hep tek meme emdi doydu hala da tek emer  
0 oy
(73 puan) tarafından
Bir emmede birini diğerinde birini veriyordum sismesin göğsün diye
0 oy
(945 puan) tarafından
Benim ebem şöyle tavsiye etti, 25 dk yarım saat bir memeni ver tamamen boşaltsın, 5 dk diğer memeden emzir, o kadar sonra 5 dk emzirdiğin memeden devam et demişti. Ve ben hep öyle yaptım sütümü arttırmıştı böyle emzirmek, mama takviye ediyorduk sonra mamayı bıraktık çünkü
(18 puan) tarafından
Birini emiyor digerini hic emmiyor ya agzini bi kilitliyir tamam
(18 puan) tarafından
Obur emmede digerini emzircem artik bende napim.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 83 göst.
0 oy
31 cevap 778 göst.
16 Nisan 2020 Diğer kategorisinde yesmesn (747 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 103 göst.
18 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aysegul&20 (3,414 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 59 göst.
1 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Eda34 (316 puan) tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...