0 oy
759 göst.
Aile kategorisinde (118 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Dün ne yapacam diye konu açmıştım sağolsunlar  çoğu kişi fikrini söyleyip yazmış dünde dediğim gibi yanında yatmiycam ayrı yatacam fln demiştim dün salonda yattım yarım saat sonra fln uyandı geldi yatak odasına götürdü  zorla gittim sonra kendi uyuduktan sonra tekrar geldim salonaa, bugün de salonda yatıyorum yine geldi yatak odasına götürmeye çalıştı bende gitmedim kendini düzeltte gel dedim öyle giderim o yatağa dedim tabi sürekli öpüp duruyor ama ben  hiç öpmedim sonra benle yatmak istemiyorsan  burda ben yatarım sen yatak odasında yat hasta olursun burda dedi bende gitmiycem dedim bari kanepeyi aç burda ikimiz yatalım dedi yine açmadım  baya ısrar etti yook dedim kendisi de gitmedi yatak odasına benim yattığım odadadaki karşı kanepede uyuyo şimdii sizce doğru mu yaptığım bilmiyorum ama yüz verirsem iki gün sonra tekrar aynı şeyleri yapacak biliyorum fikirlerinize çok ihtiyacim var daha 20 yaşındayım kimseyle konuşamıyorum bu konuyu yorum yaparsanız çok sevinirim çünkü tek basima işin içinden çıkamıyorum doğru mu yaptığım sürdürmeli miyim bunu hiç bilmiyorum

8 Cevaplar

0 oy
(475 puan) tarafından

Ayyy cnm ya eşin ne kadar seviyo seni öyle benimki hiç tınlamazdı valla salondamı yatıyosun ... ......git derdi örter yorganı yatardı maşaallah sübhanallah nazarlardan korusun rabbim aşkınızı ve sizi bence daha fazla üzme adamı bak nasıl düşünüyo seni ben üzüldüm burda ya:(

tarafından
Niye isyanci naptim ki valla anlamadim ? Oyle ama imrendi de bosa imreniyo buz daginin gorunmeyen yuzu de var
(475 puan) tarafından
Anladım cnm ama tedavi şart cnm seninkide benimki gibi ilerletmiş arrık bağımlılık yapmış yani madem seviyo seni üstüne düşüyo o zaman bi psikloğa götürmeye çalış gelir belki düzelir olmazmı?
tarafından
Melegimmm boylw seyler esler arasnda ayip faln degildir oturulup konulmali korkuyosa yakinlasma olur iliski olmaz bi sekilde tatmin olunur iki tarafta birbirine acik olmali bosa mi es deniyo ondanda utancaksak ne anlami var evliligin dimi? Benim hamileligimde sorunlu zamanlar oldu lekelenme vs bi ay ara verdgmiz doktor kontrolunde yasagin kalktigi vs oldu doktordan gelince esim acardi konuyu bitanem olmasin bi sure falan diye bende hemen derdim tamam dikkat etmemiz lazm ama  hallederiz flan der gulumserdim yani benden uzaklasma yine benle olsun nolcaksa msjini alirdi hemce her konuda net olmak acikca konusmak her daim iyidir
(57 puan) tarafından
Yazan bayan gerçekten olayı bilmeden aşklarını övmüş, bnde bilmiyordum gerçi. Hemen açıkladınız ona güldüm kötü bir şey demedim :)
tarafından
Vatandasa hizmet :D kotu bisi dedigini dusnmedim zaten guldun ya :)
-Reklam-
0 oy
tarafından

Allah yardimcin olsun, düzeleceğine inaniyorsan bir kac gun daha sürdür. 

0 oy
(531 puan) tarafından

Canm burnundan getir ama fazla uzatma cunku sendn ne kdr uzaklasirsa baska seylere daha cok yakinlasir 

0 oy
(8,227 puan) tarafından

Sen 19 o kac yaşında canım yanlıs okumadım sanırım yaşın 19

(118 puan) tarafından
Yanlış yazmışım canım yılbaşında 20 ye geçtimm eşim de 28 yaşında
(8,227 puan) tarafından
19 la 20 arasında çok da fark yok :) sanırım sorun bırazda bundan kaynaklı yaşının küçüklüğü deneyimsizliğin eşinde başka şeylere istek duyduruyo olabilir mi? Tabi yapmasını asla haklı bulmuyorum.biraz daha fantezik olmak araştırmak işi çözüme getirir mi?
0 oy
tarafından

Yatak ayırarak değilde başka şeylerle cezalandır

Sonra yine öyle şeyler izler. 

0 oy
(280 puan) tarafından

Rabbim yardımcın olsun canım belli ki çıkmazdasın konu ne bilmiyorum ama en iyisini yapıyorsun yüz verme devam et yalnız uyumaya bi kere affetsen yüz bulur yine aynı hatayı yapar kuzum kıyamam sana 

0 oy
(38 puan) tarafından

Aynı dertten sıkıntılıyız yazdıklarını okudum allah yardımcımız olsun 

(118 puan) tarafından
Amin canım aminn
0 oy
(475 puan) tarafından

Cnm noldu hallettinizmi sıkıntılarınızı biraz?

tarafından
Sen doğum yaptın mı canım
(475 puan) tarafından
21 ine gün verdi sezeryan için sen?
tarafından
Bnmde 21 günüm var canım.
(1 puan) tarafından
Slm perilice diger 2 dogumundami sezeryan
(118 puan) tarafından
Şimdilik aramız iyi gibi ama iki gün sonra yine aynı sorunlar olacak biliyorum

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 574 göst.
27 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Semaar (735 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 494 göst.
0 oy
13 cevap 520 göst.
14 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 179 göst.
15 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Hamzanin annesi 12 (337 puan) tarafından soruldu

377,373 soru

11,293,100 cevap

34,711 kullanıcı

...