0 oy
297 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,077 puan) tarafından
Kalca cikigi icin kulot tarzi birde palvik bandaj denen alet var elimde kizlar. Detayi isteyene veririm. Kullanmadik biz oglumun hayrina vermek istiyorum cunku ucuz degiller.

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Allah hayrını kabul etsin canım 

-Reklam-
+1 oy
(13,961 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah
+1 oy
(12,754 puan) tarafından
Allah razı olsun
+1 oy
(1,699 puan) tarafından
Sağlık ocağına ya da aile sağlık merkezine sorman daha doğru canım. Bu tarz ürünlerin kara borsası çok fena ihtiyacı olmayıp senden alıp 2. El diye satabilirler çok iyi araştırmak gerek
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Bence sağlık ocagına sor durumu kötü hasta varsa onlar bilir 
(1,077 puan) tarafından
Him. Mantikli canim aklima gelmedi valla
0 oy
(388 puan) tarafından
Merhaba benim oğlum da da çıktı kalça çıkığı nasıl bir yol izlendi randevu bulamadım doktora götüreceğiz şuan 40 günlük dediklerinizi her bebeğe veriyorlar mı
(1,077 puan) tarafından
Iyilesti dahs dogrusu daha gelsmeyen kemik gelisince sorun kalmadi. Suan bir problem yok elh.icinizi ferah tutun
(388 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim tekrardan
(1,699 puan) tarafından
Ben 6 ay bir alet kullandım. Götürdüğümde tam 2 aylıktı ve tam zamanında getirdiniz daha erken ya da daha geç geldiğinizde doğru sonucu alamayabilirdiniz dendi. Ortopedi doktorumuz Cemalettin Aksoy araştırabilirsiniz.

Böyle dememin sebebi daha çok küçük hemen endişeye kapılmayın tabii ki doktora götürün ama korkmayın. İnşaallah düzelir ve bir şeyciği kalmaz kuzunuzun
(388 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim zaten tedavisine erken başlamalarına seviniyorum ama ilerisi için hasar kalırsa sanırım yıkılırım rabbim göstermesin iyileşsin inşallah ne kadar süre atel de alçıda kaldığı mühim değil iyi olsun yeterki rabbim kaldıramayacağımız yükler yüklemesin
(1,699 puan) tarafından
Korkmayın Allahın izniyle aleti ameliyatı artık her şekilde düzelme mümkün. Benim bebeğimin kalçası çıkık değildi ama gelişmemişti. Yani anne karnında tamamen gelişememiş. Aleti kullandıktan sonra büyük ilerleme kaydettik 3 yaşına kadar da gelişimini tamamlar inşallah. Dualarım sizinle❤️

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 50 göst.
0 oy
9 cevap 201 göst.
27 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Gunesaknc (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 253 göst.
7 Nisan 2022 Aile kategorisinde Canannnn.1 (749 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 118 göst.
14 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu