0 oy
433 göst.
Aile kategorisinde (791 puan) tarafından
Kızlar uzun kusura bakmayın ben 10 yaşından beri kuran okuyan namz kılan bir bayanım etrafta hep sofi derlerdi hani çok sohpet dinliyen namz kılan kuran okuyan 17 yaşında komşu kızlarına öğretim   kızken takıldım ortam iş yeri falan hepsi namz klan insanlar asla şarkı dye bir radyo açıp dinlemezdik velhasıl kelam bn evlendim bir kızım oldu devam ederdim kurana uyusnda bir cüz okuyayım ayda 2 hatim indirirm çok içten ama şuan bir oğlum oldu 5 aylık o doğdundan beri namazlarım aksyo kuranımı hafta da 2 hafta da bir açıyorum 3 5 sayfa okuyup brkyorm neblm tövbe estağfurullah namz kılasım gelmyo Çok dua edyrm sabh namz kılıyorum öğleyin kılasım gelmyo ne oldu bana bilmyom ya halime yanıyorum eşim ailecek namz kılan insanlarız dua edin lütfen hakkınızı helal edin 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Şeytan vesvese veriyor canim sakın izin verme
(791 puan) tarafından
Sürekli tlf kuran açarım bebeğe
tarafından
Bebeğin küçük seni yoruyor ve bu sirda da dini ibadetlerini yapmaman içinde şeytan sana vesveese veriyor sanırım sana tavsiyem namaz konusunda ezan olur olmaz şart koy ve otur seccadeye
-Reklam-
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Bol bol oku bakara suresi ac evinde özellikle şeytan vesvese veriyor 
(791 puan) tarafından
Vala canm açyrm
0 oy
tarafından
Ne güzel maşallah :) bende hamile kalana kadar aksatmadan kılardım namazımı yatsıyı kılamasam bile alarm kurup kalkar gene kılardım şuan hamileyim 4 aylık ve o kadar zorlanıyorum ki kılamıyorum çok vakit öylece geçiyo sıcaklarında çok etkisi var bunda :( diyorum Allah dan yalvar yakar evlat istedim evlat verdi namazlar gitti bende senle aynı derdin içindeyim inşallah bi an önce eski düzenimize kavuşuruz neyin nesi bu anlamıyorum ya :( zikir bile çekemiyorum aklıma hiç gelmiyo dilimden düşürmezdim hiç :/
0 oy
tarafından
Tegabûn15﴿

Mallarınız ve çocuklarınız sizin için ancak bir imtihandır; büyük mükâfat ise Allah’ın katındadır.

Bu soruda aklıma bu ayet geldi nedense

(791 puan) tarafından
Aaa çok güzel doğru ya
0 oy
(276 puan) tarafından
Valla bacim bende öyle oldum cok üzülüyorum teheccüt namazi kilardm simdi sabahh namazina zor kalkiyorum kahroluyorim namaz agir geli, or niye böyle bilmiyorum her hün dua edoyorum husu ile namaz kilmayo cok istiyorum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 410 göst.
11 Mart 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 926 göst.
18 Kasım 2018 Aile kategorisinde 12ezgi (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 480 göst.
30 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Bilinmezzzz (106 puan) tarafından soruldu

377,318 soru

11,291,653 cevap