0 oy
1,066 göst.
Aile kategorisinde (88 puan) tarafından
Sorum yukarida 

79 Cevaplar

+14 oy
tarafından
Açmı gitsin adam işe 
tarafından
5 senedir birgün bile kahvaltı hazırlamayan ben koşarak uzaklaştım:))
Üç vardiyali iki hafta zaten birlikte kahvaltı hazırlarız gündüz vardiyasında 6 da gider evde yemek istemez ben uyanmam bile benide yormaz saolsun dışarda dürüm simit vs servis beklerken yiyor ha hazırlamak istedim kaç kere ama kendi yok dedi
tarafından
Bazı insanlar uyanır uyanmaz yemek yiyemez benim eşimde öyledir mesela onun için dükkana indikten sonra yollarım yemeğini diyorumya duruma göre hareket etmek lazım istemeyen adama da zorla yeditilmez ki :)
tarafından
Benim eşim yemek konusunda beni yormaz sağolsun .
(9,634 puan) tarafından
Eşim sabahları ağzına sürmez. Yeni evlendiğimizde bir heves hazırlamıştım ondan habersiz sofrayı görünce kusmaya gitti :D asla yemez öğlene kadar bidaha hazırlama yat uyu dedi bende öyle yapıyorum 3 senedir
(1,766 puan) tarafından
Eşim iş yerinde kahvaltı eder kardeşiyle beraber öğlen yemeğini de acıkırsa  bi kere orda yer akşam yemek yaparım Eve gelip yer bazende söyelrim iş yerinde yer ama sabah kahvaltı istese hazırlarım etmez sabahları
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Çalışan çalışmayan diye bir ayrım mı var bacım. Nasıl eşiniz işe aç giderken içiniz rahat edip ı yatakta yatabiliyorsunuz anlamıyorum 
(6,404 puan) tarafından
Yani evden aç çıkmış oluyor bak bu daha açıklayıcı oldu
(2,203 puan) tarafından
Bir kere o sokak ağzını düzelt laçka laçka konuşma benimle  hadsizlik hudutsuzluk yapma. Cevap versem de algilarin kapali . At gozlugu kalıbını bilirmisin diye dusunuyorum ??? Seviyen fena
, tartisilcak kesim de değilsin  tatlım hadi bysss
(6,404 puan) tarafından
Hadi len aynaya bak byss
(2,203 puan) tarafından
Ağıza bakk iğrençccsss
(3,183 puan) tarafından
Cansu bence bebek bahane canım sneşn hazırlamaya niyetin yok benimde var 6 aylık ama 2 sendedir her sabah kalkar hazırlarım 6 bucuk da bana illa kalk kahvaltı hazırla dmeez eşim. E im için rahat etmiyor ac yollamak
0 oy
(4,390 puan) tarafından
calisan kadinda hazirliyordur simdi. çalışmayan neden hazirlamasin1
(402 puan) tarafından
Çalışan kadın kendi içinde hazırlıyor sonuçta hatta çocuklarda kreşe yada okula gittiği için hazırlıyor. Ama çalışmayınca çocuklarda kadında geç kalkıyor. Benim eşim sabah uyanır uyanmaz yemek yemeyi sevmiyor mesela ama okullar varken herkesle birlikte yapıyor. Tatillerde yapmadan gidiyor.
(4,390 puan) tarafından
doğrudur, ben bilmiyorum. herkesin hayati farkli
(3,183 puan) tarafından
Benşm bebegim var 6 aylık her sabah düzenli olarak 2 senedir saat  6 bucuk da kalkar kahvaltı hazırlar esimi kaldırır beraber kahvaltı yaparız mutlu oluyorum çünkü aç yollamak içimden gelmşyor
(4,390 puan) tarafından
maşaallah size, ne guzel
0 oy
(1,989 puan) tarafından
Ben hergun 7 de uyanıp hazırlıyorum oğlumda gece uyutmuyor zaten sürekli uyanıyor geç yatar 

Tam eşimi geciriyorum oğlum uyanıyor 

Gece olsada uyusam diye beklerim :)
0 oy
(7,752 puan) tarafından
Tabiki evet 
0 oy
(437 puan) tarafından
 Ben çalışmıyorum Bu hayatta hic kimse hic birşeye mecbur degil ben doğum yapana kadar hazırladım cocuk olduktan sonra hazırlamamaya başladım 5 ay oldu ve hala sikayet ediyor amann hazırladımda değerimmi bilindi hazırlamıyorum banane bana kim hazırlıyor günde bir öğun yemekle günü geçiriyorum battı balık yan gider
(564 puan) tarafından
Aynı durumu yaşadım gerçekten varya. 3 sene erkenden kalktım tuvaletti duştu kahvaltı hazırlayıp onun çıkmasını bekledim. Hamileyken bile aksatmadım. Çocuktan sonra birkaç ay hazırlamadım sürekli şikayet ediyodu. 18 ay oldu şimdi sandviç yapıp veriyorum bazen yine kalkmıyorum yine hemen şikayet. Yapılanın kıymeti yok gerçekten
(437 puan) tarafından
Yok tabi sen o kadar fedakarlık yap uykunu böl cocukla uğraş sonuç yine nankörlük o senin görevin görevim falan degil ben kendimi bu goreve mecbur hissetmiyorum  bi kerede sen hazırla desem lafı 360 derece dönderir o yuzden gerek yok
(564 puan) tarafından
Aynen canım maalesef
0 oy
(1,759 puan) tarafından
Ben çalışmıyorum 6.30 da kalkıyorum. Her çeşit yapıyorum.
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Ilk eğlendiğimiz de hazırlıyordum iş yerinde yiyorum ben diye hazırlama dedi istese hazırlarım zaten sabah erkenden kalkıp çocuklara hazırlıyorum ")
0 oy
(13,228 puan) tarafından
Çalışıyorum hatırlamıyorum doğum izni ücretsiz izin vs süreçleri oldu evdeydim yine de hazırlamadım eşimde beklemez sağolsun 
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Ben hazırlamıyorum ama istese hazırlarım. Uyanınca hemen bisey yiyemiyo
0 oy
(4,247 puan) tarafından
Calismayan koca karisina hazirlamali mi ? 

Calisirken kalkar hazirlardim, bazden de esim hazirlardi. Suan dogum iznindeyim, hazirlamiyorum. Aksam yemegi yapabildigime sukretsin.
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Çalışanda çalışmayanda yemek yemek zorunda,hazırlamak zorunda, ha hizmetçi muamelesine maruz kalmıyosan harika 
0 oy
(189 puan) tarafından
Eşimin öyle bir beklentisi yok hazırlamıyorum. Yapmak isterse de kendi iki zeytin peynir çıkarıp doyurabilir kendini bebek değil. 
(6,404 puan) tarafından
Aynen ya bebek muamelesi yapıyorlar resmen gerçekten ağzım açık okuyorum yorumları. Benim eşim de asla uykumu bölmemi istemez bunun için
(189 puan) tarafından
Aynen öyle bende şaşırdım
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Hazırlar tabi bebek olmadan önce hep hazırlardım bebek olunca sabah kalkamıyom eşim hazırlıyo sağolsun bebeğım kendıne geldımı ben hazırlarım
0 oy
(3,894 puan) tarafından
Benim eşim erkenden yiyemiyor bişey o yüzden hazırlama hayatım diyor :)
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Cakiso çalışmamak alakası yok, canı isterse hazırlar bence.
0 oy
(394 puan) tarafından
Eşim o saatte bisey yiyemiyo serviste midem bulanıyor diyo. Hazirlamiyorum ama sandviç falan yapıyorum isyerinde yiyor
0 oy
(403 puan) tarafından
Ben hazirlamiyorum valla geçen kendi poğaça yaptı ise götürmek için :)
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Çalışan çalışmayan bakmaz bu iş 

Hazırlasın adam yesin ne olacak 
0 oy
tarafından
Valaha 1yil naz niyaz 2. Yıl uyku 3. Yıl Bebek 3yildr hiç hazrlmdim tam tersi eşim hazrlar tabagimi 

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 514 göst.
28 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Can sağlığı ❤️ (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,332 göst.
13 Kasım 2019 Aile kategorisinde Aleyna Yalçın (200 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
10 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Yakamozzzz (428 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 717 göst.