0 oy
512 göst.
Diğer kategorisinde (76 puan) tarafından
Günaydın kızlar. Sizler eşinize kahvaltı hazırlıyor musnuzn ben hazirlayamoyirum yaa içim de de  kalıyor. Evlendik zaten 1 kaç ay sonra hamile kaldım düşük tehlikem vardı hamileyken hazirlayamadim bebeğim doğdu kolik ve alerji bebeği olduğu için gece 50 kere uyandırdı yanlız baktığım için uyanamazdim kızım 1 buçuk yaşında tam düzeldi derken şuan yine hamileyim mutfağı giremiyorum eşim biraz bu durumdan şikayetçi benim gibi olan varmı yoksa ben mi kötü eşim bilemedim 

32 Cevaplar

0 oy
tarafından

Valla onceden bende kalkar hazirlardim veya ekmek arasi yapardim is yerinde yerdi. Sonra kahvalti yapmamaya basladi sabahlari istahi kesiliyormus bende hamileyim zaten bazen uyaniyorum bazen uyanamiyorum kendi istegine gore dolapta ne varsa alip goturuyor.

Ama esin illaki istiyorsa ekmek arasi hazirla veya gece yatmadan sofrayi kur sabah yesin gitsin ne diyim daha :D
(76 puan) tarafından
Kendisi hazırlıyor  canm evimiz çok sıcak altta fırın var dedim acaba bozulur muki gece cikardam
-Reklam-
0 oy
(472 puan) tarafından
Ben hazırlamıyorum eşim iş yerinde tayfası ile yapıyor hem sabah iştahsızlık oluyor istemiyor
(76 puan) tarafından
Ne güzel en azından vicdan yapmazsın
(472 puan) tarafından
Evet sabah beraber kalkarız hazırlim diyorum yapma diyor  
Çok nadir olsada gene hazırlarım güzel tarif bulduğum zamansfsfsd
0 oy
tarafından
Valla benim eşim istemiyo 1,sene oldu evleneli daha sabah giderken 2 kere anca kahvaltı yaptı galerici olduğu için herhalde o ortamda yemek hoşuna gidiyo kaynanamda zaten alıştırmamış giderken yemek hazırlamaya yazık öyle gidiyo aç olsa bile sabahları çok nadir evde yer dediğim gibi arkadaşlarıyla o ortamda yapmaya alışmış sanırım :) akşam yemeği asla şaşmaz ama önüne 3 çeşit yemek yaparım hep ama bende hamile olunca biraz saldım ne yalan söyleyeyim halim çok olmuyo :(
(76 puan) tarafından
Tam toparladım derken yine başa döndüm Allahım
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Esim erken satte bisey yiyemez oyle huyu. sadece ise giderken cay icer tatillerde yapariz kahvaltimizi. Sizinkide keyfinize degilki canm sebepleriniz var kendini suclama
(76 puan) tarafından
Aynen  oyke valla içimde kalıyor ama yanlız değilim sanırsam :)
0 oy
(868 puan) tarafından
sabah 5 de gidiyor o yüzden kendisi yemek istemiyor istese hazirlarim zaten namaza kalkiyorum 
(76 puan) tarafından
Hımm baya erken gidiyormuş
0 oy
(12,979 puan) tarafından
İlk evlendigimde hazirlayamadim uyanamazdim çünkü hamile kaldım yine hazirlamadim şimdi çocuk 14 aylık gene hazirlamiyorum. Hazirlasam da hazırlamasam da değer aynı olduktan sonra içime de dert olmuyor 
(76 puan) tarafından
Eşini tanıyorsun demekkı inşallah çok mutlu olursunuz
(12,979 puan) tarafından
Sağol kuzum rabbim herkesin yuvasına huzur versin
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Walla iki kizim varken evde surekli kekk pogaca bisey olurdu yanina koyardim is yerinde yeedi 3. Oldu simdi sabah nirmal siradan kahvalti hazirliyotum ama cok yorgunsam hazirlamm
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Yeni gelindim kalkıuordum kayanna kalkma ben kalkıyorum dedi... Eşimsü beni uyurken asla kaldırmadı ama yatakda unayık olduğumu görse demişliği olmuş ama annesi uyanıkken kalkmada demiş ... Şimdi kaynana şehre gitdi ... Ben sabah kalkae koyarım kızım 15 aylık ama kızım küçükken herhalde bende kalkamazdım ya o uykusuzluk çok zor oluyordu7
(76 puan) tarafından
Benim kızımda tam büyüdu derken yine başa sardim
0 oy
(215 puan) tarafından
10 yıldır her gün hazirlarim
(76 puan) tarafından
Maşallah ne güzel tam düzeldi m derken başa sarfim
0 oy
(2,277 puan) tarafından
Her Sabah kalkar hazirlarim dışarı yemek parası vermesin diye hemde zaten eşim ewde yemek yemeden gitmez işe kızar nie hazirlamiyon diye napailm alıştık artık
(76 puan) tarafından
Benimkide sanki bu ara kızıyor givi yavfff
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Ben hazirlarim canim  severek hem  ama bazi zamanlari erken ise gittigindr uyandirmiyor beni kendi kalkip yer:)
(76 puan) tarafından
Oda kendi kalkıyor yiyor ama ben vicdan yapıyorum
(1,370 puan) tarafından
Kiz vicdan yapacak bisey  yokki  yaninrahatsiz olmasan kalkip hazirlarsin
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Ben ilk evlendik hazırladım ama sonra ben sna kıyamıyorum zatn az bisi yiyorum Bn dedi öğün bugündür kendi hazirlatmaz ben hazırliyim diyorum canım istemiyor bosver canım der bizde acısını hafta sonu çıkarıyoruz ☺️
(76 puan) tarafından
İlk evlendigimizde bana da derdi  ama artık sıkıldı herlde adam
(4,061 puan) tarafından
Bilemedim ki kuzum ya
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Ben evlendigimiz günden beri hazırlıyorum onla beraber yiyorum yalnız yemeyide sevmiyorum onu da ac göndermek istemem hamileykende tiksinmedim ac durunca midem bulanıyordu
(76 puan) tarafından
Ne güzel maşallah ben tam düzeldi m derken başa sardık canm
(1,013 puan) tarafından
Geçmiş olsun ama yemeye çalış bebiş nasıl büyücek
0 oy
(11,093 puan) tarafından
Ben ilk evlendiğimizde hazırladım yemeden gidiyordu erken kahvaltı yapamıyor. Sonra bıraktım ben de hazırlamayı 6 senedir hazırlamam. Nescafe içer sabahları bazen uyanıksam halim varsa onu yaparım. 

Senin durumunda olsam eşim yeseydi de istemezdi kahvaltı. Eşinin anlayışlı olması lazım. Güzelce konuş anlat sıkıntını..
(76 puan) tarafından
Biliyor aslında ama sıkıldı gibi sanki bu durumdan içimde el vermiyor vicdan yapıyorum ama ne yapabilirim ki
(11,093 puan) tarafından
Konuşup anlaşacaksın o da bi süre idare edecek olması gereken bu. İyi hissettiğin zamanlarda hazırlarsın gönlü olur.
0 oy
(3,375 puan) tarafından
21 yillik evliyim istisnalar dışında hic ac yollamadim cnm 4 cocugum var gece uyusam da uyumasamda hazirlarim bide esim cok erken gider ise 6 da 
(76 puan) tarafından
Maşallah ne güzel inşallah. Bende artık rayına oturturum
0 oy
(32 puan) tarafından
Gunaydin canm ben hazirlamiyorum sabah çok erken gidiyor işe kendi istemiyor işte bişeyler atiştiriyor hem kizim 9 aylik ve hamileyim çok zor oluyor benim için
(76 puan) tarafından
Benim içinde yaa
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Benimkinin kahvaltı alışkanlığı hiç yok 1 bardak çay içer işte yapar kahvaltısını
(76 puan) tarafından
Kendi hazırlar ama vicdanım el vermiyir
0 oy
(588 puan) tarafından
Her sabah hazırlarım. Sorsam istemez uyu der ama içim el vermiyor aç gitmesine.
(76 puan) tarafından
Benimde vermiyor yaa hep aklımda tam düzeldm derken başa sardim
0 oy
tarafından
evlendim evleneli hazırlıyorum 15 aylik kızım  var ve hamileyim hasta olduğum zamanlar hazırlamadım bi onun dışında hep hazırladım esim de hazirlamadigim zaman söylenir açıkçası  
(76 puan) tarafından
Benimkide sanki söylenmeye başladı gibi canm benim kızım alerji bebeği olduğu için gece hep ben bakarım en az 10 kere uyanır ve aglar
tarafından
benimki de çok uyanıyor hala da öyle  hatta mememi sabaha kadar agzindan cikartmadigi gunler bile oldu ama ise ac gitmesin diye kalkıp hazırlıyorum canım
0 oy
(260 puan) tarafından
Hamile olana kadar hep hazırladım sonra düşük tehlikesi vardı o yüzden kaldırmadı beni ben giderken alırım bişeyler diye bebiş oldu o saatlerde kızım da kalktığı için bazen hazırlayabiliyorum kıyamıyorum çünkü içim rahat etmiyo :)
(76 puan) tarafından
Benimde hıc etmiyor bakalım ne olacak
(260 puan) tarafından
Eşin anlayışlı biriyse sıkıntı yapma kendine canım

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 420 göst.
20 Kasım 2022 Aile kategorisinde Aslıs (13,202 puan) tarafından soruldu
+3 oy
21 cevap 375 göst.
18 Şubat 2022 Diğer kategorisinde kubra1992 (3,551 puan) tarafından soruldu
0 oy