+1 oy
598 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kalbimde çok fazla sıkılma var çarpıntı var gogus kafesim daralıyor nefes alırkende nefesin içime gittiğini hissedemiyorum tıkanıp kalıyor ya kızlar :(  doktora gidicemde şuan gisemem Perşembe psikiyatri randevum var zaten yalnız beni şu korkutuyor antidepresan daha çok tetıklermi

19 Cevaplar

0 oy
(5,721 puan) tarafından
Allah sıkıntını hafifletsin rahat nefes almayı nasip etsin canm
tarafından
amin çok sagol arkadasım
(5,721 puan) tarafından
Biran once doktor görsün inşallah birde dua et canım benim
tarafından
Çok sagol canım arkadasım❤️❤️❤️
(5,721 puan) tarafından
Sende sağol canım benim ♥️
-Reklam-
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Bende de aynı belirtiler vardı demir eksikliği ve kansızlık olabilir sende de
tarafından
Dogru evet
0 oy
tarafından
Bence daha rahatlatır gibi.bence ama.acile gitsen ya bacım bişeye mi üzüldün bende öyle zamanlarda olur
tarafından
Son zamanlarda çok üzüldüm evet
tarafından
Ondan bence ama yine de bı git tabii
tarafından
Gidicem hangi bölüme gidiyim
tarafından
Kardiyoloji bölümü bacım poliklinik olarak gündüz gideceksen
0 oy
tarafından
Yemeği biraz fazla mı kaçırdın canm yada gaz var mi
tarafından
Yok canım ben. Birşey yemedom
0 oy
(238 puan) tarafından
kaygı bozukluğu da olabilir. Allah şifa versin. öyle anlarda derin nefes alın verin rahatlatmaya çalışın kendinizi başka şeyler düşünün. 
tarafından
Ondan kaynaklanırmı korkuyorum kızımlada evde tek oluyoruz Allaj korusun
(238 puan) tarafından
Allah korusun tabi hiçbirimizin garantisi yok yarın ne olacağımız belli değil ki. Allah hakkımızda hayırlısını versin. Ben öyle sıkıntı geldimi şu duayı okurum arka arkaya;
La Havle Vela Kuvvete İlla Billahil Aliyyil Azim, Allah'tan güç ve kuvvet istemek, gücün ve kuvvetin Allah (c.c.) 'den geldiğini bilmek manasına gelmektedir. Duanın Türkçe meali 'Güç ve kuvvet, sadece Yüce ve Büyük olan Allah'ın yardımıyla elde edilir.' anlamına gelmektedir.Fazileti ve anlamı çok büyük olduğu için zor durumlarda, sıkıntılı anlarda, sabırlı olunması gereken zamanlarda okunur. 
tarafından
Allah razı olsun canım cok sahol
0 oy
tarafından
Benimde öyle gebelikte çok sıklaşıyor hatta kızımı bu yüzden erken doğurdum ama sadece kalp çarpıntısı varsa bişey yapmiyor lar gögüs darlığı sıkışması vss de. İlaç verir ler bide alet takarlar ona göre ilacını al, kalp çarpıntısı insanın bünyesini çok yorar iş yapmak dahi istemezsin özellikle yatmadan önce sigara, gazlı ve alkollü içecek, çay içme hatta çay içiyorsanda günde 1, 2 tane iç benim öyle çok hafifledi sürekli yürüyüş + temiz hava 
tarafından
Sigara içtim of boyle gogsum daralıyor nefes oraya gitmiyor
tarafından
8 den sonra çok dikkat et yemege ve çaya benim şuan elhamdülillah bişeyim yok şimdilik sigara çok kötü yapar
tarafından
Ama ben sigara az içiyorum kalp krizi geçirmem dimi
tarafından
Bilemem ki doktora görün bence bide tansiyon aletinden kalbin çarptiği zmn kalp çarpintina bak kaç gösteriyor mesela benim 120 de sürekli ölç doktora söyle
0 oy
tarafından
Antidepresan sakinlestirir bebegim panik atak tarzi bi durumun var seni anksiyetede olabilir rabbim ruhuna ferahlik versin
tarafından
Niye panik oldumki şuan ama birşeyim yok bu ben fark etmedende olurmu kalp krizi geçirmem dimi ya
tarafından
Yok bebegim korkma panik atak boyle bisey bisey yokken olur nefes terapisi yap burnumdan al gozlerini kapa 4sn ye tut ve 4saniyede ver alirkende 4sn kuralini uykula nabzin kendine gelene kadar telrarla
tarafından
Tamam mihrim yapıcam şimdi ❤️
tarafından
Ah kuzum ya bi kurtulamadin sıkıntılardan :(
0 oy
tarafından
Eğer panik ataksa aynı dediğin belirtilerde oluyor bendede aynısı var ortada bişey yokken panik olup kalbim sıkışıyor ama yinede kalbe git yani şakası olmaz
tarafından
Sagol canım
0 oy
tarafından
Ankastiyen varsa ilaç kullansan dahi ara ara bu problemler olur canım teyzem de de oluyordu sebebi psikolojik denildi kalpe ilgisi yoktu ama yine de git ve baktir
tarafından
Sagol canım
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Cnm bence senin en kisa zamanda bi psikologa gitmen gerekiyo nacizane tavsiyem
tarafından
Psikologada gözükücem
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Bende öyleyim kalbimde sanki damarlar kopuyor nefes alamıyorum bi daralma geliyor elim ayağım titriyor 
(600 puan) tarafından
Aynen bendede oluyp bu lar panikten
0 oy
(564 puan) tarafından
Korkma kalp krizi geçirmiyorsun panik atak geçiriyorsun sakinleş sakin sakin nefes almaya çalış serin bir yere geç balkon gibi. 
tarafından
Sagol canımm şuan yok mesela gece oldu
0 oy
(600 puan) tarafından
Korkmaaa aynı şeyler bende var ansızın gelio panik atak o kaç kez domtpra gittim trmiz çıktı kalbim allaha şükür ansızın kalp çarpıntısı oluyo ağrı sıkışıo göğsünde nefes darlığı kol uyuşması bende bunlar hep oluyo hepp ah korkmaaaa sakın hiç bşşey olmaz sakğnleş geçicek p
tarafından
Çok tesekkurler canım
(600 puan) tarafından
Sakın korkma klap krizi ole olmaz ayrıca bu çok farklı seni anlıyorum ben kaç kez ekg çekildim temiz çıktı panik atak seni en yprgun oldun ve dinlemeye geçtin an yakalar
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Aksine anti depresan sakinleştirir
(3,551 puan) tarafından
Sakinleştirmez şekerim. İçindeki bazı maddelere alerjisi varsa aksine tetikler çarpıntı yı.
tarafından
Evet doğru
(1,766 puan) tarafından
Yanlışınız var bende o durumdaydım emin olun ki anti depresan sayesinde iyi oldum panik atağım azalttı
(3,551 puan) tarafından
Ben hem taşikardi hem panik atak hastasıyım.. İlaçla geçmediği için yazdım. Eger iyi gelseydi gecirir Di. Tam aksine çoğalmış buda demek oluyor ki ilacın etken maddesine karsı hassasiyeti var.
0 oy
tarafından
Panik atak bu nerde görsem tanırım bende yaşadım ve hala arada yaşarım ama tamamen kendi kafanda bitirmen gerek ilaçlar da bir nebze yardımcı olacak ama dediğim gibi önemli olan kendi kafanda bitirmen. ölecem diye düşünme çünkü ölmüyorsun sadece o an panik yaşıyorsun ve geçiyor buna inan :) 
tarafından
Sagol cabımmmm
0 oy
(434 puan) tarafından
Bende sızın gıbıydım genellıkle kızken daha cok oluyodu nefes alıyodum snkı bır daha veremıckmısım gıbı sıkısıyodum doktor panık ataklık var dedı ılac faln kullanmadım cok sukur evlendıgımden berı cok olmuyo hanı ben doktora sormusdum oyle bı anda oluyo panık yapıck bırsey yokken bılınc altıyla ılgılımıs cnm ıns sende ılac ıcmeden rahata kavusursz

N merak etme bırseyın yok aslında
tarafından
Tamam canım cok sagol
0 oy
(119,237 puan) tarafından
Post ciksin        
tarafından
Sevdasını buradaki mesajlardan bir tane numara atmıştım ben mesajları silmişim sende duruyorsa bana o numarayı geri atsana
0 oy
tarafından

Panik atak belirtileri cnm bendede var onlar :ermm:

tarafından
Sagıl canım
tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Söylediğin şey panik atağa benziyor cnm bir şey yokken bile biraz kafam bir yere takılsa kalbin böyle olur psikiyatriye bunlarında söyle mutlaka 
tarafından
Sagol canım soylicem

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 428 göst.
16 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 422 göst.
22 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kuzey19 (302 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 348 göst.
30 Ekim 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,104 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 270 göst.
20 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Es25 (3,761 puan) tarafından soruldu

379,102 soru

11,348,122 cevap

34,813 kullanıcı

...