0 oy
145 göst.
Diğer kategorisinde (1,370 puan) tarafından
Ruyada anneme teyzemi gordum bana dedilerki uzak bi akraba seni hamile olarak ruyasinda gormuş kesin hamile kalicaksin dedi   teyzemde onayladi evet yakin zamanda hamile olucan hatta belkidr hamilesin dedi bana :) iyi bseymi bu  daha once siz gordunuzmu ve dogru ciktimi?  Adet gunumde geçti test yaomadim kurtajdan dolayi  gecikmis olabilir diye

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben hamile olduğumu değil de kız çocuk görürdüm kız bebeğim oldu :))
(1,370 puan) tarafından
Ne güzel)
tarafından
Ay ben de kiz gormustum oglusum olcak :D ben de surekli emzirdigimi goruyorum.Asiri guzel bir ruya .Surekli bunu goruyorum :) hamileyim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah sana hayırlı bir kız evlat nasip etsin.ivimden geldi kız olsun beyaa :))
(1,370 puan) tarafından
Insaallah canim kiz erkek fark etmez saglkli bir evlat olsun cok sagol♥️
tarafından
İnşallah :)) tabii sağlıklı olsun hayırlı olsunn
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Rahmetli babam kızın olacak demişti adını da şunu koy dedi. Ve kıızm oldu dediği ismi koydum. Eylül 10 da gördüm 30 eylülde hamile olduğumu öğrendim. Yumurtanın oluşmamış demişti doktor hiç umudum yoktu. Rabbim inşallah gönlüne göre verir

(1,370 puan) tarafından
Allah rahmet elesin ne guzel  insallah canm
(11,505 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun
tarafından
Ney demişti ismini baban merak ettim
(11,505 puan) tarafından
Tusem dedi canım
0 oy
tarafından
Ben ilk kendimi hamile gördüm sonra hamile olduğumu ogrdnin :D ikiz olan arkadaşlarım var güya onlarla düğüne gitmişiz orda onlara diyorum ki 3 gebeş karinli nasıl da Yanyana geldik böyle falan diye :D sonra rüyamda hep kızım oluyordu oğlum olucagini öğrendim bu arada bu kızım var kizimdada hep oğlum olmuştu :D sonra rüyamda sezaryen günü için güya doktora gitmiştim doktor 4 eylülden sonra demişti gercekten de geçenlerde doktora gittim adam 4 -11 Eylül arası doğum olucak dedi :D bı çocuğumun adını göremedim onuda görseydim bende rahatlardim vallaah :d
(1,370 puan) tarafından
:))))ne guzel yaa insallah benimde ruym dogru cikar:)
tarafından
Rabbim gönlüne göre versin inşallah kuzum benim :) Ama rüya adı üstünde cokda takılmamak lazım çünkü bu konuda eşimle aramda çok sıkıntı da çıkmıştı zamanında:D
(1,370 puan) tarafından
Takilmiyorm canim ama gecen defada hamile oldugumu gordm ve hamile oldm gercekten ama  nasipte yokmus kurtaj olndm    cok tesekkr ederm canm
tarafından
Rabbim inşallah yuvani mutlulukla kucağını çocukla doldurur gülüm hayırlı evlatlar nasip etsin rabbim :))
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Ben gördüm kızım oluyordu gördükten bir iki gün sonra hamile olduğumu öğrendim şimdi 10.5 aylık kızım şimdi 9 gün geçikmem var ama eminim yani birşey olmadıgina heraldeki sütten kaynaklı gecikiyor inşallah sende alırsın o hayırlı haberi:)
0 oy
(3,739 puan) tarafından

Hem hamile olduğumu gördüm hem cinsiyetini gördüm hemde doğum şeklimi gordum:D

(1,370 puan) tarafından
Masallahh:))) öngörülü:)
(3,739 puan) tarafından
Ya öyle :))
0 oy
(1,158 puan) tarafından

Ben kuzenimin hamile oldugunu gormustum ruyamda hamile kaldigim zaman ama megersem benmisim hamile olan :D Sonrasinda ogrendikten sonra doktorun kucagima kiz bebek verdigini gormustum ama oglusum oldu tersi oldu bende :)

(1,370 puan) tarafından
Galiba cogu kisi ruyasinda gormus :)insallah bendede dogru cikar cikmazsada hayrlsi..
0 oy
tarafından
Ben rüyamda oğlan.cocugu emzirmistim..ama.boyle gerçekten o duyguyu hissetmistm .uyandığımda bile sanki gerçek gibiydi..hamile olduğumu o zman anladım tesj yaptm.pozitif çıkmıştı. Kızımda da  kız çocuğu gördüm rüyamda...ikinci gebelgimde rüyamda hep kan görüyorum.hamileyken hep kanamam oluyodu..kalbi atmadı bebeğimin kürtaj oldum..
0 oy
(299 puan) tarafından
Ben psikolojik olarak görüyorum gebe oldgumu bebeğimin oldgnu daha bu akşam bile gördüm 
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Kac aydir hamile olarak giruyorum kendimi ama hamile degilim .dusunmuyorum da Allah olmayana versin 
0 oy
tarafından
Pembe kus görmüştüm ruyamda kizim oldu

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 149 göst.
14 Temmuz 2022 Aile kategorisinde fatmagulll. (626 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 525 göst.
3 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde bglm_ftma (5,457 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 913 göst.