0 oy
200 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
36 haftalık erken doğumla çok şükür bebeğime kavuştum dün. Bebeğim her alt açmada ağlıyor titreyerek. Neden olabilir ki?

7 Cevaplar

+3 oy
tarafından
2 gunluk canim daha dogdugunun bile farkinda degil hala kendini karninda saniyo cok korkar en ufak biseyde irkilir bol bol saril kucagina al senin kokunla rahat eder
-Reklam-
+3 oy
(3,550 puan) tarafından
Hem kendini güvensiz hissediyor hemde üşüyor olabilir annesi. Ağlarken felan da titrer o.. Dudakları neyi.. Birwz şöyle sarıp sarmala sev sonra tak bezini. Birde göğüs kısmını soy onu da soy. Üstüne bir battaniye ört bebeği yatır oraya. Ten tene temas etsin Bi.. Kendini güvende hissetsin.. Pek minik tir o daha. Severim onu ben.. Allah sana bağışlasın 
tarafından
Allah razı olsun canım benim  :) evet gerçekten işe yarıyor ten teneyiz şuan :)
0 oy
tarafından
Kalça cikikligi testi yaptırdınız mi 
0 oy
tarafından
Cnm sıcak suyla ıslat edildiğin pamuğu. Soguk soguk korkarlar
0 oy
tarafından
Benimkide öyle kız benim 39+6 da doğdu 6 günlük ama altini acinca ağliyo sirf bu yuzden acmak istemiyorum valla ya gobegide var olmasa hemen acar bağlarim gobek yuzunden yavas yapiyorum çile oluyo ama gecer bir aylık fln olsun alisir şuan uyandirdim emzirim de altini acim dedim işedi kenardan ta benim uzerime geldi  niye taşıyo anlamiyorum slypee aldim o tasirdi molfix aldim bundada tasiyo
tarafından
Sleppy den ben de hiç memnun kalmadım.a101 in kendi bezi bı pek beğendim hem sızdırmadi hem lastiği falan da güzel.sleppynin lastiği de iyi değil ve tuvaleti çok daha fazlaca kokutuyor
0 oy
tarafından
Çok normal canım yeni doğan bebekler ciplakken çok korkarlar kendilerini boşlukta hissederler düşme hissi oluşur o yüzden üst değişirken alt değişirken öyle korkup ağlaması çok normal 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 143 göst.
20 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Emine S (16,217 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 128 göst.
25 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Ummebrar (1,169 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 472 göst.
14 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ecrin12 (436 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 141 göst.

383,112 soru

11,466,913 cevap

35,069 kullanıcı

...